Wróć

300 zł premii za założenie konta Citi Priority w Citi Handlowy

300 zł premii za założenie konta Citi Priority w Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) 300 lub 200 zł premii dla nowych posiadaczy konta Citi Priority
Po drodze Należy utrzymać średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł LUB zapewnić wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 5000 zł i posiadać jednocześnie produkt kredytowy.
Citi Handlowy przygotował dla nowych klientów interesującą promocję – można w niej zyskać nawet 300 zł premii oraz założyć kwartalną lokatę z oprocentowaniem 2%. Oferta skierowana jest do osób, które założą konto Citi Priority. Czy warto z niej skorzystać? W artykule prezentujemy nasze wyliczenia.

W ramach oferty powitalnej Citi Handlowy można zyskać 200 lub 300 zł premii oraz założyć 3-miesięczną lokatę na 2% w skali roku. Wysokość nagrody zależy od spełnionych przez klienta warunków – utrzymywania określonego salda na rachunkach (Wariant I) lub zasilania konta wynagrodzeniem i posiadania produktu kredytowego - np. karty kredytowej (Wariant II). Oba warianty dokładnie opisujemy w dalszej części artykułu.

Oferta jest limitowana – może z niej skorzystać pierwsze 1000 osób – i obowiązuje do 31 marca 2017 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które po 30 czerwca 2016 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub oszczędnościowego, w tym nie były współwłaścicielami ani pełnomocnikami do takich rachunków. Oferta przeznaczona jest do rezydentów w Polsce, jednak jeśli jesteś obywatelem lub rezydentem w USA, nie możesz przystąpić do promocji (to zastrzeżenie nie dotyczy obywateli innych państw).

Wariant I: 300 zł premii za utrzymywanie salda

W specjalnej ofercie Citi Handlowy można zyskać 75 zł premii przez kolejne 4 miesiące, czyli łącznie 300 zł. Aby otrzymać nagrodę, należy:

 1. Z do 31 marca 2017 r. - może to być również konto wspólne, jednak z promocji może wtedy skorzystać tylko pierwszy posiadacz rachunku.
 2. Podpisać regulamin oferty najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po otwarciu rachunku osobistego.
 3. Przez 5 kolejnych miesięcy (liczonych od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto) wpłacić i utrzymać na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł
  • saldo wyliczane jest na koniec każdego dnia miesiąca i obejmuje wszystkie rachunki klienta w banku (także lokaty czy konta oszczędnościowe),
  • środki nie mogą pochodzić z innych rachunków klienta w Citi Handlowym;
 4. W każdym z 4 miesięcy, za które wypłacana jest premia, wykonać przynajmniej 2 transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Lokata 2% do 30 000 zł

Osoby, które w promocji zasilą konto Citi Priority na min. 30 000 zł, mogą założyć 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2% w skali roku. Maksymalna kwota, którą można wpłacić na ten depozyt, to 30 000 zł. Z oferty można skorzystać do końca następnego miesiąca po otwarciu konta i warto to zrobić, jeżeli zdecydujemy się na Wariant I zdobywania premii.

Przykład wyliczeń dla Wariantu I

Aby lepiej zobrazować, jak w praktyce można spełnić warunki promocji, posłużymy się uproszczonym przykładem w formie tabeli:

Data Co robimy?
16 stycznia
 • Przystępujemy do promocji i zakładamy konto Citi Priority.
 • Przelewamy na założony rachunek osobisty 30 000 zł.
1 lutego

Zakładamy 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2% ze środków zgromadzonych na rachunku osobistym.

31 marca

Najpóźniej do tego dnia bank wypłaci nam pierwszą premię - 75 zł - za luty.

30 kwietnia

Najpóźniej do tego dnia bank wypłaci nam drugą premię - 75 zł - za marzec.

1 maja
 • Kończy się nasza lokata 2% - otrzymujemy 121,5 zł odsetek (po opodatkowaniu).
 • Tego samego dnia przelewamy 30 000 zł na Konto SuperOszczędnościowe (oprocentowanie 1,5% do 20 000 zł i 0,1% powyżej 20 000 zł).
10 maja

Zapewniamy wpływ z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 3000 zł na konto Citi Priority, aby uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku oszczędnościowego (15 zł).

31 maja

Najpóźniej do tego dnia bank wypłaci nam trzecią premię - 75 zł - za kwiecień.

1 czerwca

Otrzymujemy odsetki z konta oszczędnościowego w wysokości 20,92 zł.

10 czerwca

Zapewniamy wpływ z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 3000 zł na konto Citi Priority, aby uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku oszczędnościowego (15 zł).

30 czerwca

Najpóźniej do tego dnia bank wypłaci nam czwartą, ostatnią premię - 75 zł - za maj.

1 lipca
 • Otrzymujemy odsetki z konta oszczędnościowego - 20,93 zł.
 • Możemy dalej korzystać z oferty Citi Banku lub zamknąć rachunek.

Wariant II: 200 zł za wpływ wynagrodzenia i kartę kredytową

Jeśli nie posiadasz większej sumy pieniędzy, również możesz zyskać premię, jednak niższą - 50 zł przez kolejne 4 miesiące, czyli łącznie 200 zł. Aby otrzymać nagrodę, należy:

 1. do 31 marca 2017 r. - może to być również konto wspólne, jednak z promocji może wtedy skorzystać tylko pierwszy posiadacz rachunku.
 2. Podpisać regulamin oferty najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po otwarciu rachunku osobistego.
 3. W każdym z kolejnych 5 miesięcy (liczonych od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto) wpłacić na rachunek Citi Priority min. 5000 zł tytułem wynagrodzenia i w tym samym miesiącu posiadać aktywny produkt kredytowy: kartę kredytową, pożyczkę gotówkową kredyt hipoteczny lub linię kredytową w koncie
  • przelew nie może pochodzić z innych rachunków klienta w Citi Handlowym;
 4. W każdym z 4 miesięcy, za które wypłacana jest premia, wykonać przynajmniej 2 transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

O czym warto pamiętać?

Premia zwolniona jest z opodatkowania, a bank wypłaci ją na założone w promocji konto Citi Priority (nagroda za dany miesiąc będzie wypłacona do końca następnego miesiąca). Warto także pamiętać, że wymagania akcji należy spełnić przez 5 miesięcy, licząc od następnego miesiąca po założeniu konta - przykładowo otwierając rachunek w lutym, średnie saldo w kwocie min. 30 000 zł należy utrzymać od marca do lipca włącznie.

Ważne: Jeśli nie spełnisz warunków promocji w jednym z miesięcy, tracisz prawo do premii także w kolejnych miesiącach!

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Opłaty za Konto Citi Priority

Konto Citi Priority w Citi Handlowym to rachunek dla wymagających klientów. Główne koszty związane z tym kontem są następujące:

 • 25 zł za prowadzenie konta – opłaty można uniknąć, spełniając jeden z dwóch warunków:
  • utrzymywanie na rachunkach w banku (kontach, lokatach, inwestycjach) salda w wysokości min. 30 000 zł,
  • zapewnienie miesięcznych wpływów zewnętrznych w łącznej kwocie min. 5000 zł ORAZ posiadanie karty kredytowej lub kredytu w banku Citi Handlowy;
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie;
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Z naszą analizą rachunku zapoznasz się w tym artykule.

Komentarz redakcji

Promocję dla nowych klientów Citi Handlowego trudno ocenić jednoznacznie. Z jednej strony mamy dość wysoką premię (300 lub 200 zł) i niezłą lokatę kwartalną. Z drugiej: warunki nieco trudne do spełnienia dla przeciętnego Kowalskiego (saldo na rachunkach w kwocie min. 30 000 zł lub miesięczny wpływ w wysokości 5000 zł i produkt kredytowy). Z promocji można jednak „wycisnąć” spore korzyści.

Warto zauważyć, że warunki, które należy spełnić w akcji, umożliwiają jednocześnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta. Możemy przelać 30 tys. zł na konto Citi Priority i w ciągu miesiąca założyć 3-miesięczną lokatę na 2%, a po jej zakończeniu środki ulokować na koncie oszczędnościowym w Citi Handlowym. Dzięki temu możemy przez kilka miesięcy mieć bezpłatną obsługę rachunku i karty debetowej, a dodatkowo cieszyć się niezłą premią.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos