Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Darmowy plan Premium przez 3 miesiące dla nowych klientów Revoluta.

33 zł i darmowa wysyłka karty za skorzystanie z Revoluta z polecenia, 33 zł dla polecającego

6 komentarzy / opinii
33 zł i darmowa wysyłka karty za skorzystanie z Revoluta z polecenia, 33 zł dla polecającego
Czas trwania
Cel (zysk) 33 zł w gotówce (dla nowego i obecnego użytkownika) oraz darmowa wysyłka karty (dla nowego użytkownika).
Uczestnik Nowi i obecni użytkownicy Revoluta.
Po drodze Nowy użytkownik Revoluta musi pobrać aplikację z wykorzystaniem linka polecającego, zamówić darmową kartę oraz wykonać przy jej pomocy jedną płatność. Obecni użytkownicy muszą jedynie przekazać link znajomemu i liczyć na spełnienie przez niego warunków.
Wydawać by się mogło, że – ze względu na stale rosnącą popularność – Revolut nie musi stosować dodatkowych zachęt dla nowych użytkowników. Nic z tych rzeczy. Aktualnie mogą oni łatwo zdobyć 33 zł premii oraz darmową wysyłkę karty.

Promocja Revoluta to nic innego jak program poleceń. Premię otrzymują obie strony, czyli zarówno obecni użytkownicy aplikacji, jak i osoby, które jeszcze z niej nie korzystały.

Termin zakończenia oferty? Z naszych obserwacji wynika, że jest on inny dla różnych klientów. Każdy użytkownik aplikacji, który zechce przystąpić do polecania, otrzyma informację, jak długo ważny jest jego osobisty link polecający. Akurat w przypadku naszego linka ważność powinna zakończyć się 19 listopada 2019 r.

Przypomnijmy – premia dla wszystkich uczestników akcji to 33 zł w formie zasilenia konta w Revolucie. Jakie są warunki jej otrzymania?

Instrukcja dla nowych użytkowników

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Revolucie, sprawdź, jak zyskać 33 zł na start:

Start
 • Krok 1

  Wejdź w link otrzymany od swojego znajomego. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci przekazać link, skorzystaj z naszego (ważny do 19 listopada 2019 r.).

 • Krok 2

  Podaj swój numer telefonu i kliknij „Odbierz prezent”.

 • Krok 3

  Pobierz aplikację z wykorzystaniem linka, który otrzymałeś w wiadomości SMS.

 • Krok 4

  Przejdź przez cały proces aktywacji konta (konieczna m.in. weryfikacja tożsamości), postępując zgodnie ze wskazówkami.

 • Krok 5

  Zasil nowo otwarte konto kwotą min. 10 GBP lub jej równowartością w innej walucie (kartą lub przelewem).

 • Krok 6

  Zamów kartę – przysługuje Ci jej darmowa wysyłka (standardowo to 9,90 zł w najtańszej opcji).

 • Krok 7

  Dokonaj min. jednej transakcji otrzymaną kartą w sklepie stacjonarnym lub przez Internet.

 • Premia

  Oczekuj na zasilenie konta kwotą 33 zł.

Mission complete!

Pamiętaj, by koniecznie skorzystać z linka otrzymanego od obecnego użytkownika. Komunikat widoczny po kliknięciu w odnośnik powinien wyglądać następująco:

Revolut, 33 zł premii i darmowa wysyłka karty

Warto podkreślić, że choć Revolut wymaga do zamówienia karty wcześniejszego zasilenia konta, to kwota ta pozostaje w całości do Twojej dyspozycji. W ramach promocji nie zostanie ona uszczuplona z tytułu dostawy karty. Zaraz po złożeniu zamówienia możesz środki wypłacić lub wydać w dowolny sposób.

Jesteś już użytkownikiem Revoluta? Zgarnij „swoje” 33 zł!

Instrukcja postępowania w przypadku obecnych klientów jest jeszcze prostsza. Wystarczy uruchomić aplikację Revolut i wybrać w zakładce „Pulpit” opcję „Zaproś znajomych”. Indywidualny link polecający musisz skopiować lub wysłać do dowolnej osoby z kontaktów zapisanych w telefonie (o ile oczywiście zezwolisz aplikacji na dostęp do książki telefonicznej).

Warunki uzyskania 33 zł dla polecającego zostaną spełnione już w momencie, w którym Twój znajomy zamówi darmową kartę (wymagane jest spełnienie przez niego kroków od 1 do 6).

Jeszcze jedno – każdy z obecnych użytkowników może zgarnąć bonus za 100 nowych klientów. Maksymalna premia dla polecającego wynosi zatem aż 3300 zł.

Czym jest Revolut?

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Revolut to usługa oferująca płatności w obcych walutach i ich wymianę po niezwykle atrakcyjnych kursach i bez dodatkowych prowizji, np. za przewalutowanie. Narzędzie jest dostępne z poziomu aplikacji mobilnej, a do konta może zostać wydana karta wielowalutowa (którą dzięki promocji otrzymasz za darmo). W Revolucie możesz dokonywać transakcji praktycznie we wszystkich walutach świata. Dostępnych jest ich ponad 150, a w 29 możesz otwierać darmowe subkonta.

Korzystanie z Revoluta w jego podstawowej wersji nie musi wcale wiązać się z kosztami. Dla przykładu, możesz wypłacać gotówkę z bankomatu bez prowizji do kwoty aż 800 zł miesięcznie. Z kolei miesięczny limit darmowych płatności i transakcji wymiany to – uwaga – 20 tys. zł.

Nie wypada nie wspomnieć też o ciekawych funkcjach dodatkowych, takich jak automatyczne oszczędzanie, płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay) czy praktyczne i niedrogie ubezpieczenia.

33 zł za przetestowanie Revoluta

Popularność Revoluta w Polsce bije rekordy. Już teraz grono jego użytkowników liczy kilkaset tysięcy osób, a „dobicie” do miliona wydaje się być kwestią kilku miesięcy. Celem władz fintechu jest osiągnięcie tego pułapu mniej więcej w połowie 2020 r., a oferty promocyjne związane z polecaniem usługi z pewnością w tym pomogą.

Premia 33 zł jest właściwie nagrodą za samo przetestowanie aplikacji wraz z (darmową!) kartą. Po zgarnięciu bonusu na start możesz właściwie zapomnieć o tej usłudze, gdyż w wersji Standard nie generuje ona kosztów. Pytanie, czy da się zapomnieć o narzędziu, które daje tak wiele możliwości podróżującym i kupującym w zagranicznych sklepach internetowych…?

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Magda
Gość

Jeżeli ktoś zarejestruje się z mojego reflinku, to czy zostanę o tym w jakiś sposób powiadomiona?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Magda

Jeśli masz ustawione powiadomienia, to apka Revoluta powinna dać o sobie znać. Możesz też się zalogować do niej i poszukać pozycji "Referral reward".

Odpowiedz

M
Magda
Gość
@najlepszekonto.pl

Sprawdziłam zakładkę Referral reward - pusto.
To znaczy, że nikt się nie zarejestrował? Czy może adnotacja pojawi się dopiero po spełnieniu wszystkich warunków przez poleconego?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Magda

Osoby, które skorzystały z Twojego linka i założyły konto, sprawdzisz w zakładce Pulpit / Zaproś znajomych. Jeśli są one oznaczone ikonką zegara, to znaczy, że muszą jeszcze dokończyć proces konfiguracji (możesz im wysłać przypomnienie o takiej konieczności). Gdy doładują konto, zweryfikują swoją tożsamości i zamówią kartę, otrzymasz swoją premię za polecenie.
Słowami "Referral reward" będzie zatytułowany wpływ premii na Twoje konto w Revolut.

Odpowiedz

S
sam
Gość

Może to głupie pytanie, ale zastanawiam się czy z konta Revolut można wykonywać przelewy. Ktoś korzystający mógłby napisać jak to wygląda?

Odpowiedz

K
Konrad
Gość
@sam

Jasne, że można. Dziwne byłoby konto, z którego nie można robić przelewów ;)
Wybierasz Płatności, potem Dodaj konto bankowe i w rodzajach przelewu Do kogoś innego, jeśli chodzi o przelew na konto innej osoby. Potem normalnie wypełniasz formularz.

Odpowiedz