Wróć

Pula wniosków w promocji została wyczerpania i promocja zakończyła się przed czasem w dniu 31.05.2017 r. Sprawdź aktualnie trwające promocje.

Nawet 400 zł premii dla Ciebie za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Nawet 400 zł premii dla Ciebie za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Łącznie można zyskać 400 zł: 100 zł jednorazowej premii od organizatora i 300 zł premii moneyback od banku.
Po drodze Aby zdobyć 100 zł, należy założyć konto oraz w lipcu zapewnić wpływy zewnętrzne na min. 1000 zł oraz wykonać transakcje kartą na min. 300 zł. W celu zyskania premii moneyback należy aktywnie korzystać z karty debetowej.
BGŻ BNP Paribas nie spoczywa na laurach. Dopiero co w ofercie banku pojawiło się Konto Optymalne z premią moneyback w wysokości do 300 zł, a teraz zyskać można jeszcze więcej. Wystartowała bowiem promocja "Premia dla Ciebie", w której organizator dokłada dodatkowe 100 zł. Łącznie do zyskania jest zatem nawet 400 zł premii, a warunki są całkiem przystępne. Warto się jednak spieszyć, bowiem pula kont objętych promocją jest ograniczona do 1000.

Nowe konto i 400 zł premii

Na początek małe podsumowanie ostatnich wydarzeń w ofercie banku BGŻ BNP Paribas:

 • 21.05, niedziela - ostatni dzień, w którym można założyć Konto Praktyczne i skorzystać z promocji iKonto.
 • 22.05, poniedziałek - bank wycofuje Konto Praktyczne ze swojej oferty, które od tego dnia przechodzi w stan administrowania. Na jego miejsce wprowadza Konto Optymalne oraz Konto Maksymalne, które są objęte promocją "Konto z Money Bank", w ramach której można zgarnąć do 300 zł zwrotu za zakupy.
 • 26.05, piątek - bank wraz z organizatorem - firmą Ad Astra Sp. z o.o. - uruchamia promocję "Premia dla Ciebie". Akcją specjalną objęte jest Konto Optymalne, a za założenie tego rachunku i spełnienie prostych warunków można zgarnąć dodatkowe 100 zł. Co ważne, promocja łączy się z poniedziałkową akcją "Konto z Money Back", czyli na dzień dzisiejszy do zgarnięcia jest w sumie nawet 400 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji "Premia dla Ciebie" mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które:

w okresie od dnia 26 listopada 2016 roku do dnia 25 maja 2017 roku (czyli w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji) nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w Banku .

Jeśli zatem nigdy nie posiadałeś rachunku w BGŻ BNP Paribas lub zamknąłeś go najpóźniej w dniu 25 listopada ubiegłego roku, to możesz wziąć udział w promocji.

Jak zgarnąć 100 zł premii?

100 zł jednorazowej premii od organizatora otrzymają te osoby, które spełnią wszystkie podane poniżej warunki:

 1. Do 19 czerwca 2017 r. (lub do wyczerpania puli 1000 zgłoszeń) wypełnią formularz rejestracyjny na stronie promocji.
  • należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zaakceptować regulamin promocji oraz zgodzić się na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków promocji przez uczestnika. W praktyce oznacza to, że w formularzu należy zaznaczyć wszystkie trzy zgody.
 2. Do 19 czerwca 2017 r. złożą wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową, posługując się linkiem przesłanym przez organizatora.
 3. Do 30 czerwca 2017 r. zawrą umowę o prowadzenie konta. Umowę należy podpisać za pośrednictwem kuriera.
 4. W lipcu zapewnią wpływy zewnętrzne na konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonają transakcji przy użyciu karty płatniczej na łączną kwotę min. 300 zł.
 5. Do 17 września 2017 r. zalogują się na stronie podanej w mailu przez organizatora i podadzą swój numer konta w BGŻ BNP Paribas, na które zostanie wypłacona nagroda.
 6. Do 19 września 2017 r. utrzymają aktywne konto. Jest to zarazem graniczny dzień wypłaty nagrody.

Warto jeszcze dodać, że w promocji można wziąć udział tylko raz. Należy także mieć na uwadze, że bank definiuje wpływy jako przelewy zewnętrzne i wyklucza wpłaty gotówkowe oraz wpływy pochodzące z innych kont uczestnika promocji, prowadzonych w BGŻ BNP Paribas oraz BGŻOptima. Reszta warunków nie powinna budzić większych wątpliwości.

Wydanie nagród

Nagroda w wysokości 100 zł jest gwarantowana, co oznacza, że po spełnieniu wszystkich warunków uczestnik na pewno ją otrzyma. Nie ma żadnego losowania, konkursu itd.

Do 31 sierpnia 2017 r. organizator poinformuje uczestnika o przyznaniu nagrody, wysyłając do niego wiadomość mailową. W tym momencie warto się upewnić, czy podaliśmy organizatorowi numer swojego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas, na które ma wpłynąć nagroda!

Bonus zostanie przekazany maksymalnie do 19 września 2017 r.

Dodatkowe 300 zł od banku

To jednak nie wszystko. Biorąc udział w promocji "Premia dla Ciebie", jednocześnie kwalifikujemy się do akcji "Konto z Money Back", w której do zyskania jest 2% zwrot za zakupy. Maksymalnie można zyskać 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy, czyli łącznie do 300 zł.

Aby wziąć udział w promocji, na etapie składania wniosku o konto należy zgodzić się na marketing banku oraz otrzymywanie informacji stanowiących informacje handlową. Po założeniu konta i wydaniu karty należy już tylko nią aktywnie płacić. Im więcej wydamy, tym wyższy zwrot otrzymamy (oczywiście w ramach limitów narzuconych przez bank).

Więcej o tej promocji piszemy w tym artykule.

Opłaty za Konto Optymalne

Konto Optymalne to praktycznie darmowy rachunek osobisty. Bezpłatne jest otwarcie i prowadzenie konta, obsługa karty płatniczej, przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Uważać należy jedynie na wypłaty z bankomatów. BGŻ BNP Paribas nie pobiera prowizji za wypłaty z maszyn własnych oraz Planet Cash. Za wypłaty z pozostałych bankomatów krajowych zapłacimy jednak sztywne 5 zł bez względu na wysokość wypłacanej kwoty.

Czy warto skorzystać z promocji?

Bank BGŻ BNP Paribas przystąpił w ostatnim czasie do mocnej ofensywy. Odświeżenie swojej oferty i liczne promocje są tego najlepszym przykładem.

W najnowszej akcji "Premia dla Ciebie" możemy zyskać do 400 zł premii: 100 zł jednorazowo od organizatora i dodatkowo do 300 zł moneyback od banku w ramach promocji "Konto z Money Back".

Na plus obu akcji na pewno przemawia krótki, bo półroczny, okres karencji - dotyczy osób, które posiadały już kiedyś rachunek w BGŻ BNP Paribas, ponieważ nowi klienci banku z automatu kwalifikują się do obu promocji.

100 zł przysługuje osobom, które założą Konto Optymalne na stronie promocji, zapewnią w lipcu wpływy zewnętrzne na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz w tym samym miesiącu wykonają transakcje kartą na kwotę min. 300 zł. Brak miesięcznych opłat za konto i kartę sprawia, że zdobycie tej premii jest stosunkowo proste i niewymagające. Konto należy utrzymać do wypłaty nagrody, czyli maksymalnie do ok. 19 września 2017 r. Po jej otrzymaniu można już z rachunkiem zrobić, co się chce, np. go zamknąć - i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów w międzyczasie.

Warto się jednak zastanowić, czy nie zostać z tym bankiem nieco dłużej. Do zgarnięcia jest bowiem nawet 300 zł premii w postaci 2% zwrotów za zakupy. Zyskać można maksymalnie 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy, czyli razem 300 zł.

Łącząc obie akcje możemy zgarnąć do 400 zł. Jeżeli często płacisz kartą, a Twój bank Cię za to nie nagradza, przemyśl ofertę BGŻ BNP Paribas.

Krystian

Autor tekstu o promocji