Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50% rabatu z Google Pay za płatności w aplikacji JakDojadę

50% rabatu z Google Pay za płatności w aplikacji JakDojadę
Czas trwania
Cel (zysk) 50% rabatu za zakup biletu w JakDojadę aplikacją Google Pay.
Po drodze Rabat uzyskasz, płacąc za bilet w aplikacji JakDojadę przy pomocy Google Pay.
Korzystasz z komunikacji miejskiej? Decydując się na zakup biletu w aplikacji JakDojadę i płacąc Google Pay w mieście objętym promocją, zapłacisz tylko połowę jego ceny. Organizator przeznaczył na promocję 184 tys. zł.

Promocję zorganizowała firma City-nav sp. z o.o. Możesz z niej korzystać do 15 listopada 2018 r., chyba, że wcześniej zostanie wyczerpana pula środków przeznaczona na rabaty, czyli wspomniane 184 tys. zł. Wtedy promocja zostanie zakończona.

Promocja (prawie) dla każdego

Rabat możesz otrzymać korzystając z komunikacji miejskiej w Warszawie, Trójmieście, Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, Łodzi i Lesznie.

Poza tym nie ma żadnych ograniczeń w przystąpieniu do promocji. Wystarczy kupić bilet komunikacji miejskiej w mieście objętym promocją w aplikacji JakDojadę i zapłacić za niego mobilnie z użyciem Google Pay. Od razu zostanie naliczony rabat w wysokości 50% ceny biletu.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Przydatne aplikacje

JakDojadę to aplikacja ułatwiająca poruszanie się zarówno po nieznanym, jak i w tym dobrze znanym mieście. Dzięki niej szybko i dokładnie dowiesz się, jak przemieścić się z punktu A do punktu B, na którym przystanku wsiąść do autobusu, tramwaju czy metra, a na którym wysiąść, o której pojazd odjeżdża i po ilu minutach dotrzesz do celu.

Z kolei Google Pay to mobilny sposób płatności dostępny dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Dzięki niemu można płacić zbliżeniowo telefonem, bez korzystania z "tradycyjnej" karty płatniczej. Szczegółowo opisaliśmy go w tym artykule.

Ruszaj po rabaty

Atrakcyjna promocja dla aktywnych, poruszających się komunikacją miejską. Nie dość, że nie trzeba szukać punktu sprzedaży biletów czy przedzierać się w autobusie lub w tramwaju do automatu i szukać drobnych, to jeszcze można jechać za pół ceny. Korzystajcie ile razy chcecie, nie ma żadnych ograniczeń. Kto pierwszy zacznie korzystać, temu więcej kasy zostanie w kieszeni.

Krystian

Autor tekstu o promocji