360 zł premii za transakcje kartą w Banku Pocztowym w programie "Pocztowe Korzyści"

Publikacja:
360 zł premii za transakcje kartą w Banku Pocztowym w programie "Pocztowe Korzyści"
Czas trwania
Cel (zysk) 10% moneyback, maksymalnie 300 zł/rok.
Uczestnik Posiadacz wskazanego w regulaminie konta bankowego.
Po drodze Warunkiem otrzymania zwrotu jest wykonanie transakcji bezgotówkowej na poczcie (bank nie narzuca limitów kwotowych ani ilościowych).
Bank Pocztowy uruchomił program "Pocztowe Korzyści", w którym posiadacze Bliskiego Konta Pocztowego oraz Pocztowego Konta bez Ograniczeń mogą otrzymać zwrot do 30 zł miesięcznie - łącznie nawet 360 zł za płatności dokonane kartą na poczcie. Dodatkowo mogą wziąć udział w równoległej promocji, w której bank im zwróci 5% wydatków dokonanych z użyciem karty – maksymalnie 240 zł. Łącząc obie akcje, można zyskać więc niemało, bo aż 600 zł rocznie.

Bank Pocztowy zachęca swoich klientów do aktywnego posługiwania się kartą – osoby, które w ten sposób opłacą swoje swoje zakupy na poczcie (z wyłączeniem agencji pocztowych), otrzymają do 30 zł premii moneyback za każdy miesiąc, w którym spełnią warunki akcji.

Program „Pocztowe Korzyści” adresowany jest do osób fizycznych, posiadaczy oraz pełnomocników Bliskiego Konta Pocztowego i Pocztowego Konta bez Ograniczeń i trwa od 17 lipca 2017 r. do odwołania.

Więcej niż proste warunki

Oto co musisz zrobić, by zdobyć premię:

Start
 • Krok 1

  Sprawdź czy masz wskazany aktualny numer telefonu komórkowego lub adres e-mail (o ile różni się on od numeru podanego w umowie rachunku) i w trakcie trwania programu nie wnoś sprzeciwu na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej.

 • Krok 2

  Wykonaj w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe na poczcie (bank nie narzuca limitów kwotowych ani ilościowych). Płatności mogą zostać dokonane w terminalach POS zainstalowanych w placówkach Poczty Polskiej lub za pośrednictwem internetowej platformy usług pocztowych Envelo.

  Aby zgarnąć maksymalną premię - 360 zł - należy w każdym miesiącu wykonywać transakcje na łączną kwotę min. 300 zł.

 • Premia

  Zwrot w wysokości 10% wydatków kartą – nie więcej niż 30 zł miesięcznie - zostanie przelany na Twoje konto do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu podlegającym rozliczeniu.

Mission complete!

Ważne:

 • nie możesz zrezygnować z konta i karty w trakcie trwania programu;
 • nie musisz wypełniać dodatkowych wniosków – każda płatność na poczcie zostanie automatycznie objęta promocją;
 • otrzymana premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Warto wiedzieć

Oferta obowiązuje od 17 lipca 2017 r. do odwołania, a organizator zastrzega sobie możliwość zmiany okresu trwania programu. Ogłoszenie o zakończeniu promocji zostanie podane do publicznej wiadomości na stronie www.pocztowy.pl i w sieci placówek Banku Pocztowego z wyprzedzeniem co najmniej 30 dni kalendarzowych przed terminem zakończenia akcji. Dodatkowo uczestnicy programu zostaną poinformowani o zakończeniu promocji w formie wiadomości tekstowej lub mailowej wysłanej na ich numer telefonu komórkowego lub adres e-mail. Istnieje więc możliwość (aczkolwiek jak zapewniają konsultanci banku - niewielka), że program „Pocztowe korzyści” zakończy się przed upływem roku.

Dodatkowe 5% moneyback (do 240 zł)

Warto dodać, że oba rachunki: Bliskie Konto Pocztowe oraz Pocztowe Konto bez Ograniczeń są objęte równoległym programem zakupowym. Klienci, którzy przystąpią do programu „Same korzyści”, w ramach moneybacku mogą uzyskać premię w wysokości 20 zł miesięcznie. Łącznie w drugiej promocji do uzyskania jest 240 zł, a w obu nawet 600 zł.

W ramach programu "Same Korzyści" bank będzie premiował zwrotem wydatki w 3 kategoriach (w danym momencie można mieć aktywną tylko jedną kategorię):

 • zdrowie (apteki);
 • kultura (kina, teatry, muzea, opery, filharmonie);
 • sport i rekreacja (sklepy sportowe, sklepy rowerowe/serwis, pływalnie, baseny, parki wodne, parki rozrywki, atrakcje turystyczne, obiekty i kluby sportowe oraz fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, stoki narciarskie, szkoły tańca).

Warto wiedzieć, że w każdym momencie możesz zmienić premiowaną kategorię za pośrednictwem infolinii lub w placówce banku.

Aby skorzystać z moneybacku, należy spełnić następujące warunki:

Start
 • Krok 1

  Zamów i aktywuj kartę do Bliskiego Konta Pocztowego lub Pocztowego Konta Bez Ograniczeń. Do wyboru masz kartę Mastercard lub VISA – jeżeli chcesz skorzystać z obu ofert specjalnych, powinieneś zdecydować się na kartę Mastercard z logiem Poczty Polskiej.

 • Krok 2

  Złóż oświadczenie o przystąpieniu do programu (za pośrednictwem infolinii lub w dowolnej placówce banku lub Poczty Polskiej). Wskaż w nim rodzaj punktów handlowych objętych promocją, za płatności, w których chcesz otrzymywać zwrot oraz wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych.

 • Krok 3

  Zapewnij miesięczne wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.

  Aby zgarnąć maksymalną premię w wysokości 240 zł należy wykonać w każdym miesiącu transakcje na kwotę 400 zł.

 • Informacja

  Każda płatność bezgotówkowa będzie identyfikowana na podstawie Merchant Category Code transakcji (poprawne numery MCC zostały podane w regulaminie programu).

 • Premia

  Jeżeli weryfikacja kodów wypadnie pozytywnie, bank przekaże premię na Twoje konto do 15. dnia następnego miesiąca po miesiącu podlegającym rozliczeniu

Mission complete!

Oferta obowiązuje od dnia 1 lutego 2017 r. do dnia 31 grudnia 2017 r., jednak osoby, które przed końcem roku zarejestrują się w programie, zostaną automatycznie objęte drugą edycją.

Premia jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Komentarz redakcji

Klienci Banku Pocztowego mogą obecnie skorzystać z aż dwóch programów zakupowych. W promocji „Same korzyści” za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą i zapewnienie odpowiednich wpływów na konto bank wypłaci im premię moneyback w łącznej wysokości 240 zł. Natomiast w programie „Pocztowe korzyści” na uczestników czeka zwrot do 360 zł za zakupy dokonane kartą na poczcie.

Warto jednak zaznaczyć, że aby skorzystać z obu profitów, należy posiadać kartę Mastercard z logiem Poczty Polskiej i dość aktywnie się nią posługiwać. Aby zgarnąć maksymalne benefity, należy bowiem wydać na poczcie min. 300 zł w każdym miesiącu i dodatkowo 400 zł w placówce należącej do wybranej wcześniej kategorii.

Jeżeli więc posiadasz rachunek osobisty w Banku Pocztowym, lubisz zakupy i często korzystasz z usług Poczty Polskiej, możesz w łatwy sposób uzyskać nawet 600 zł.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos