Wróć

400 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity od Citi Handlowego - edycja lato 2019

Publikacja:
400 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity od Citi Handlowego - edycja lato 2019
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł w formie e-bonu do sklepów Biedronka
Uczestnik Nowy klient
Po drodze Należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, a następnie w kolejnych trzech miesiącach wydać nią łącznie min. 2000 zł.
Citibank ponownie rozpoczyna walkę o nowych klientów. Tym razem osoby, które złożą wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i spełnią wskazane warunki, mogą otrzymać 400 zł w formie e-bonu do Biedronki. To jedna z lepszych promocji "kredytówek" na rynku.

Citi Handlowy przyzwyczaił nas już do różnych promocji swoich kart kredytowych. Przykładowo, jedna oferuje np. 400 zł na Allegro, inna - 2 lata bezpłatnego dostępu do TIDALA. Tym razem mamy powrót popularnej oferty z siecią Biedronka; możesz skorzystać z tej propozycji do 3 października 2019 r.

Cenna nagroda za "kredytówkę"

W akcji "400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019", jak sama nazwa wskazuje, możesz otrzymać 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Nagroda ma formę 13-cyfrowego kodu.

Standardowo tylko dla nowych klientów

Jak się zapewne domyślasz, z oferty specjalnej Citibanku mogą skorzystać tylko nowi klienci.

Bank określa ich jako osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w tej instytucji głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowe wymagania dotyczące samej "kredytówki" to dochód min. 1200 zł miesięcznie i zatrudnienie w dotychczasowej firmie przynajmniej przez 3 miesiące.

Prosty sposób na 400 zł do Biedronki

Każda promocja, nawet ta najprostsza, wymaga spełnienia określonych warunków. Podobnie jest w akcji związanej z kartą Citi Simplicity i bonem do Biedronki.

Start
 • Krok 1

  Do 3 października 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity poprzez specjalną stronę promocji, a następnie podpisz umowę o kartę.

  Przed zawarciem umowy przekaż bankowi wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

 • Krok 2

  Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się w bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 3

  Nie później niż do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy dokonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł.

 • Informacja

  Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz od banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

 • Premia

  Bon do Biedronki o wartości 400 zł otrzymasz w formie wiadomości w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości o wypełnieniu wymagań akcji.

  UWAGA: na dzień przekazania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna!

Mission complete!

Złóż wniosek i zgarnij 400 zł

Terminy spełniania poszczególnych kroków mogą brzmieć nieco zawile, posłużmy się zatem przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w lipcu, to do końca sierpnia powinieneś zalogować się do bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie), a do końca października - wykonać transakcje kartą.

O tym pamiętaj

Podczas wnioskowania o kartę kredytową będziesz musiał dostarczyć do Citibanku dokument potwierdzający Twoje dochody - listę zawiera załącznik do regulaminu promocji. Jeśli okazane przez Ciebie dokumenty nie będą wystarczające, bank może Cię poprosić o przekazanie dodatkowych dokumentów.

Za transakcje bezgotówkowe bank uznaje transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych - nie będą tu uwzględniane przelewy z rachunku karty, płatności związane z hazardem ani transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Kilka słów o nagrodzie

E-bon do sklepów Biedronka ma formę 13 cyfr. Aby go wykorzystać podczas zakupów, należy podać kod kasjerowi po zeskanowaniu ostatniego produktu.

Kupon możesz wykorzystywać wielokrotnie, do wyczerpania limitu 400 zł. Okres ważności kodu to 6 miesięcy od dnia jego przekazania przez bank.

Jeśli będziesz zwracał towar zakupiony za środki z e-bonu, pieniądze zostaną Ci przekazane w gotówce. Szczegółowe zasady wykorzystywania kodów reguluje ten dokument.

Co musisz wiedzieć o karcie Citi Simplicity?

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najtańszych "kredytówek" na rynku. Wydawana jest bezpłatnie, a za jej obsługę Citibank także nie pobiera opłat. Ze względu na liczne promocje związane z kartą, jest ona idealnym wyborem dla Łowców Promocji.

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Jedna z najlepszych promocji kart kredytowych

Akcje związane z kartami kredytowymi zdecydowanie wyróżniają się spośród innych promocji bankowych, a to za sprawą wysokich premii. 400 zł do Biedronki to kusząca nagroda, ale coś za coś - otrzymujemy pokaźną sumę na zakupy i tanią "kredytówkę", ale w zamian musimy wydać kartą sporą kwotę i związujemy się z bankiem umową kredytową (karta kredytowa to rodzaj kredytu).

Naszym zdaniem promocja warta jest uwagi i zaangażowania, jeśli jednak oferta nie spełnia naszych wymagań, zawsze możemy wziąć udział w innej akcji.

Przydatne dokumenty

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil Chylinski
Gość

Wypłata z bankomatu nie jest wymieniona w transakcjach szczególnych. Czy może zostać uznana za transakcję uprawniającą do odbioru nagrody?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Niestety nie - wypłata z bankomatu jest transakcją gotówkową, a takie nie zostaną uznane przy weryfikowaniu spełnienia warunków promocji.

Odpowiedz

A
Agnieszka Ha
Gość

a ja się póki co zawiodłam na samym procesie i obsłudze banku. wniosek złożyłam 2 sierpnia (po kilku próbach-strona banku działa powoli i wylogowuje w przypadku minutowej nieaktywności). dzis jest 16/08 i udalo sie dopiero dzis dotrzeć do osoby, która udzieliła mi informacji na temat statusu wniosku. wcześniejsze próby kontaktu kończyły sie na informacji "dzis oddzwoni do Pani osoba odpowiedzialna za Pani wniosek". nie wiem czy to celowe działanie czy aż tyle wniosków wpływa, że obsluga nie nadąża. Więc zanim otrzymam kartę to jeszcze moze zająć z 2 tygodnie wg informacji otrzymanej dziś (5 dni na dostarczenie umowy i kolejne 5 na dostarczenie karty). caly
proces zajmie miesiąc, i mam wrażenie, że gdyby nie moje próby kontaktu z bankiem - mógłby zająć jeszcze dłużej. Oczywiście dla samej promocji może i warto - ale jak komuś zalezy na czasie to nie jest najszybsza opcja.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Agnieszka Ha

Nie chcę bronić w tym miejscu banku, ale rzeczywiście mają aktualnie sporo wniosków. Proste warunki i atrakcyjna premia sprawia, że promocje Citi Handlowego są bardzo popularne. Z jednej strony to plus - bo świadczy o jakości; z drugiej może się zdarzyć wydłużony czas oczekiwania na obsługę ze strony banku.

Druga kwestia to początek sierpnia - czas wakacyjny, długi weekend w międzyczasie. Od kolejnego tygodnia powinno być już lepiej. Warto dać im szansę :)

Odpowiedz

M
marques
Gość

Moja sytuacja wygląda tak, że pracuję na etacie. Czy bank będzie chciał ode mnie zaświadczenia od pracodawcy czy wystarczy mu potwierdzenie wpływu wynagrodzenia?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@marques

Zgodnie z załącznikiem do regulaminu, podstawowym dokumentem będzie wtedy zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Jeśli w lipcu założę kartę to do kiedy mam wydać te 2 tys?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Robert

Tak jak napisaliśmy w tekście (przykład pod harmonogramem) - do końca października.

Odpowiedz