Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Nawet 400 zł do wydania w RTV EURO AGD za wyrobienie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

3 komentarze / opinie
Nawet 400 zł do wydania w RTV EURO AGD za wyrobienie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł w formie vouchera do wykorzystania m.in. w RTV EURO AGD, Empiku, Douglasie.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową BGŻ BNP Paribas i dokonać transakcje kartą na min. 500 zł.
Jeśli akurat poszukujesz najlepszej oferty karty kredytowej, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Aktualnie jako nowemu posiadaczowi „kredytówki” w BGŻ BNP Paribas bank przyzna Ci punkty w programie lojalnościowym, które łatwo wymienisz chociażby na vouchery do wykorzystania w sklepach RTV EURO AGD o łącznej wartości aż 400 zł!

Akcja powiązana z programem lojalnościowym trwa do 30 czerwca 2018 r.

Kto może skorzystać z promocji? Warunki uczestnictwa to: pełnoletniość oraz nieposiadanie w BGŻ BNP Paribas karty kredytowej Mastercard (Standard lub Gold) w okresie 12 miesięcy poprzedzających udział w akcji.

120 000 punktów = 400 zł do RTV EURO AGD

Nagrodą w promocji jest od 30 000 do 120 000 punktów w programie lojalnościowym mamBONUS. Dokładna liczba otrzymanych punktów zależeć będzie od sumy płatności dokonanych przy pomocy karty kredytowej. Co więcej, bank przyznaje dodatkowo 5 000 punktów „na start”. W sumie za założenie karty i spełnienie kilku dodatkowych warunków przysługuje Ci więc nawet 125 000 punktów!

Brzmi to nieco abstrakcyjnie, prawda? Śpieszymy z wyjaśnieniem: punkty możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody dostępne w katalogu programu mamBONUS. 120 000 punktów stanowi równowartość m.in. 4 voucherów o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach RTV EURO AGD. Jeśli taka nagroda Cię nie satysfakcjonuje – żaden problem. Otrzymane punkty możesz wymienić, na co tylko chcesz (nie muszą to być vouchery, a np. nagrody rzeczowe).

Załóż kartę kredytową i dokonuj transakcji

Przyjrzyjmy się zatem warunkom promocji. Aby otrzymać 30 000 punktów wymiennych na nagrody z katalogu mamBONUS:

 1. Do 30 czerwca 2018 r. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie promocji, podając swoje dane.
 2. Przed wysłaniem formularza wyraź wymagane zgody (na przetwarzanie danych oraz na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną). Po jego wypełnieniu oczekuj na kontakt ze strony banku.
 3. W okresie promocji zawrzyj z bankiem umowę o kartę kredytową MasterCard Standard lub Gold.
 4. W ciągu dwóch miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy dokonaj transakcji kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł, pamiętając przy tym, że:
  • za transakcje w łącznej kwocie od 500 zł do 999,99 zł otrzymasz 30 000 punktów;
  • za transakcje w łącznej kwocie od 1000 do 1499,99 zł otrzymasz 60 000 punktów;
  • za transakcje w łącznej kwocie od 1500 zł do 1999,99 zł otrzymasz 90 000 punktów;
  • za transakcje w łącznej kwocie równej lub wyższej niż 2000 zł otrzymasz 120 000 punktów.

Do transakcji spełniających warunki promocji zalicza się płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także przelewy z rachunku karty oraz wypłaty gotówki z bankomatu. Uwaga! Warunkiem niezbędnym do otrzymania premii jest terminowe wywiązywanie się ze swoich zobowiązań wobec banku.

Szczegóły w regulaminie.

Zgarnij 5 000 punktów na start

Co z punktami, które bank przyznaje dodatkowo każdemu, kto założy kartę kredytową? Do zgarnięcia 5 000 punktów wystarczy dokonanie 4 transakcji kartą w kwocie co najmniej 50 zł każda. Musisz tego dokonać do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Wniosek? Warto dokonywać kilku (min. 4) mniejszych płatności kartą, zamiast jednej dużej – dzięki temu łatwiej otrzymać wszystkie możliwe punkty.

Ze szczegółami oferty z punktami na start zapoznasz się w osobnym regulaminie.

Zarejestruj się na mamBONUS i odbierz nagrody

Przysługujące Ci punkty możesz odebrać po rejestracji na stronie programu mamBONUS. Punkty otrzymasz w terminie 5 dni roboczych od dokonania transakcji na określoną, łączną kwotę i będą widoczne przez 3 miesiące od momentu ich udostępnienia na stronie. Natomiast 5 000 punktów dodatkowych bank przyzna Ci najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu dokonania ostatniej, czwartej z wymaganych transakcji na kwotę min. 50 zł.

Punkty, podobnie jak wszelkie otrzymane dzięki nim nagrody i vouchery, nie podlegają wymianie na gotówkę. Wartość nagród jest oczywiście zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Ile kosztuje Karta kredytowa MasterCard Standard?

Do skorzystania z oferty niezbędne jest założenie karty kredytowej MasterCard w BGŻ BNP Paribas. Sprawdźmy zatem, jak wyglądają najważniejsze parametry i opłaty związane z użytkowaniem karty w wersji Standard:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 0 zł – koszt wydania karty głównej i kart dodatkowych;
 • 72 zł – roczny koszt korzystania z karty głównej (36 zł w przypadku kart dodatkowych) - możliwe jest uniknięcie tej opłaty (patrz ramka poniżej);
 • 3,5 zł za wypłatę środków z bankomatu w oddziale banku;
 • 4,9% min 10,00 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 4,9% min. 10,00 PLN – przelew z rachunku karty;
 • 2% - prowizja za przewalutowanie transakcji w obcej walucie;
 • 0,00 zł – zmiana limitu kredytowego na wniosek klienta.

Aktualnie obowiązuje oferta, dzięki której możliwe jest uniknięcie opłaty rocznej za korzystanie z karty. Warunek? Umowę o kartę po wypełnieniu wniosku należy zawrzeć w oddziale lub w placówce partnerskiej oraz wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych.​ Oferta trwa do 30 czerwca 2018 r. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Posiadanie karty wiąże się z możliwością udziału w programie lojalnościowym mamBONUS. Zgromadzone za transakcje punkty można wymienić na nagrody rzeczowe i vouchery. Dodatkowo zyskujesz dostęp do atrakcyjnych rabatów u parterów programu.

Warto jednak pamiętać o specyfice produktu, jakim jest karta kredytowa. Nieumiejętne i nierozważne korzystanie z „kredytówki” może się stać źródłem poważnych problemów. O tym, jak ich unikać, pisaliśmy tutaj.

Nowa odsłona promocji z kartą kredytową

Opisywana promocja mocno przypomina niedawno zakończoną akcję, w której BGŻ BNP Paribas oferował vouchery na zakupy na Allegro. Warunki obecnej promocji - w porównaniu do poprzedniej - pozostały właściwie niezmienione.

Warto docenić elastyczność, z jaką bank ponownie podszedł do oferty. Nagrodę otrzymasz już za dokonanie płatności na łączną kwotę 500 zł. Jeśli chcesz, możesz jednak czterokrotnie zwiększyć jej wartość, o ile płatności kartą kredytową na duże kwoty nie stanowią dla Ciebie problemu; tym bardziej, że na spełnienie warunku dotyczącego transakcji masz przecież całe 2 miesiące.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Z
Zientek
Gość

W poprzednich promocjach można było uniknąć tej rocznej opłaty 72 zł. Wie ktoś, jak to wygląda teraz?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Zientek

Zdaje się, że obecnie nie można uniknąć tej opłaty. Niedawno pytałem o to na infolinii. Konsultant stwierdził, że oferta zakończyła się w marcu.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil

Ok, postanowiliśmy dowiedzieć się, jak to w praktyce jest z tą opłatą. Okazuje się, że do końca czerwca rzeczywiście istnieje możliwość uniknięcia rocznej opłaty za korzystanie z karty. Dodaliśmy tę informację do tekstu + link do regulaminu :)

Odpowiedz