Wróć

Mega HIT! Do 800 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska

Publikacja:
Mega HIT! Do 800 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Do 800 zł: 300 zł premii gotówkowej na start + 150 zł na karcie podarunkowej do sklepów Biedronka / RTV EURO AGD + 50 zł za otwarcie konta z polecenia + do 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 listopada 2020 r i od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyła w promocji konta osobistego w Santanderze.
Po drodze W 3 kolejnych miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę należy zrealizować różne aktywności: zapewnić wpływ, wykonać transakcje bezgotówkowe i zalogować się do aplikacji mobilnej. Aby zdobyć kartę podarunkową, należy wykonać transakcje kartą na min. 300 zł.
Santander Bank Polska rusza z nową promocją Konta Jakie Chcę. Także tym razem za jego otwarcie można otrzymać 300 zł premii. Jej część – 100 zł – może zostać wypłacona jeszcze przed Bożym Narodzeniem, w sam raz na uzupełnienie zasobów w okresie wzmożonych przedświątecznych wydatków. Aktualnie bank dorzuca 150 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka lub RTV EURO AGD. Mało? Możesz też zgarnąć 50 zł za założenie rachunku z polecenia i nawet 300 zł zwrotu za domowe rachunki, tak więc w sumie do zbycia jest nawet 800 zł!

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet aktualnie dostępnych promocji:

 1. W akcji "300 zł na dobry początek" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce. 100 zł możesz otrzymać tuż przed Bożym Narodzeniem, konkretnie 20 grudnia 2021 r., pozostałe 200 zł do końca marca 2022 r., czyli też przed świętami, tyle że Wielkanocnymi 😎 Termin wypłaty nagrody uzależniony jest od daty otwarcia konta, a więc w dużej mierze zależy od Ciebie.
 2. Z Kontem Jakie Chcę powiązana jest też promocja "150 zł na zakupy", w której premią jest karta podarunkowa o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka lub RTV EURO AGD. Zwracamy uwagę, że bank rozda maksymalnie 4000 kart podarunkowych (decydująca jest kolejność rejestracji na stronie promocji).
 3. Swój bonus możesz powiększyć o 50 zł, otwierając rachunek w ramach programu poleceń.
 4. Dodatkowo jako posiadacz Konta Jakie Chcę będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku (w formie 2% zwrotu), regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta. Łącznie kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi aż 800 zł!

Aby móc połączyć wszystkie powyższe promocje, wniosek o konto należy złożyć najpóźniej 20 grudnia 2021 r.

Możesz otworzyć Konto jakie Chcę i zgarnąć wszystkie nagrody lub wybrać Konto Select i ubiegać się o 350 zł: 300 zł za otwarcie rachunku + 50 zł w programie poleceń.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 listopada 2020 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select. Jeśli nie spełniasz tego drugiego warunku, to nie możesz ubiegać się o premię gotówkową na start.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć premię gotówkową i kartę podarunkową?

Przejdźmy teraz do zadań, które ma przed sobą uczestnik akcji. Na szczęście nie jest ich wiele i są na dobrą sprawę banalnie proste. Od tego, kiedy zrealizujesz warunki wstępne, zależy termin wypłaty bonusu.

Start
 • Krok 1

  Do 20 grudnia 2021 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto z kartą debetową i dostępem do serwisu Santander Online. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

  • Konto Jakie Chcę
  • Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 r. ż.)
  • Konto Select

  Musisz przy tym wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

  Wybierając Konto Jakie Chcę, jak najszybciej wypełnij formularz (jest on dostępny na powyższych stronach banku) dotyczący promocji z kartą podarunkową 150 zł. Podaj w nim swoje dane, wybierz kartę, którą chcesz otrzymać, zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach związanych z promocją. Ostateczny termin na wypełnienie formularza mija 31 stycznia 2021 r.

 • Krok 2

  Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, wpisz we wniosku kod polecenia. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

 • Krok 3

  Do 31 grudnia 2022 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

 • Krok 4

  W miesiącu, w którym otworzysz Konto Jakie Chcę, choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander mobile.

 • Premia

  100 zł za sam fakt otwarcia rachunku i zalogowania do aplikacji otrzymasz w formie przelewu na swoje nowe konto 20 grudnia 2021 r. (jeśli otworzyłeś rachunek w listopadzie) lub do 31 stycznia 2022 r. (gdy do podpisania umowy doszło w grudniu 2021 r.)

 • Krok 5

  W każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
 • Krok 6

  Jeśli otworzyłeś Konto Jakie Chcę i chcesz zdobyć bony do wybranego sklepu, do 31 stycznia 2022 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł.

 • Krok 7

  Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Premia

  Kartę podarunkową o wartości 150 zł otrzymasz najpóźniej 28 lutego 2022 r. w poczcie w bankowości internetowej Santander online.

 • Premia

  Przelew z drugą częścią nagrody w wysokości 200 zł otrzymasz na swoje Konto Jakie Chcę do 31 marca 2022 r. lub do 30 kwietnia 2022 r., w zależności od tego, kiedy dopełniłeś formalności.

Mission complete!

Przełóżmy ogólne wytyczne dotyczące miesięcy aktywności na konkrety:

 • wniosek o konto składasz w listopadzie i w tym miesiącu podpisujesz umowę oraz logujesz się do aplikacji mobilnej Santandera –> wymagane działania do zdobycia premii gotówkowej realizujesz w grudniu 2021 r. oraz w styczniu i w lutym 2022 r.,
 • dopełniasz formalności w grudniu 2021 r. (pamiętając, by zalogować się do Santander mobile w miesiącu, w którym podpiszesz umowę) –> warunki aktywności spełniasz od stycznia do marca 2022 r.

W obu przypadkach dopilnuj, by do końca stycznia suma transakcji kartą wyniosła min. 300 zł – to warunek otrzymania karty podarunkowej w akcji dotyczącej Konta Jakie Chcę.

+ 50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie Konta Jakie Chcę w promocji (300 zł) oraz premię w postaci karty podarunkowej (150 zł) możesz powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia.

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji mobilnej Santandera i wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł.

Kod podaj już we wniosku o rachunek, tuż pod niezbędną w promocji zgodą na korespondencję elektroniczną (EKK):

Promocja Santander, wniosek o konto, kod polecającego.

Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

O czym warto pamiętać

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych - miejsce na odnotowanie bycia studentem

Transakcje bezgotówkowe

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Do transakcji nie są wliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Istotne szczegóły

Zwróć również uwagę na to, że powinieneś choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej w każdym z trzech miesięcy.

Wspomnieliśmy już, że limit kart podarunkowych przyznanych w promocji wynosi 4000 sztuk. A co w sytuacji, w której zabraknie kart do konkretnego sklepu? W takiej sytuacji będziesz się musiał zadowolić kartą do innego. A zatem jest to kolejny argument, by nie zwlekać z wypełnieniem formularza rejestracyjnego.

Bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku:

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
Konto
0 zł / 6 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 6 zł


opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 8 zł

jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłata będzie wynosić 9 zł, a unikniesz jej, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
 • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
 • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

Przelew internetowy
0 zł
Zwykły przelew internetowy

0 zł


+ darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń

 • Szczegóły oferty

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 13. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 6 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  15 zł dla osób powyżej 26. roku życia

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 8 zł

  od 1 lipca 2023 r. opłata za kartę wyniesie 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
  • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
  • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

  możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

  od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  dla klientów do 26. roku życia:

  • 0 zł

  dla klientów powyżej 26. roku życia:

  • 5 zł - wypłata EUR
  • 10 zł - pozostałe waluty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback
  • 0 zł dla osób do 26 lat
  • 1,50 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku
  • 5 zł dla osób do 26 lat
  • 10 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Konto Select to z kolei rachunek z kategorii premium i jest przeznaczony dla bardziej wymagających klientów.

300 zł za rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

Uwaga: w listopadzie i grudniu zwrot wynosi 2%, więc dwa razy łatwiej uzbierać maksymalny miesięczny bonus, czyli 25 zł.

Dodatkowe bonusy

Jeśli nie czujesz się jeszcze usatysfakcjonowany propozycjami Santandera, to dorzucamy informacje o kolejnych bonusach:

450 zł na dobry początek

Tytuł promocji jest jak najbardziej adekwatny do sytuacji, gdyż Santander lubi nagradzać nie tylko nowych, ale i obecnych klientów. Dla tych drugich co pewien czas organizowane są ogólnodostępne promocje, jak i akcje tylko dla wybranych, w których po spełnieniu prostych warunków można zgarnąć atrakcyjne bonusy.

Atutem opisywanych promocji są z pewnością bardzo łatwe do zrealizowania warunki aktywności – oprócz wpływu wystarczy zaledwie jedna transakcja kartą na min. 10 zł w miesiącu i zalogowanie do aplikacji mobilnej. Warto też pamiętać, że pierwsza część nagrody – 100 zł – zostanie wypłacona w przedświątecznym tygodniu. Sam zdecydujesz, czy wydasz ją na prezenty, ozdoby, a może już z myślą o nadchodzącym Sylwestrze czy karnawale. Zdobycie "przy okazji" 150 zł do wydania w Biedronce / RTV EURO AGD też nie powinno sprawić Ci problemów – po prostu zadbaj o to, by do końca stycznia suma transakcji kartą osiągnęła pułap 300 zł.

Przypominamy, że swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowe 50 zł, zakładając konto z polecenia. Nie ma przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego i zgarniał kolejne bonusy.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe, promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie sprawisz, że konto i karta będą bezpłatne w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(31)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Ł
Łukasz
Gość

Wiadomo kiedy będą przekazywane pierwsze karty podarunkowe (oprócz tego, że do końca lutego ;) )?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Łukasz

Niestety nie mamy takich informacji...

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@Aldona Derdziak

Dzisiaj 3 kody po 50 zł pojawiły się na mojej Poczcie w bankowości internetowej :)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Łukasz

Gratulujemy! :)

Odpowiedz

J
Jano
Gość

Dzień dobry,

chciałbym zapytać, czy w ramach promocji "300 zł na dobry początek" dokonanie wspomnianej jednej transakcji kartą debetową, której kod MCC wynosi 4900 - spełni tenże warunek promocji? Czy też transakcje o wspomnianym kodzie MCC są wyłączone z warunków promocji?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Jano

Regulamin wspomnianej przez Ciebie akcji nie mówi nic o wykluczeniu miejsc z określonym kodem MCC. Zawiera jedynie definicję transakcji bezgotówkowej:

bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez Internet zaksięgowana przez bank na Koncie Klienta 

oraz adnotację, że  do transakcji nie są wliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów kartą debetową oraz transakcje Blikiem.

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

czy można w ten sam sposób założyć konto wspólne i otrzymać nagrody?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Andrzej

We wniosku internetowym nie widać opcji konta wspólnego.

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Andrzej

Lepiej założyć dwa konta indywidualne, zgarnąć podwójną premię. Potem jedno z kont zamknąć, a drugie przekształcić w konto wspólne.

Odpowiedz

M
Mikołaj
Gość

Czy jeżeli złożyłem wniosek o konto 11.11, a podpisałem umowę z kurierem dopiero 18.11 to mam szansę otrzymać bon?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Mikołaj

Trudno rozstrzygnąć, lepiej skontaktować się z bankiem i potwierdzić, do której promocji jesteś przypisany – do tej z "nakładką" (bonem) czy bez niej.

Teoretycznie z regulaminu akcji z bonem wynika, że decyduje data otwarcia konta (musi to nastąpić 15.11 lub później), więc jest jakaś szansa...

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Czy 2% zwrotu obejmuje również rachunki za czynsz?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Łukasz

Niestety nie obejmuje to czynszu.

Odpowiedz

P
Piotr97
Gość

Gdzie sprawdzić czy limit bonów się jeszcze nie wyczerpał?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Piotr97

Nie podali, a ja też nie widzę takiej opcji.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@bankowicz

Czy sprawdza się w tym przypadku zasada z BNP Paribas, że dopóki formularz jest aktywny to można brać udział?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Łukasz

Tego nie wiem. Mogą tak zrobić, ale to chyba ich pierwsza taka akcja, więc kto wie. Tu raczej obowiązuje zasada Im szybciej, tym lepiej.

Odpowiedz

A
Agnieszka
Gość

czy te same promocje są też gdy otwieram konto w oddziale ? czy tylko przez Internet ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Agnieszka

Promocja z premią gotówkową 300 zł dostępna jest tylko w Internecie. Akcja z bonem zakupowym jest prowadzona także w oddziałach Santandera.

Odpowiedz

G
Greg
Gość

Warto wspomnieć że w promocji z bonami nie ma warunku braku otwarcia konta w promocji od 1 kwietnia 2019 r.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Greg

Zgadza się, jednak jeśli chcemy zgarnąć maksymalną premię, to już ten warunek trzeba uwzględnić.

Odpowiedz

N
Nowicjusz
Gość

Sorki za pytanie, pewnie naiwne dla wytrwałych uczestników promocji: Jak się wykorzystuje takie bony w Biedronce czy RTV, ile one są ważne?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Nowicjusz

Idzie się do kasy i przy płaceniu mówi się, że zapłata bonem.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Nowicjusz

Nie ma złych pytań, każde jest ważne i warto na nie odpowiedzieć ?.

W każdym sklepie obowiązują odmienne reguły wykorzystywania elektronicznych kodów (fizyczne karty podarunkowe są już bardzo rzadko spotykane). Dany podmiot określa jak długo jest ważny e-kod, czy można go wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania puli środków, czy też można go użyć tylko podczas jednej transakcji. W regulaminach kart podarunkowych obowiązujących w różnych sklepach jest też określone, czy w trakcie jednej płatności można użyć tylko jednego vouchera (np. na Allegro) czy też kilku (np. w Decathlonie).

W Biedronce e-kod funkcjonuje niczym karta przedpłacona - można z niego korzystać wielokrotnie do chwili wydania wszystkich środków. Bon składa się z ciągu cyfr, które trzeba pokazać lub przedyktować kasjerowi. Okres ważności wynosi na ogół 6 miesięcy, przeważnie jest określony w regulaminie lub w wiadomości, w której uczestnik promocji otrzymuje bonus. Szczegółowe informacje znajdziesz na tej stronie: https://kartypodarunkowe.biedronka.pl/strona/dlaklienta

Z karty podarunkowej Euro można korzystać w placówkach stacjonarnych i sklepie internetowym. Konieczne jest podanie ciągu znaków stanowiących kod oraz zatwierdzenie wykorzystania vouchera związanym z nim kodem PIN. Więcej informacji znajdziesz tutaj: httphttps://www.euro.com.pl/cms/karta-podarunkowa.bhtml

Z regulaminu opisywanej promocji wynika, że obie nagrody - do Biedronki i do sklepów RTV Euro AGD- będą ważne do 31 marca 2022 r.

Odpowiedz

D
Darek
Gość

Co w pierwszej kolejności, złożyć wniosek o konto czy zgłosić się do promocji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Darek

Regulamin ustala ostateczny termin otwarcia konta na 31 grudnia 2021 r., a wypełnienia formularza – na 31 stycznia 2022 r. To by sugerowało, że bezpieczniej najpierw złożyć wniosek, a potem wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Odpowiedz

M
Monis
Gość
@Michał Radzimiński

Właśnie złożyłam wniosek i zgłosiłam się do promocji zgodnie z tą kolejnością i wygląda na to, że wszystko jest ok. Potwierdzenie złożenia wniosku wraz z dokumentami dostałam na maila, a po rejestracji w promocji też dostałam mail z potwierdzeniem. Ciekawe, czy do mnie oddzwonią (zgodnie z tym co piszą w formularzu).

Odpowiedz

A
Adrian
Gość

Czy jeśli otworzyłem konto kilka dni temu kiedy nie było tej karty podarunkowej to mogę jeszcze coś zrobić by ją otrzymać? Dziękuję z góry za odp.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Adrian

Niestety, dodatkowa premia w postaci karty podarunkowej jest dostępna dla tych, którzy otworzą konto od dziś (15.11). Ciebie i inne osoby, które otworzyły konto w pierwszej połowie listopada, dotyczy "pakiet" promocyjny z maksymalną premią 650 zł: https://www.najlepszekonto.pl/300-zl-na-dobry-poczatek-konto-jakie-chce-santander-bank-polska

Odpowiedz

A
Anna
Gość
@Michał Radzimiński

Dzień dobry,

w jaki sposób najlepiej otworzyć konto?

Chciałam otworzyć konto na podstawie rozmowy z Doradcą ale wyskakują mi błedy...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Anna

Możesz też założyć poprzez kuriera.

Odpowiedz