Wróć

Zdobądź 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity od Citibanku

10 komentarzy / opinii
Zdobądź 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity od Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł w formie zasilenia karty lojalnościowej Moja Biedronka.
Po drodze Wystarczy złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity, a następnie w ciągu pół roku dokonać transakcji na łączną kwotę min. 1200 zł.
Citibank postanowił wrócić do znanej praktyki i ponownie promuje swoją popularną kartę kredytową Citi Simplicity. Tym razem możesz zyskać aż 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunek to wykonanie transakcji na ok. 200 zł miesięcznie przez kolejne pół roku. Premia zostanie przekazana na aktywną kartę Moja Biedronka uczestnika promocji.

Promocja o skomplikowanej nazwie - Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej "Moja Biedronka" o wartości 400 zł - organizowana jest przez Citibank. Partnerem akcji jest Jeronimo Martins Polska SA, właściciel sieci sklepów Biedronka.

Promocja trwa do 6 marca 2019 r. i jest nielimitowana.

400 zł na karcie "Moja Biedronka"

Nagrodą w akcji jest 400 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bonus ma formę zasilenia karty lojalnościowej "Moja Biedronka" oferowanej klientom tej sieci.

Kto może skorzystać?

Oferta specjalna skierowana jest do osób, które po 1 czerwca 2015 r. nie posiadały w Citibanku żadnego produktu! Dotyczy to nie tylko głównej karty kredytowej, ale także kredytów, konta osobistego czy oszczędnościowego. Ten wymóg obejmuje zarówno posiadaczy, jak i współwłaścicieli konta. Wykluczeni z udziału w akcji są również nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Dodatkowym warunkiem jest posiadanie aktywnej karty lojalnościowej "Moja Biedronka" przez cały czas obowiązywania promocji.

W tym momencie warto wskazać, jakie są wymogi wnioskowania o kartę kredytową w Citibanku. Powinieneś mieć minimum 18 lat i być zatrudnionym w obecnej firmie przynajmniej 3 miesiące; a wymagany dochód netto to min. 1200 zł. Dla działalności gospodarczej warunkiem jest jej prowadzenie przynajmniej 2 lata i osiąganie dochodu netto w kwocie min. 2500 zł.

Proste warunki do spełnienia

Wbrew pozorom Citibank nie stawia przed uczestnikami promocji wygórowanych warunków. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki, a 400 zł premii w postaci bonu będzie Twoje:

  1. Do 6 marca 2019 r. wypełnij formularz na specjalnej stronie promocji - na tym etapie podaj swoje imię i nazwisko, telefon, email oraz - ważne! - numer aktywnej karty Moja Biedronka.
    • podczas wypełniania danych wyraź zgodę na przekazanie do partnera akcji (Jeronimo Martins) informacji objętych tajemnicą bankową.
  2. Również do 6 marca 2019 r., poprzez kontakt z pracownikiem banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicity i podpisz umowę, następnie aktywuj swoją kartę kredytową. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przesyłanie informacji handlowych przez bank!
    • przed zawarciem umowy powinieneś dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane przez Ciebie dochody. Listę wymaganych dokumentów znajdziesz w załączniku do regulaminu; pamiętaj, że bank może zażądać dodatkowych zaświadczeń, jeśli te przedstawione przez Ciebie będą niewystarczające.
  3. Nie później niż do końca 6. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej (Citi Online) lub mobilnej (Citi Mobile) ORAZ wykonaj transakcje kartą kredytową na łączną kwotę min. 1200 zł.

Przykładowo - jeśli podpiszesz umowę o kartę w grudniu 2018 r., powyższy warunek zalogowania do bankowości i transakcji kartą powinieneś spełnić najpóźniej do końca czerwca 2019 r.

Dodatkowe informacje

Bank będzie uznawał tylko transakcje bezgotówkowe, które nie będą zwrócone ani nie zostaną zaliczone do tzw. transakcji szczególnych (np. przelew z rachunku karty, transakcja o charakterze hazardowym itd.).

Przekazanie i wykorzystanie nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz przez bankowość internetową do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wymaganych warunków. Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka zostanie zapisany na Twojej aktywnej karcie Moja Biedronka, której numer podałeś w formularzu. Nastąpi to w ciągu 60 dni od daty powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Bon zakupowy możesz wykorzystać w sklepach Biedronka, gdzie obsługa prowadzona jest przez kasjerów. Kartę Moja Biedronka powinieneś okazać przed dokonaniem płatności za zakupy.

Voucher możesz wykorzystywać wielokrotnie, ale maksymalna jednorazowa płatność środkami z bonu nie może przekroczyć 100 zł. Nagroda jest ważna przez 12 miesięcy od daty jej przekazania.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Połącz promocję z loterią i powalcz o kolejne nagrody

Mamy dla Ciebie jeszcze informację. Aktualnie w City Handlowym trwa loteria dostępna dla posiadaczy kart kredytowych, w której do zdobycia jest m.in.: Apple iPhone Xs 256GB, laptop Mi Air 13,3 oraz vouchery do Fostertravel i Ski Team o wartości 4 tys zł. Do wygrania jest także kilkaset kart podarunkowych (do IKEI, Empiku, H&M, Booking.com, Pyszne.pl), jak również sportowe opaski, słuchawki Xiaomi i bilety do Multikina.

Aby mieć szansę na otrzymanie którejś z tych nagród, należy spełnić trzy proste warunki: posiadać aktywną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego, do 31 grudnia 2019 r. zarejestrować się na stronie loterii oraz wykonać przynajmniej 1 płatności kartą kredytową Citi na min. 50 zł, Każda płatność o wartości min. 50 zł to jeden los biorący udział w loterii.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz połączyć promocję z loterią i upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Wystarczy, że po wyrobieniu karty wykonasz nią 24 transakcje po 50 zł (łącznie 1200 zł), a bez wysiłku zdobędziesz większą liczbę losów i jednocześnie spełnisz warunki promocji.

Co warto wiedzieć o karcie Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity, podstawowa "kredytówka" z oferty Citibanku, wyróżnia się na rynku brakiem opłaty za wydanie i obsługę. Nie zapłacisz również za powiadomienia sms, a do tego możesz dodać kartę do Google Pay i płacić zbliżeniowo smartfonem.

Przed złożeniem wniosku o kartę kredytową powinieneś pamiętać, że nieumiejętne używanie takiego produktu może narazić Cię na wysokie koszty. Przeczytaj nasz poradnik i zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat korzystania z "kredytówki".

400 zł warte Twojej uwagi

W ostatnich miesiącach Citibank nieco zwolnij tempo promowania karty Citi Simplicity, dlatego nowa akcja specjalna szczególnie może przypaść nam do gustu. Warunki są wyjątkowo przyjazne - wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przez pół roku zapłacić kartą kredytową ok. 200 zł miesięcznie. Pewnym drobnym mankamentem może wydawać się wymóg posiadania karty lojalnościowej sieci Biedronka, jednak ten wymóg można szybko i łatwo spełnić.

Przystępność warunków sprawia, że oferta Citibanku warta jest Twojej uwagi. I chociaż bon do sklepów Biedronka otrzymamy już w Nowym Roku, to zawsze będzie to cenna ulga dla naszego domowego budżetu.

Gdyby nie odpowiadała Ci nagroda w postaci 400 zł do Biedronki, to wiedz, że aktualnie trwają inne promocje karty Citi Simplicity. Można w nich zyskać m.in. smartfona Xiaomi Redmi 6A czy pieniądze na spłatę zadłużenia w innym banku. Będąc posiadaczem tej karty, w Twoim zasięgu będą rabatu do 15% w niemal 100 restauracjach w Polsce. Więcej informacji o tych akcjach znajdziesz w osobnym tekście.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
Lidia Bałecka
Gość

Jeśli chodzi o sam bank to ok wszystko szybko i sprawnie zalatwilam dostałam e-kod i dopiero w biedronce powstał wileki problem żadna kasjerka o czymś takim nie słyszała,zawolalam panią kierownik i kazała mi udać się do banku :)ze niby co?w banku mam zapłacić ?zadzwoniłam na infolinie biedronki zgłosić problem a tam pan powiedział,że powinnam pani powiedzieć ze owy kod ma wbić na kasę,i nie widział problemu wydaje mi się jednak,że to nie ja powinnam przeprowadzić szkolenie pracowników. ...tak więc zapłaciłam za swoje zakupy bo ludzie w kolejce zniesmaczeni i nie wiem czy gdziekolwiek uda mi się zrealizować te zakupy skoro nie wiedzą co mają z tym kodem zrobić gdzie go wpisać i pierwsze słyszą o czymś takim.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Lidia Bałecka

Dziękujemy za opinię. Miałam kiedyś podobny problem z takim e-kodem w Biedronce, ale w całkiem innej promocji. Faktycznie, jedna kasjerka była bardzo zdziwiona, ale zgodziła się wpisać kod w kasie i płatność przeszła. Jak widać, dużo tu zależy właśnie od przeszkolenia pracowników - niestety..

__
Ala

Odpowiedz

P
Przemek
Gość

Witam. Z tego co zrozumiałem, to w Biedronce jednorazowo można wydać maksymalnie 100 zł. Czy jest możliwość dokonania zakupu np za 150 zł i zapłacenia z karty 100zł a te 50 zł dopłacenia z własnej kieszeni?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Przemek

Jak najbardziej, regulamin sklepów Biedronka przewiduje taką możliwość.

Odpowiedz

S
slawkoo
Gość

witam, czy jest mozliwosc założenia konta+karta bez wychodzenia z domu? np. poprzez przelew 1zł z innego konta, albo profil zaufany?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@slawkoo

Z naszych informacji wynika, że przy zakładaniu karty kredytowej proces odbywa się głównie telefonicznie.

Odpowiedz

M
m
Gość

Juz ponad 2tyg trwa zakoadanie karty, pierwszy kontakt po 2dniach, potem tydzien nic, sam sie 5razy upominalem o kontakt i tez rezultaty średnie
Odbieram to jak olewanie klienta i jesli tak dziala ten bank to chyba zrezygnuję

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@m

Przykro nam, że masz takie doświadczenia. Możliwe, że bank ma dużo zgłoszeń w promocji i zwyczajnie jest bardziej obciążony. Jeśli zależy Ci na premii - walcz, w przeciwnym razie wybierz inną promocję :)

Odpowiedz

A
Ania
Gość

Czy 1200 zł należy wydawać w każdym z 6 miesięcy?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Ania

Nie - to łączna kwota, którą należy wydać do końca 6 miesiąca po zawarciu umowy o kartę.

Odpowiedz