Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

E-karta podarunkowa 50 zł do Empiku za otwarcie konta osobistego i rachunku oszczędnościowego 2,5% w eurobanku

E-karta podarunkowa 50 zł do Empiku za otwarcie konta osobistego i rachunku oszczędnościowego 2,5% w eurobanku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do wykorzystania na empik.com.
Po drodze Aby otrzymać nagrodę, należy założyć rachunek osobisty i konto oszczędnościowe w Eurobanku.
Eurobank zachęca nowych klientów do skorzystania z pakietu produktów konto osobiste + rachunek oszczędnościowy. Ten ostatni kusi przede wszystkim promocyjnym oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Do tego w najnowszej promocji za otwarcie wspomnianych kont otrzymasz bonus - kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie empik.com.

Do udziału w promocji „Ekstra zyski w eurobanku” bank zaprasza nowych klientów, tzn. takich, którzy w okresie 12 miesięcy poprzedzających moment udziału w akcji nie posiadali konta osobistego w eurobanku. Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r.

3 kroki do otrzymania premii

Aby otrzymać nagrodę – 50 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Empik – należy założyć rachunek osobisty i konto oszczędnościowe. Warunki promocji są na tyle proste, że można je ująć w zaledwie 3 krokach. Oto one:

  1. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji, wpisując swoje dane (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu i adres e-mail); pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i akceptacji regulaminu;
  2. zawrzyj z bankiem umowę o otwarcie rachunku osobistego; do wyboru masz Konto Active, Konto Prestige lub Konto Na co dzień; zawarcia umowy możesz dokonać w oddziale banku (do końca trwania promocji) lub przez stronę internetową, do której zostaniesz przekierowany po wypełnianiu formularza; w tym drugim przypadku zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej 15 stycznia 2018 r. w formie elektronicznej (przelew) lub za pośrednictwem kuriera;
  3. w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy otwórz konto oszczędnościowe i ulokuj na nim kwotę w wysokości co najmniej 10 tys.(obu czynności możesz dokonać w placówce lub w systemie bankowości elektronicznej).

Przekazanie karty podarunkowej

Kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com otrzymasz – w formie kodu sms - w terminie 7 dni od spełnienia wyżej opisanych warunków. Karta będzie ważna do 15 listopada 2018 r. Nie możesz wymienić jej na ekwiwalent pieniężny.

Wartość karty jest oczywiście zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto Active w eurobanku

Pora przeanalizować parametry obu produktów, z których skorzystanie jest konieczne do odebrania karty podarunkowej – rachunku osobistego i konta oszczędnościowego.

Skupmy się na jednym z rachunków osobistych oferowanych przez Eurobank, jakim jest Konto Active, promowane jako produkt dla osób nowoczesnych i aktywnych. Prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem zapewnienia wpływów z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty w wysokości co najmniej 1 500 zł albo utrzymania na wszystkich depozytach w banku miesięcznego salda na poziomie przynajmniej 15 000 zł. Standardowa opłata naliczana w przypadku niespełnienia żadnego z tych warunków to 9 zł miesięcznie.

Możesz też uniknąć opłaty za obsługę karty (4,90 zł), jeżeli dokonasz w miesiącu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 400 zł. Darmowe są wypłaty z bankomatów eurobanku. W przypadku maszyn innych sieci decyduje kwota wypłaty – jeżeli jest ona niższa niż 100 zł, to opłata wyniesie 1,90 zł. Większe kwoty wypłacisz bezpłatnie.

720 zł moneybacku w programie poleceń

Z Kontem Active (oraz Prestige) wiąże się też program poleceń "Rodzina i Przyjaciele". Na uczestników akcji czeka premia w postaci 5% zwrotu za zakupy. Maksymalnie można otrzymać 60 zł moneybacku miesięcznie przez rok, co w sumie daje kwotę aż 720 zł! Dodatkowo uczestnicy programu są zwolnieni z opłaty za prowadzenie konta.

Pamiętaj jednak, odebranie jednocześnie karty prezentowej do empik.com, jak i premii moneyback jest możliwe wyłącznie w przypadku, gdy w programie poleceń uczestniczysz jako osoba polecona. Wystarczy, że otworzysz konto z kodu polecenia, a w ciągu 30 dni założysz rachunek oszczędnościowy i wpłacisz na niego co najmniej 10 tys. zł.

Konto oszczędnościowe: 2,5% w skali roku dla nowych klientów

Kolejnym produktem, który wypada przedstawić, jest rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk. Nowi klienci, którzy wpłacą na niego kwotę nie wyższą niż 30 000 zł, mogą liczyć na promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,5% w skali roku. Dla wyższych kwot oprocentowanie wynosi 2%.

Konto charakteryzuje się dzienną kapitalizacją odsetek oraz pełną swobodą w dysponowaniu zgromadzonymi środkami. Pieniądze z konta możesz więc wypłacić w każdej chwili, bez konsekwencji związanych z utratą odsetek. Przysługiwać Ci będzie jedna bezpłatna wypłata gotówkowa w miesiącu (opłata za każdą kolejną to 7 zł). Co ważne, za otwarcie i prowadzenie rachunku oszczędnościowego nie zapłacisz ani złotówki.

Powyższe sprawia, że Konto Ekstra Zysk plasuje się w czołówce naszego rankingu kont oszczędnościowych.

Gratka dla oszczędzających

Nie da się ukryć, że premia w postaci 50-złotowej karty podarunkowej do wykorzystania na empik.com nie jest szczególnie imponująca. Z drugiej strony warunki udziału w promocji są dość proste, o ile oczywiście dysponujesz środkami w wysokości przynajmniej 10 tys. zł do ulokowania.

Wydaje się, że samo posiadanie pakietu produktów konto osobiste + rachunek oszczędnościowy niesie ze sobą tyle korzyści, że w zasadzie nie potrzeba niczego więcej. Szczególne atrakcyjna jest oferta darmowego Konta Ekstra Zysk z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Korzystanie z rachunku osobistego w eurobanku również jest bezpłatne, choć pod pewnymi warunkami. O ile masz taką możliwość, radzimy wpłacić na konto oszczędnościowe nie 10, a 15 tys. zł i utrzymanie tej kwoty – wówczas będziesz miał pewność, że przynajmniej za prowadzenie konta osobistego nie zapłacisz ani złotówki.

Pamiętaj, że jeśli otworzysz konto jako osoba polecona w ramach programu "Rodzina i Przyjaciele", zyskasz dodatkowo możliwość otrzymania nawet 720 zł za zakupy rocznie.

Krystian

Autor tekstu o promocji