Wróć

300 zł premii za założenie Konta 360° w aplikacji mobilnej Banku Millennium

22 komentarze / opinie
300 zł premii za założenie Konta 360° w aplikacji mobilnej Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł za otwarcie konta wraz z kartą w aplikacji mobilnej banku + 100 zł premii za płatności telefonem.
Uczestnik Nowy klient banku, czyli osoba, która 1 października 2020 r. nie posiadała żadnego produktu Banku Millennium ani nigdy wcześniej nie brała udziału w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.
Po drodze Wystarczy otworzyć konto przez aplikację mobilną, wyrazić zgody marketingowe, aktywować aplikację mobilną oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy: zapewnić wpływ min. 1000 zł, wykonać przynajmniej jedną płatność kartą, Blikiem i telefonem.
Bank Millennium sprawił miłą niespodziankę i do "podstawowej" premii 200 zł za założenie Konta 360° (także w wersji Student) dorzuca aż 100-złotowy bonus za korzystanie z płatności mobilnych. Warunki aktywności, jak zawsze w przypadku tego banku, są łatwe w realizacji. Ale uwaga! Tym razem wniosek o konto składamy w aplikacji mobilnej banku.

Zasady najnowszej akcji zorganizowanej przez Bank Millennium są podobne do większości ofert promocyjnych: aby zdobyć 200 zł premii, należy otworzyć Konto 360° wraz z kartą, tym razem w aplikacji mobilnej banku, aktywować aplikację, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje "debetówką". Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu.

A jeżeli przynajmniej jedną płatność bezgotówkową w miesiącu wykonasz telefonem (Apple Pay, HCE), to bank dorzuci Ci jeszcze 100-złotowy bonus. Miło, prawda? Niestety, inni również mogą dojść do podobnego wniosku, a że pula promocyjnych rachunków wynosi zaledwie 1000, nie ma co się zbyt długo zastanawiać nad przystąpieniem do promocji.

Otwarcie konta w aplikacji mobilnej z fotoweryfikacją

Decydując się na udział w tej akcji, musisz zacząć od złożenia wniosku w aplikacji mobilnej. Samo podpisanie umowy możesz zrealizować „tradycyjną” ścieżką otwarcia konta, czyli przy okazji wizyty kuriera lub – co obecnie wydaje się znacznie wygodniejsze – przez fotoweryfikację.

Fotoweryfikacja wymaga wykonania paru zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku w aplikacji mobilnej banku. Poniżej przedstawiamy kolejne etapy tego procesu.

Etap 1. Rozpoczynamy składanie wniosku:

Najpierw przechodzimy na stronę promocji i pobieramy ze sklepu Google lub Apple aplikację Banku Millennium. Po kliknięciu "Otwórz konto" od razu pojawia się komunikat o udziale w promocji. Pamiętaj o zaznaczeniu sposobu otwierania konta online, odpowiednich zgód oraz wyrażeniu chęci otrzymania karty debetowej (karta wymagana jest w ofercie specjalnej).

Zakładanie konta przez fotoweryfikację w Banku Millennium, krok 1

Etap 2. Weryfikacja dowodu osobistego:

Aby otworzyć rachunek przez fotoweryfikację, należy posiadać dowód osobisty. Robimy dokumentowi dwa zdjęcia: z przodu i z tyłu. W tym celu trzeba umożliwić aplikacji dostęp do naszego aparatu, a następnie wpasować dokument do szarej ramki, która pojawi się na ekranie telefonu.

Zakładanie konta przez fotoweryfikację w Banku Millennium, krok 2

Etap 3. Weryfikacja twarzy

Kolejny etap polega na wykonaniu trzech zdjęć twarzy: na wprost, z lekko pochyloną głową i z zamkniętymi oczami. Należy nie ruszać się przez 4 sekundy. Po wykonaniu zdjęć aplikacja przesyła je do banku, a system je weryfikuje. Trwa to ok. jednej minuty.

Zakładanie konta przez fotoweryfikację w Banku Millennium, krok 3

Etap 4. Dodatkowe produkty i ostatnie informacje

Na koniec otrzymujemy propozycję skorzystania z dodatkowych produktów banku, czyli pakietów ubezpieczeń. My wybraliśmy darmowy przez pół roku Pakiet Bardzo Pomocny, ale nie jest to obowiązkowe. Następnie weryfikujemy poprawność swoich danych, wpisujemy we wniosku kod otrzymany w wiadomości SMS od banku i klikamy "Załóż konto". Gotowe!

Zakładanie konta przez fotoweryfikację w Banku Millennium, krok 4

Po przejściu wniosku w aplikacji mobilnej pozostaje zalogować się pierwszy raz w bankowości elektronicznej i mobilnej. Dokładne instrukcje, jak to zrobić, otrzymasz na swój adres e-mailowy.

Ważne! Na rachunku otwartym w ten sposób obowiązują niższe limity transakcji (maks. 5000 zł miesięcznie), ponadto do 29 stycznia 2021 r. powinieneś udać się do oddziału banku, złożyć wzór podpisu i okazać dokument tożsamości. W przeciwnym wypadku stracisz prawo do premii!

Kto może skorzystać promocji "300 zł z aplikacją"?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są także osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

Promocja „300 zł z aplikacją” potrwa do 30 października 2020 r., o ile wcześniej nie wyczerpie się pula tysiąca promocyjnych kont.

Jak zdobyć 300 zł premii?

Jeżeli nie znalazłeś się na powyższej "liście wykluczeń" Banku Millennium, możesz spokojnie przejść do warunków promocji i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Start
 • Krok 1

  Do 30 października 2020 r. przejdź na stronę promocji w Banku Millennium, pobierz ze sklepu AppStore lub Google Play aplikację banku i złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą.

  We wniosku wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

  Zgody marketingowe wniosek w Banku Millennium
 • Krok 2

  Także do 30 października 2020 r. podpisz umowę o rachunek i kartę oraz aktywuj aplikację mobilną.

 • Krok 3

  W listopadzie, grudniu 2020 r. i styczniu 2021 r.:

  • zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł.

  Jeśli jedna płatność w każdym z miesięcy (listopad, grudzień, styczeń) wykonana zostanie telefonem (Apple Pay / HCE) – spełnisz warunki otrzymania premii dodatkowej (100 zł).

 • Krok 4

  Jeżeli zdecydujesz się na zaakceptowanie umowy przez fotoweryfikację, to do 29 stycznia 2021 r. powinieneś udać się do banku i potwierdzić tożsamość.

 • Premia

  Premia w wysokości 300 zł zostanie przekazana na Twoje nowo otwarte konto do 26 lutego 2021 r.

Mission complete!

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Banku Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty.

Na koniec dobra wiadomość – premia zwolniona jest z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
Konto
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 8 zł


opłaty unikniesz, jeżeli:

 • w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków (lub z rachunku w Banku Millennium, o ile jego posiadaczem jest inna osoba) oraz
 • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem
Karta
0 zł / 7 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 7 zł


opłata nie jest pobierana przez 2 pierwsze miesiące, potem możesz jej uniknąć, jeżeli spełnisz te same warunki jak w przypadku opłat za prowadzenie konta, czyli:

 • na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków oraz
 • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub Blikiem
Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
 • 0 zł - pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
 • 5 zł - pozostałe bankomaty (1 zł dla bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash) - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 8 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeżeli:

  • w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków (lub z rachunku w Banku Millennium, o ile jego posiadaczem jest inna osoba) oraz
  • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

Karta

 • Typy kart płatniczych

  VISA Konto 360 payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • program rabatowy: Visa Oferty oraz program "Inspiracje" (zniżki w sklepach stacjonarnych i internetowych)
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 7 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłata nie jest pobierana przez 2 pierwsze miesiące, potem możesz jej uniknąć, jeżeli spełnisz te same warunki jak w przypadku opłat za prowadzenie konta, czyli:

  • na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków oraz
  • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub Blikiem
 • Płatność kartą za granicą

  2% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
  • 0 zł - pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
  • 5 zł - pozostałe bankomaty (1 zł dla bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash) - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
  • 0 zł - pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
  • 5 zł - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
 • Wypłata z bankomatów za granicą
  • 0 zł - jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
  • 5 zł - wypłata EUR w strefie EOG, jeśli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
  • 2,5% min. 9 zł - pozostałe bankomaty zagraniczne, jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności

  Uwaga: bank dolicza także 2% za przewalutowanie transakcji

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty
  • 0 zł za uruchomienie oraz realizację pojedynczej płatności
  • 3 zł za modyfikację polecenia zapłaty
 • Zwykły przelew w oddziale banku

  7,99 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,5%, min. 20 zł, maks. 125 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
Konto
0 zł
Karta
0 zł / 4 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 4 zł

opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz min. 1 transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu

Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
 • 0 zł - wszystkie bankomaty krajowe, jeśli co miesiąc wykonasz min. 1 płatność kartą debetową lub Blikiem
 • 5 zł - pozostałe bankomaty (1 zł bankomaty Santander i Planet Cash) - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób w wieku 18-26 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Przekształcenie konta

  gdy skończysz 26 lat, konto zmieniane jest na standardowe Konto 360°

Karta

 • Typy kart płatniczych

  VISA Konto 360 payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  4 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz min. 1 transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu

 • Płatność kartą za granicą

  2% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
  • 0 zł - wszystkie bankomaty krajowe, jeśli co miesiąc wykonasz min. 1 płatność kartą debetową lub Blikiem
  • 5 zł - pozostałe bankomaty (1 zł bankomaty Santander i Planet Cash) - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - wypłata z bankomatów Millennium
  • 0 zł – pozostałe bankomaty, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą lub Blikiem
  • 5 zł - jeśli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
 • Wypłata z bankomatów za granicą
  • 0 zł - jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą lub Blikiem
  • 5 zł - wypłata EUR w strefie EOG, jeśli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
  • 2,5% min. 9 zł - pozostałe bankomaty zagraniczne, jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności

  bank dolicza także 2% za przewalutowanie transakcji

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł – wpłatomaty Banku Millennium

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  7,99 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 6%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,5%, min. 20 zł, maks. 125 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Wszyscy klienci, niezależnie od wieku, mają możliwość zarządzania kontem i pozostałymi produktami z poziomu aplikacji Banku Millennium – jednej z najbardziej funkcjonalnych na rynku. Możliwość złożenia za jej pośrednictwem wniosku o konto jest tego dobrym przykładem.

Dodatkowe propozycje

Czujesz niedosyt i chciałbyś zgarnąć więcej bonusów? Proszę bardzo – Bank Millennium ma dla Ciebie także inne propozycje.

Wysoka premia za umiarkowaną aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i naprawdę prostymi warunkami. Wystarczy, że założysz Konto 360° przez aplikację mobilną, zapewnisz comiesięczny wpływ i wykonasz co miesiąc po jednej transakcji kartą. Pamiętaj, żeby choć jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu wykonana była za pomocą telefonu (Apple Pay/HCE).

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda – czegoż chcieć więcej? :)

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(22)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mania
Gość

Premia wpłynęła, ale skubani trzymali do ostatniej chwili w niepewności - do piątku wieczór :p

Odpowiedz

K
Konrad
Gość

Mam pytanie związane z tą płatnością zbliżeniową. Używałem do płatności zbliżeniowej telefonu z modułem NFC oraz aplikacji banku Milenium i karty fizycznej a nie wirtualnej. Czy bank zaakceptuje to jako płatność HCE czy nie? Czy żeby spełnić ten punkt koniecznie musiała to być karta wirtualna?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Konrad

W regulaminie piszą o płatności zbliżeniowej telefonem i nic więcej. Powinni Ci to uznać, bo HCE w Millennium działa dla karty fizycznej i wirtualnej.

Odpowiedz

S
Szymon
Gość

Przyszedł mi fizyczny wyciąg wysłany pocztą o którym nawet nic nie wiedziałem podczas zakładania konta i moje pytanie jest takie czy nie wyklucza to udziału w promocji? Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Szymon

Nie, nie wyklucza - zgody wyrażane w promocji dotyczyły tylko marketingu.

Odpowiedz

S
Szymon
Gość

Czy trzeba aktywować i się logować do bankowości internetowej? Pozdrawiam

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Szymon

A czemu masz tego nie robić? Przy aktywacji apki mobilnej potrzebne są też dane logowania do Millenetu. Wprawdzie dostaniesz na start hasło tymczasowe do bankowości internetowej, ale powinieneś je zmienić, a do tego już trzeba aktywować sam Millenet.

Odpowiedz

J
Jarecki
Gość

Takie pytanie - zrobiłem wszystko co trzeba, teraz powinienem aktywować aplikację jednak poszukałem w swoich starych umowach z bankami i widzę, że już wnioskowałem o konto 360 - także jestem wykluczony z tej promocji - jak powinienem z tego wybrnąć?

Nie aktywować aplikacji?

Dzwonić do banku?

Po prostu nie robić nic?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Jarecki

Sytuacja faktycznie jest trochę skomplikowana. Rozumiem, że złożyłeś wniosek z naszego linku i konto zostało już otworzone?

Odpowiedz

A
anonim
Gość

Witam, Czy wpłacone 1000pln, można od razu przelać na inne konto ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@anonim

Tak, można.

Odpowiedz

S
Szymon
Gość

Czy link do promocji zniknie po zdobyciu limitu 1000 kont? Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Szymon

W momencie osiągnięcia limitu nagród bank blokuje przyjmowanie kolejnych wniosków, a my po otrzymaniu informacji o tym fakcie oznaczamy promocję jako zakończoną.

Odpowiedz

S
Szymon
Gość

Czyli wizyta kuriera również jest dostępna w tej promocji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Szymon

Samo podpisanie umowy może nastąpić w obecności kuriera; ważne, by wniosek o konto złożyć za pośrednictwem aplikacji.

Odpowiedz

J
Janek
Gość

Czy platnosc HCE to Google Pay?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Janek

Nie, to podobne (oparte na tej samej technologii), ale jednak różne rodzaje płatności. Aktualnie Bank Millennium nie udostępnia płatności Google Pay.

Dla porównania HCE i Google Pay podrzucam teksty o tych płatnościach:

1. https://www.najlepszekonto.pl/platnosci-mobilne-hce

2. https://www.najlepszekonto.pl/google-pay

Odpowiedz

S
sharky
Gość

Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem. Trzeba w każdym miesiącu wykonać 1 płatność kartą lub Blikiem i 1 płatność telefonem (2 płatności)? Czy wystarczy jedna płatność HCE albo apple Pay w miesiącu i warunek spełniony?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@sharky

Wystarczy jedna płatność telefonem (Apple Pay lub HCE) w każdym miesiącu. Regulamin mówi, że taka płatność może być wykonana ramach jednej z transakcji kartą w danym miesiącu, które są wymagane do uzyskania premii 200 zł. To dobra informacja ?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@sharky

Uwaga! Z otrzymanej przez nas wiadomości od pracownika banku możemy wywnioskować, że potrzebna jest min. jedna płatność kartą / Blikiem oraz min. jedna płatność telefonem w każdym miesiącu. Dlatego – choć naszym zdaniem z regulaminu wcale tak nie wynika – radzimy dla pewności wykonać w danym miesiącu zarówno transakcję kartą lub Blikiem, jak i telefonem.

Odpowiedz

W
Wojtek
Gość

"Kolejny etap polega na wykonaniu trzech zdjęć twarzy: na wprost, z lekko pochyloną głową i z zamkniętymi oczami. Należy nie ruszać się przez 4 sekundy."

To ciekawe. Kilka razy przechodziłem podobną weryfikację i zawsze było podobnie - zdjęcie z przodu i oba profile. Zamknięte oczy, pochylona głowa to dla mnie nowość.

Dzięki za ten test, wiadomo, czego się spodziewać.

Odpowiedz

N
natalia
Gość
@Wojtek

też mnie to zaskoczyło z tymi zamkniętymi oczami, trochę dziwactwo jak dla mnie tym bardziej że i tak trzeba się potem zweryfikować w oddziale, ale dla premii chyba warto przykmnąć oko

Odpowiedz