Wróć

Nawet 400 zł w promocji kart kredytowych ING

2 komentarze / opinie
Nawet 400 zł w promocji kart kredytowych ING
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł premii za kartę kredytową + 200 zł premii za dodatkową kartę kredytową.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową ING i dodatkową kartę kredytową ING oraz dokonać ją min. 5 płatności.
Proste warunki i wysoka nagroda – tak w największym skrócie opisalibyśmy najnowszą akcję promocyjną kart kredytowych ING. Za jej wyrobienie i wykazanie się niewielką aktywnością bank oferuje aż 200 zł premii. A jeśli podobne warunki spełnisz w przypadku karty dodatkowej, będziesz mógł cieszyć się kolejnymi 200 zł nagrody. Razem do wzięcia jest więc aż 400 zł w gotówce.

W tekście opisujemy dwie równoległe promocje: „Zyskaj 200 zł z kartą kredytową” oraz „Odbierz 200 zł za dodatkową kartę kredytową”. Obie są nielimitowane i obowiązują do 31 sierpnia 2018 roku.

Kto może być uczestnikiem promocji?

W promocji „Zyskaj 200 zł z kartą kredytową” może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która do tej pory nie była posiadaczem karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Z kolei promocja „Odbierz 200 zł za dodatkową kartę kredytową” dedykowana jest tym pełnoletnim osobom, które na dzień 1 lipca 2018 roku nie posiadały wydanej dodatkowej karty kredytowej do swojej “kredytówki” w ING.

Warunki otrzymania karty kredytowej w ING

Poniżej prezentujemy warunki, jakie należy spełnić, aby móc wnioskować o kartę kredytową ING:

 • Minimalny wiek – 18 lat
 • Minimalny dochód netto – 800 zł miesięcznie

Pamiętaj, że karta kredytowa jest produktem finansowym, której niewłaściwe użycie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli jednak będziesz korzystać z niej rozważnie, to możesz nawet nie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Jak otrzymać 200 zł nagrody za wyrobienie karty kredytowej?

 1. Pierwszym krokiem, jaki należy spełnić, aby cieszyć się premią w wysokości 200 zł, jest złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej ING. Masz na to czas do 31 sierpnia 2018 roku. Wniosek najwygodniej złożysz, logując się do systemu bankowości internetowej. Jeśli natomiast nie posiadasz i nie chcesz otwierać konta osobistego w ING, wniosek o kartę złożysz w oddziale lub za pośrednictwem infolinii.

  Uwaga – przy składaniu wniosku poprzez bankowość internetową powinieneś użyć kodu promocyjnego: PD180107922.
 2. Podpisz umowę o kartę kredytową ING, a następnie w ciągu 30 dni wykonaj minimum 5 transakcji na dowolną kwotę.
 3. Nie rozwiązuj umowy o kartę co najmniej do końca października 2018 r.

Jak otrzymać 200 zł premii za wyrobienie dodatkowej karty?

 1. Do 31 sierpnia 2018 roku złóż wniosek o wydanie dodatkowej karty kredytowej ING. Wniosek można złożyć w dowolnym oddziale banku.

  Uwaga – w celu złożenia wniosku powinieneś udać się do placówki banku wraz z osobą, która dysponować będzie wydaną kartą dodatkową. Co ważne, osoba, dla której zostanie wydana karta dodatkowa, nie może posiadać innej karty kredytowej w ING przez cały okres trwania promocji.
 2. W ciągu 30 dni od podpisania wniosku o kartę należy wykonać za jej pomocą przynajmniej 5 transakcji na dowolną kwotę.
 3. Karta dodatkowa powinna pozostać aktywna przynajmniej do 31 października 2018 roku.

Przekazanie nagród

Przekazanie nagród w obu promocjach nastąpi najpóźniej do 31 października 2018 roku. Przelew premii zostanie dokonany na rachunek Twojej karty kredytowej w ING. Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji „Zyskaj 200 zł z kartą kredytową” znajdziesz tutaj.

Regulamin promocji „Odbierz 200 zł za dodatkową kartę kredytową” znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa ING

Karta kredytowa ING to jedna z najlepszych „kredytówek” dostępnych obecnie na polskim rynku bankowym. Jej głównymi zaletami są wysoki limit kredytowy, niskie prowizje za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą oraz proste zasady wnioskowania. Samo wydanie karty (zarówno głównej jak i dodatkowej) jest darmowe, a standardowy koszt jej obsługi to zaledwie 35 zł rocznie. A jeśli w ciągu roku wydasz za jej pomocą min. 2400 zł (średnio po 200 zł miesięcznie), opłata nie zostanie pobrana.

Więcej informacji na temat karty ING znajdziesz w naszym rankingu najlepszych kart kredytowych

Naszym zdaniem

Jeszcze do niedawna monopol na promocje kart kredytowych znajdował się w rękach Citibanku, który intensywnie zachęcał do wyrobienia karty Simplicity lub innej dowolnej „kredytówki” ze swojej oferty. W ostatnich miesiącach sytuacja zaczęła ulegać jednak zmianie, a swoje promocje odpaliły m.in. BGŻ BNP Paribas oraz BZ WBK.

Teraz kolej przyszła na bank ING, który oferuje klientom jedną z najwyższych premii (łącznie aż 400 zł), a do tego stawiane warunki są znacznie prostsze niż w przypadku konkurencji. W opisywanej przez nas promocji do zgarnięcia nagrody oprócz wyrobienia karty wystarczy wykonanie nią pięciu dowolnych transakcji. Możemy wręcz pokusić się o opinię, że jest to najlepsza akcja promocyjna dotycząca kart kredytowych, z jakiej aktualnie skorzystać mogą klienci polskiej bankowości.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Aga
Gość

promocja niestety prawie niewidoczna podczas wyrabiania karty online - akurat składałam wniosek bo potrzebuję karty .. i niestety o promocji dowiedziałam się po fakcie z tej strony a nie ze strony banku. Specjalnie sprawdziłam gdzie podają o niej informację - jeżeli ktoś nie wie to bardzo łatwo (tak jak ja) może ją przeoczyć :(

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Aga

Racja, bank dość mocno schował informację o tej promocji na swojej stronie... Tym bardziej warto zaglądać na nasz portal ;)

Odpowiedz