Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Płać za zakupy za pomocą Visa Checkout i odbierz 50 zł rabatu do bdsklep.pl

Płać za zakupy za pomocą Visa Checkout i odbierz 50 zł rabatu do bdsklep.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł zniżzki na zakupy w bdsklep.pl
Po drodze Finalizując transakcje w bdsklep.pl należy jako formę płatności wybrać "Visa Checkout".
Jeśli korzystasz z portfela elektronicznego Visa Checkout, masz właśnie kolejną okazję, aby nieco obniżyć koszty zakupów. Wystarczy, że złożysz zamówienie w bdsklep.pl na min. 150 zł brutto, a automatycznie otrzymasz rabat w wysokości 50 zł.

Coraz więcej e-sklepów nagradza swoich klientów za wybór określonej metody płatności. Jednym z nich jest bdsklep.pl - supermarket internetowy specjalizujący się w kosmetykach oraz produktach spożywczych. W trwającej obecnie promocji możesz w prosty sposób zdobyć nagrodę w postaci rabatu na zakupy – wystarczy, że podczas zamawiania produktów wybierzesz płatność przy użyciu Visa Checkout.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Polski. Oferta obowiązuje do 31 maja 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnych rabatów (niestety, organizator nie ujawnił jej wysokości). Jeśli więc wybierzesz Visę Checkout jako formę płatności, a mimo to cena nie spadnie o 50 zł, będzie to oznaką, że oferta została zakończona.

O czym warto pamiętać?

Promocja dotyczy tylko pierwszej transakcji w sklepie www.bdsklep.pl dokonanej przy użyciu elektronicznego portfela udostępnionego przez Visę. Tak więc aby skorzystać z oferty, musisz posiadać albo założyć konto w Visa Checkout. Pamiętaj też, że jeśli po złożeniu zamówienia zmienisz formę płatności, stracisz prawo do otrzymania rabatu.

Przekazanie nagrody

Jak już wspomnieliśmy, rabat na zakupy zostanie przydzielony automatycznie na etapie finalizacji zamówienia – wystarczy wybrać opcję „płatność z Visa Checkout”, a cena zakupu zostanie obniżona. Przykładowo – jeśli pierwotna wartość zamówienia wynosiła 150 zł, po wybraniu tej opcji ostateczna kwota do zapłaty spadnie do 100 zł, a 50 zł zostanie w Twojej kieszeni. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Visa Checkout – wygodny sposób na internetowe zakupy

Podstawowym warunkiem umożliwiającym otrzymanie zniżki jest posiadanie portfela elektronicznego Visa Checkout. Jest to rozwiązanie umożliwiające płatności internetowe bez konieczności każdorazowego udostępniania danych swojej karty takich jak numer, data ważności czy kod CVV. W przypadku płatności za pomocą elektronicznego portfela wystarczy tylko podać login i hasło, jest to więc szybki i wygodny sposób na robienie zakupów przez Internet za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona.

Aby aktywować tę usługę, wystarczy wejść na stronę https://secure.checkout.visa.com/createAccount, a następnie podać swoje dane osobowe oraz adres e-mail i hasło. Po przejściu rejestracji wystarczy jedynie podpiąć w aplikacji kartę Visa (debetową albo kredytową) oraz wpisać adres do wysyłki towaru. Więcej informacji na temat Visa Checkout znajdziesz w tym artykule.

Prosty sposób na zdobycie 50 zł (z małym haczykiem)

Jeśli posiadasz kartę Visa i jesteś miłośnikiem sklepowych okazji, najnowsza promocja może przypaść Ci gustu. W sumie możesz w bardzo prosty sposób zaoszczędzić aż 50 zł, kupując dowolny produkt na stronie internetowej bdsklep.pl za min. 150 zł brutto i płacąc za towar za pomocą portfela Visa Checkout.

Akcja posiada jednak drobny minus w postaci bliżej niesprecyzowanej puli nagród. Jeśli więc chciałbyś się znaleźć się w gronie nagrodzonych osób – im wcześniej wykonasz płatność, tym większe masz szanse, że uda Ci się skorzystać z promocyjnego rabatu.

Krystian

Autor tekstu o promocji