Do wygrania 3000 zł w konkursie dla nowych posiadaczy karty kredytowej Citibank-BP Motokarta w banku Citi Handlowy

Publikacja:
Do wygrania 3000 zł w konkursie dla nowych posiadaczy karty kredytowej Citibank-BP Motokarta w banku Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) 10 zwycięzców otrzyma po 6 kart paliwowych, każda o wartości 500 zł.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Citibanku po 31 grudnia 2019 r.
Po drodze Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Nagrody otrzyma 10 osób, które będą najbliżej prawidłowej odpowiedzi i spełnią warunki aktywności.
Citibank przygotował bardzo nietypową akcję promującą kartę kredytową Citibank-BP Motokarta. Nie tylko trzeba sięgnąć po tę „kredytówkę” i wydać nią min. 500 zł, ale także odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Premię w postaci 6 kart paliwowych o łącznej wartości 3000 zł otrzyma 10 szczęśliwców, którzy będą najbliżej poprawnej odpowiedzi.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta pojawiła się niedawno w ofercie banku Citi Handlowy i od samego początku wiążą się z nią atrakcyjne bonusy. Nadal aktualna jest oferta, w której nagrodą jest zwrot (tzw. moneyback) w ciągu 3 lat nawet 720 zł wydanych tą "kredytówką" (część wydatków musi zostać dokonana na stacjach BP). Zaznaczmy od razu, że łączy się ona z opisywanym konkursem.

Teraz pojawia się konkurs z premią w wysokości aż 3000 zł. Akcja „Zgadnij, ile możesz zyskać z kartą kredytową Citibank – BP Motokarta” trwa do 15 grudnia 2020 r.

Kto ma szansę wygrać 3000 zł?

W promocji mogą brać udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile nie posiadają od 31 grudnia 2019 r. głównej karty kredytowej w Citi Handlowym. Wykluczeni są także nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Zasady konkursu            

Warunkiem zdobycia nagrody jest znalezienie się w gronie 10 osób, których odpowiedź na pytanie konkursowe będzie najbliższa prawdy oraz wykazanie się niewielką aktywnością w korzystaniu z karty kredytowej.

Start
 • Krok 1

  Do 15 grudnia 2020 r. udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe:

  Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?

  i złóż wniosek o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta na stronie internetowej promocji.

 • Krok 2

  W ciągu 10 dni od zawarcia umowy o wspomnianą „kredytówkę” dostarcz do banku dokument potwierdzający Twoje dochody. Dokładne wskazówki, czego bank wymaga zależnie od źródła zarobkowania, znajdziesz w treści regulaminu promocji.

 • Krok 3

  Nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta

  • choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • wykonaj otrzymanym „plastikiem” operacje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł. Nie mogą to być transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi) ani zwrócone.
 • Premia

  16 grudnia 2020 r. 3-osobowa Komisja Konkursowa powołana przez bank Citi Handlowy dokona wyłonienia 10 zwycięzców. Będą nimi osoby, które udzieliły odpowiedzi najbardziej zbliżonych do prawdy. Laureaci otrzymają informację o wygranej – 6 kart paliwowych o wartości 500 zł każda – w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do 31 grudnia 2020 r. Organizator wyśle nagrody do 15 stycznia 2021 r. na zarejestrowany w systemie Citibanku adres korespondencyjny.

 • Krok 4

  Korzystaj z otrzymanej karty kredytowej, by zyskać nawet 720 zł moneybacku w ciągu 3 lat.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Promocja jest nietypowa, więc musimy Ci przekazać także kilka dodatkowych informacji.

Wyłonienie laureatów

Twoim zadaniem jest odgadnięcie, ile razy klienci stacji BP zatankowali w 2019 roku dokładnie za 100 zł. Nie ma co ukrywać – zadanie nie jest łatwe, bo rozrzut możliwości jest bardzo duży. Mimo to może się zdarzyć, że dwie lub nawet kilka osób udzieli identycznych odpowiedzi i pojawi się problem, kogo zaliczyć do grona 10 szczęśliwców. W tej sytuacji decydujący będzie moment spełnienia warunku związanego z transakcjami bezgotówkowymi. Kto zrobił to wcześniej – ten otrzyma nagrodę.

Karty paliwowe

6 kart paliwowych o wartości 500 zł każda można będzie zrealizować na stacjach BP w Polsce, przy czym przed dokonaniem zapłaty trzeba poinformować kasjera, że płatność będzie dokonana właśnie w taki sposób. Można z nich korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania zgromadzonych na nich środków.

Karty będą ważne przez 24 miesiące od daty przekazania informacji o przyznaniu nagrody (nie od daty wysłania). Po tym terminie środki na karcie przepadną.

Bank zobowiązał się w regulaminie do ufundowania dodatkowej nagrody na podatek należny od premii i odprowadzenia należności dla fiskusa.

Karta kredytowa Citibank – BP Motokarta

Omawiana „kredytówka” jest bezwarunkowo darmowa. Jak w przypadku każdej innej karty kredytowej, także tutaj nie jest wskazane wypłacanie nią pieniędzy z bankomatu. Każda taka operacja kosztuje 10% wypłacanej kwoty, min. 20 zł.

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Dla pełnego obrazu tej "kredytówki" dodajmy, że płacąc nią, można zdobywać losy w loterii, w której główną nagrodą jest samochód.

Część premii zależy od Ciebie, a część od szczęścia

Zgarnięcie 3000 zł za udzielenie odpowiedzi najbardziej zbliżonej do prawidłowej nie jest łatwe. Płatności za paliwo dokładnie na 100 zł równie dobrze mogło być na stacjach BP w 2019 r. 194, jak i 5967. Trzeba liczyć na łut szczęścia lub – jak kto woli – uśmiech fortuny. Trochę szkoda, że bank nie przewidział specjalnego bonusu dla osoby, która udzieliłaby prawidłowej odpowiedzi, trafiłaby „w punkt”.

Znacznie łatwiejsze jest zgarnięcie moneybacku za aktywne korzystanie z „kredytówki” przez 3 lata. Wysokość tej nagrody zależy już tylko od Ciebie.

Podejmiesz wyzwanie?

Ciekawi jesteśmy, jakie są Wasze typy co do prawidłowej odpowiedzi na konkursowe pytanie. Może bank ujawni ją po wyłonieniu zwycięzców i będziemy mogli stwierdzić, kto był najbliżej.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
V
Vader
Gość

Ja obstawiam 154.598. Czemu tak? Ze strony BP wynika, że mają w Polsce ponad 500 stacji, mnożę przez 365 dni w roku wychodzi blisko 200.000, no ale zakładam, że nie na każdej stacji każdego dnia ktoś tankował równo za stówę :)

Jakieś inne propozycje?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Mam już Citi Simplicity, więc w konkursie nie wezmę udziału, ale podam swoją odpowiedź na pytanie konkursowe (swoją drogą dość "abstrakcyjne") - 8589?. Kto da więcej (albo mniej)? ?

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość
@Kamil

Trochę mało. Co prawda Orlen jest większy od BP, ale w sieci znalazłem taką wypowiedź dyrektora Orłów:

"Średnio w ciągu 30 minut Polski Koncern Naftowy Orlen na swoich stacjach w Polsce obsługuje 19 tys. klientów sprzedając odpowiednio: 400 tys. litrów paliw, 3 tys. hot dogów i 2,2 tys. kaw."

Jeśli BP sprzedaje tylko 1/5 tego to i tak wychodzi ponad 7 tys. klientów na godzinę. Stawiam, że 0,5% tankuje za równe 100 zł. Wychodzi około 300 000 rocznie.

Odpowiedz

G
Gonzo
Gość

Na wypadek, gdyby szczęście miało się do mnie uśmiechnąć, to zapytam - tą kartą paliwową można płacić tylko za paliwo?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Gonzo

Zgodnie z regulaminem wydatki nie muszą dotyczyć tylko paliwa. Świadczy o tym ten zapis:

  Aby móc zrealizować Kartę paliwową, Uczestnik przed rozpoczęciem przystąpienia do zapłaty za towary i usługi, powinien poinformować kasjera stacji oznaczonej logo sieci BP w Polsce, że posiada kartę paliwową i chciałby jej użyć w celu realizacji płatności. 

Odpowiedz

D
doctoR
Gość

Nie przepadam za konkursami na zgadywanie...

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@doctoR

Ja też nie jestem przekonany do tego typu akcji. Zwłaszcza takich?, w których nie da się zastosować reguły "na dwoje babka wróżyła", ale do wyboru jest kilka (może nawet kilkanaście) tysięcy odpowiedzi.

Odpowiedz