Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

3200 punktów Mastercard Priceless Specials (np. 4 bilety do kina) za kartę kredytową Santandera

3 komentarze / opinie
3200 punktów Mastercard Priceless Specials (np. 4 bilety do kina) za kartę kredytową Santandera
Czas trwania
Cel (zysk) 3200 lub 1600 punktów powitalnych w programie Mastercrad Priceless Specials.
Po drodze Do zgarnięcia nagrody wystarczy podpisanie umowy karty kredytowej, przystąpienie do programu Mastercard Priceless Specials i wykonanie choćby jednej transakcji bezgotówkowej "kredytówką".
Santander zachęca do wyrobienia swoich kart kredytowych, proponując „na start” punkty w programie Mastercard Priceless Specials. W zależności od wybranej karty będziesz je mógł wymienić na 2 lub 4 bilety do kina. Aktywnie używając „kredytówek” Santandera, będziesz zbierał kolejne punkty i wymieniał je na nagrody z katalogu wspomnianego programu.

W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby fizyczne. Chcąc zdobyć punkty powitalne w programie Mastercard Priceless Specials, musisz do 30 czerwca 2019 r. złożyć wniosek o jedną z 2 kart kredytowych Santandera. Jeśli zdecydujesz się na Mastercard Silver, otrzymasz 3 200 punktów, w przypadku wyboru karty World Mastercard Twoją nagrodą będzie 1 600 punktów.

Warunki otrzymania punktów powitalnych

Niezbędne działania to nieco formalności i niewielka aktywność w korzystaniu z otrzymanej karty.

  1. Do 30 czerwca 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Silver lub World Mastercard. Możesz to zrobić na stronie promocji, zamawiając na początek kontakt doradcy Santandera lub, będąc już klientem tego banku, w bankowości internetowej.
  2. Przystąp do programu Mastercard Priceless Specials, akceptując przy tym jego regulamin.
  3. Wykonaj do 31 lipca 2019 r. choć jedną transakcję bezgotówkową otrzymaną „kredytówką”.

Nagroda, czyli punkty

Jak wspomnieliśmy, w tej promocji Twoją nagrodą będą punkty powitalne w programie Mastercard Priceless Specials.

Wybierając kartę Mastercard Silver z wizerunkiem UEFA Champions League (grupa Santander jest sponsorem tych rozgrywek), otrzymasz 3 200 punktów, które możesz wymienić na 4 bilety do kina lub inne produkty z katalogu programu.

Gdybyś zdecydował się na World Mastercard, to bank nagrodzi Cię premią w postaci 1 600 punktów w programie lojalnościowym Mastercarda. To „równowartość” 2 biletów do kina.

Punkty trafią na Twoje konto w programie Mastercard Priceless Specials w ciągu 5 dni roboczych od chwili wykonania wymaganej transakcji bezgotówkowej. Od momentu ich przekazania będziesz miał 3 miesiące na ich wykorzystanie. Po tym terminie bezpowrotnie stracą ważność.

Zdefiniujmy transakcję bezgotówkową

Dla uniknięcia wszelkich niejasności musisz wiedzieć, jak regulamin promocji „Punkty powitalne Santander Bank Polska” definiuje transakcje bezgotówkowe. Otóż, jest nią transgraniczna transakcja bezgotówkowa, dokonanie płatności za towary lub usługi przy użyciu „kredytówki”. Zaliczają się także płatności za towary lub usługi niewymagające fizycznego przedstawienia karty, np. z użyciem telefonu lub przez Internet.

Przydatne informacje

Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji, powinieneś poznać nieco informacji na temat programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials.

Nagrody za punkty

Istotą programu lojalnościowego organizowanego przez Mastercarda, operatora kart płatniczych, jest zbieranie punktów za transakcje wykonane kartą z jego logo. Do zgromadzonych punktów masz dostęp na swoim koncie w programie i możesz je wymieniać na nagrody z katalogu. Są to zarówno konkretne rzeczy, jak i vouchery do sklepów, bilety, doładowania telefonów czy przelewy na rzecz organizacji charytatywnych.

Szerszy opis tego programu znajdziesz w naszym artykule.

Karty kredytowe Santandera

Wybierając kartę Mastercard Silver, zyskasz dostęp do wyjątkowego katalogu nagród związanych z UEFA Champions League. W Twoim zasięgu będą oficjalne gadżety tych rozgrywek, bilety na mecze oraz szalone przeceny we wszystkie dni meczowe Ligi Mistrzów.

Karta World Mastercard oferuje natomiast wiele usług przydatnych w każdej podróży. Warto wymienić 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji wykonanej w innej walucie niż PLN czy 0 zł za ubezpieczenie „Podróżne World”.

W pierwszym roku używania karta Mastercard Silver kosztuje 90 zł, a World Mastercard - 125 zł. Brzmi odstraszająco, ale opłaty można łatwo uniknąć. Wystarczy, że w ciągu 3 pierwszych miesięcy od otrzymania „kredytówki” wykonasz nią min. 10 transakcji bezgotówkowych, a bank nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty.

W kolejnych latach grozi Ci opłata miesięczna. 7,50 zł za Mastercad Silver lub 10 zł za World Mastercard. Tych opłat możesz uniknąć. Warunek – wykonanie minimum 10 transakcji bezgotówkowych w poprzednim cyklu rozliczeniowym.

Promocja polecana fanom Ligi Mistrzów

W ostatnim czasie rozdawanie przez banki punktów w programie Mastercard Priceless Specials stało się bardzo powszechne. Tę promocję wyróżnia karta Mastercard Silver z logo Ligi Mistrzów, która daje dostęp do wyjątkowych nagród związanych z tymi rozgrywkami. Powitalne punkty to tylko dodatkowy „wabik” dla fanów piłki nożnej.

Decyzję o przystąpieniu do tej promocji podejmij rozważnie. Zwłaszcza, jeśli dotąd nie korzystałeś z „kredytówek”. Pamiętaj, że każde zobowiązanie trzeba spłacić.

Zachęcamy, byś przeczytał nasz tekst o tym, jak mądrze wybrać kartę kredytową. Wiele przydatnych informacji dotyczących „bezpiecznego” używania „kredytówek” znajdziesz w naszym artykule.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil Chylinski
Gość

W którym miejscu jest ten katalog UEFA? Dostałem kartę, a nigdzie w googlach nie znalazłem o tym informacji. W bankowości internetowej również nie widzę.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Te nagrody są dostępne w programie Mastercard Priceless Specials.

Odpowiedz

K
Kamil Chylinski
Gość
@najlepszekonto.pl

dzięki

Odpowiedz