Wróć

Bon 50 zł do empik.com za założenie PKO Konto Dziecka

Bon 50 zł do empik.com za założenie PKO Konto Dziecka
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrodą w promocji jest bon zakupowy o wartości 50 zł na empik.com..
Po drodze Należy założyć PKO Konto Dziecka, zasilić je kwotą 50 zł i posiadać lub otworzyć ROR dla osób fizycznych w PKO BP.
Najnowsza akcja promocyjna PKO BP powinna szczególnie zainteresować rodziców, którzy od najmłodszych lat chcą oswoić dziecko ze światem finansów i nauczyć pociechę systematycznego oszczędzania. Jeżeli do 18 września założą PKO Konto Dziecka i zasilą je niewielką kwotą, otrzymają od banku nagrodę - bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empiku.

Do promocji można przystąpić do 18 września lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1600 nagród. Jeżeli limit bonów zostanie wykorzystany przed czasem, bank poinformuje o tym fakcie za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl.

Konto dla dziecka i... jego rodzica

Uczestnikiem promocji może być wyłącznie rodzic dziecka, który jednocześnie spełnia następujące warunki:

  • jest przedstawicielem ustawowym osoby niepełnoletniej, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Polski;
  • ma otworzony (lub otworzy) rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy dla osób fizycznych w PKO BP z aktywnym dostępem do bankowości elektronicznej iPKO i nie zamknie go do dnia wydania nagrody;
  • nie posiadał do tej pory PKO Konto Dziecka.

Warto w tym miejscu podkreślić, że Konto Dziecka nie funkcjonuje jako samodzielny rachunek osobisty i jest zawsze powiązane z rachunkiem jednego z rodziców. W praktyce więc to osoba dorosła – a nie małoletni klient – jest właścicielem Konta Dziecka. To rozwiązanie umożliwia rodzicowi ścisłą kontrolę nad finansowymi poczynaniami pociechy.

Jak otrzymać bon o wartości 50 zł na szkolne zakupy?

W tej sympatycznej promocji zdobycie nagrody jest naprawdę proste. Aby otrzymać kartę podarunkową na zakupy w Empiku, wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Do 18 września (lub wyczerpania puli nagród) złożyć wniosek o PKO Konto Dziecka w placówce banku lub za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl, a następnie podpisać umowę rachunku.
  2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym od banku i nie odwołać jej do dnia wydania nagrody.
  3. Zasilić PKO Konto Dziecka kwotą min. 50 zł.

Jeżeli rodzic jest posiadaczem konta w PKO BP, wystarczy, że złoży internetowy wniosek o otwarcie Konta Dziecka, a po podpisaniu umowy oba rachunki zostaną automatycznie ze sobą powiązane. W przeciwnym wypadku musi jednocześnie otworzyć konto dla swojej pociechy i założyć dowolny rachunek osobisty z oferty banku (z wyłączeniem rachunków otwartych i prowadzonych na podstawie odrębnej umowy konta Inteligo).

Ważne! Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę bez względu na liczbę kont otwartych w okresie promocji.

Przekazanie nagrody

Uczestnicy, którzy najszybciej spełnią warunki akcji, otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 zł najpóźniej do 30 września 2017 r. Nagroda – w formie kodu elektronicznego - zostanie przekazana w wiadomości przesłanej na Pocztę Rodzica w serwisie internetowym iPKO. Aby ją odebrać, należy więc wcześniej aktywować dostęp do tej usługi.

Karta uprawnia do zakupów w sklepie internetowym empik.com w terminie do 31 sierpnia 2018 r.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj.

PKO Konto Dziecka - prześwietlenie oferty

PKO Konto Dziecka jest na polskim rynku bankowym prawdziwym ewenementem. Rachunek jest przeznaczony dla osób poniżej 13. roku życia (co więcej - można go otworzyć tuż po narodzinach dziecka i potraktować jako alternatywę dla długoterminowej lokaty). Rachunek jest oprocentowany w wysokości 2,5% do kwoty 2500 zł (0,5% powyżej tej kwoty) i umożliwia skorzystanie z dodatkowych produktów oszczędnościowych. Otwarcie i prowadzenie konta jest całkowicie bezpłatne, podobnie zresztą jak korzystanie z karty.

Z Kontem Dziecka powiązane jest Pierwsze Konto Oszczędnościowe - rachunek umożliwiający najmłodszym gromadzenie oszczędności. Oprocentowanie konta, zmienne z miesięczną kapitalizacją odsetek, wynosi: 2% dla kwot poniżej 10 000 złotych i 1,6% dla nadwyżki ponad 10 000 złotych.

Bank nie wymaga regularnych wpływów na konto – możemy je zasilać według własnego uznania. Dodatkowo rachunek dla najmłodszych został wyposażony w szereg interesujących funkcjonalności, takich Portmonetka IKO czy Aplikacja Rodzica, która pozwala osobie dorosłej na pełen nadzór nad poczynaniami dziecka. Ciekawym rozwiązaniem jest również serwis internetowy PKO Junior, zawierający materiały edukacyjne przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych i ułatwiające im zrozumienie trudnego świata finansów.

Dokładną analizę PKO Konta Dziecka znajdziesz w tym artykule.

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja PKO BP może być dla rodziców dobrą okazją, aby z jednej strony zadbać o finansową edukację pociechy i nauczyć dziecko oszczędzania, a przy okazji zyskać 50 zł w formie bonu na zakupy w sklepie internetowym Empiku. Warunki akcji są banalnie proste: wystarczy założyć PKO Konto Dziecka i przelać na nie 50 zł, aby otrzymać od banku nagrodę. Przypominamy jednak, że pula bonów jest niewielka i bank może wygasić promocję przed zapowiadanym terminem.

Właściwie jedynym minusem tej oferty specjalnej jest konieczność posiadania przez rodzica konta osobistego w PKO BP. Warto jednak podkreślić, że to rozwiązanie umożliwia osobie dorosłej nadzór nad finansami dziecka (małoletni klient banku w żadnym momencie nie dysponuje samodzielnie środkami, robi to jego rodzic w granicach zwykłego zarządu). Jeżeli więc ten wymóg nie stanowi dla Ciebie problemu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z propozycji banku i przy okazji zakładania konta dla swojej pociechy otworzył rachunek również dla siebie.

Sprawdź parametry Konta za Zero. Rachunek możesz założyć na .

Krystian

Autor tekstu o promocji