Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Konto Optymalne: 100 zł do drogerii Rossmann i 300 zł zwrotu od BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne: 100 zł do drogerii Rossmann i 300 zł zwrotu od BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w postaci karty podarunkowej do drogerii Rossmann.
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne z kartą i moneyback, a w sierpniu zapewnić wpływ zewnętrzny na nowy rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać transakcje kartą na min. 300 zł.
BGŻ BNP Paribas nie ustaje w promowaniu swojego najnowszego rachunku osobistego. To już czwarta, równoległa akcja promocyjna Konta Optymalnego, w której tym razem możesz zyskać 100 zł premii w postaci bonu zakupowego do drogerii Rossmann. Akcja łączy się z promocją banku, gdzie do zgarnięcia jest dodatkowo 300 zł premii moneyback za zakupy. Łącznie można zyskać nagrodę o wartości 400 zł.

Nawet 400 zł premii

W najnowszej akcji promocyjnej „Atrakcyjne konto” możesz zyskać kartę podarunkową o wartości 100 zł do drogerii Rossmann. Organizatorem tej promocji jest Ad Astra Sp. z o.o., partnerem zaś – BGŻ BNP Paribas oraz Rossmann. Warto spieszyć się z decyzją, bo choć akcja przewidziana jest najdalej do 10 lipca 2017 r., to zakończy się w momencie, gdy liczba rejestracji na stronie promocji osiągnie 1000 uczestników. Potwierdzenie objęcia Cię promocją otrzymasz w formularzu po zarejestrowaniu się w akcji oraz na swój adres e-mailowy.

Równolegle BGŻ BNP Paribas prowadzi akcję „Konto z Money Back”, w ramach której za płatności kartą otrzymujesz do 25 zł zwrotu miesięcznie – nawet 300 zł w ciągu roku. Obie akcje łączą się ze sobą, tak więc możesz otrzymać nagrody o wartości nawet 400 zł.

Jak otrzymać 100 zł do Rossmanna?

Akcja skierowana jest osób, które w okresie od 12 grudnia 2016 r. do 11 czerwca 2017 r. nie były posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (zasada ta dotyczy również współwłaścicieli kont). Ponadto nie mogą być one stroną umowy ramowej (np. o konto, kartę lub usługi bankowości elektronicznej) na dzień składania wniosku o Konto Optymalne w promocji.

Kartę podarunkową do Rossmanna możesz zdobyć, jeżeli spełnisz wszystkie poniższe warunki:

  1. Do 10 lipca zarejestrujesz się na stronie promocji i za jej pośrednictwem wypełnisz wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową. Sugerujemy jednak zarejestrować się możliwie najszybciej, ponieważ jeżeli liczba zarejestrowanych uczestników osiągnie 1000, nie będzie możliwości dalszego udziału w akcji.
  2. Do 24 lipca 2017 r. podpiszesz za pośrednictwem kuriera umowę o Konto Optymalne z kartą debetową i moneyback.
  3. W sierpniu zapewnisz wpływ na nowe Konto Optymalne w wysokości min. 1000 zł (środki te nie mogą pochodzić np. z Twoich wpłat gotówkowych lub innych rachunków prowadzonych dla Ciebie w BGŻ BNP Paribas) oraz wykonasz transakcje bezgotówkowe nową kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł.

Pamiętaj, aby przy składaniu wniosku o rachunek wyrazić wymagane zgody, czyli zgodę na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz przekazywanie ich do banku oraz zgodę na przekazywanie przez bank Twoich danych organizatorowi w zakresie niezbędnym do prowadzenia promocji.

Twoje nowo otwarte Konto Optymalne oraz karta muszą być aktywne aż do momentu przesłania Ci nagrody. W promocji można wziąć udział tylko raz i otrzymać tylko jedną nagrodę.

Wydanie nagrody

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje Cię, wysyłając wiadomość na Twój adres mailowy najpóźniej do 18 września 2017 r. Karta zostanie wysłana przesyłką poleconą do 30 września 2017 r.

Karta podarunkowa do drogerii Rossmann o wartości 100 zł ważna jest do 30 września 2018 r. Do tego czasu możesz jej używać wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu przypisanego do karty.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Regulamin akcji „Atrakcyjne konto” znajdziesz tutaj.

Dodatkowo 300 zł zwrotu za zakupy

Zakładając Konto Optymalne w akcji „Atrakcyjne konto”, automatycznie bierzesz udział w promocji „Konto z Money Back”, w ramach której możesz przez 12 miesięcy uzyskiwać zwrot w wysokości 2% od wartości transakcji wykonanych kartą (maks. 25 zł miesięcznie, do 300 zł rocznie).

Promocję „Konto z Money Back” dokładnie przeanalizowaliśmy w tym artykule.

Co warto wiedzieć o Koncie Optymalnym?

Konto Optymalne to nowy rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas. Bank nie pobiera za jego obsługę żadnych opłat, nie wymaga także regularnych wpływów na konto. Wydanie i korzystanie z karty debetowej również jest darmowe, podobnie jak wypłata środków z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash. Należy jedynie uważać na pobranie gotówki z pozostałych maszyn w kraju - bank policzy sobie 5 zł za każdą taką wypłatę.

Szczegółową analizę Konta Optymalnego znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji: "dla każdego coś miłego"

Wydaje się, że BGŻ BNP Paribas postanowił zachęcać nowych klientów do swojej oferty w myśl zasady: „dla każdego coś miłego”. W trwających obecnie akcjach można już zdobyć kupony rabatowe na Allegro i na bonprix.pl, a w najnowszej promocji przewidziano nagrodę w postaci karty podarunkowej do Rossmanna o wartości 100 zł. Warunkiem jest założenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową, zapewnienie w sierpniu wpływu na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 300 zł.

Przystępując do akcji "Atrakcyjne konto", bierzesz równocześnie udział w promocji, w której w ciągu roku możesz zyskać nawet 300 zł premii moneyback. Oferta BGŻ BNP Paribas jest więc warta rozważenia. Pamiętaj jednak, że liczba zarejestrowanych uczestników danej promocji nie może być większa niż 1000, a o udziale decyduje czas, w jakim zarejestrujesz się na stronie akcji.

Na koniec warto wspomnieć, że aktualnie trwają jeszcze dwie inne promocje Konta Optymalnego, które różnią się nagrodą. Do wyboru są: 100 zł do Rossmanna (opis tej promocji właśnie przeczytałeś) lub 110 zł nagrody pieniężnej, przelewanej bezpośrednio na Twój rachunek. Tę ostatnią akcję w tym artykule. Wszystkie akcje specjalne łączą się promocją banku BGŻ BNP Paribas, w której do zgarnięcia jest dodatkowe 300 zł premii moneyback. Wybór konkretnej promocji powinien być zatem podyktowany indywidualnymi potrzebami.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos