Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 400 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole.

50 zł do Biedronki za zmianę warunków karty kredytowej dla zaproszonych klientów Credit Agricole

50 zł do Biedronki za zmianę warunków karty kredytowej dla zaproszonych klientów Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) E-kod o wartości 50 zł do Biedronki.
Uczestnik Zaproszony posiadacz karty kredytowej Credit Agricole.
Po drodze Po otrzymaniu zaproszenia należy podpisać aneks do umowy karty kredytowej.
Prośby o podjęcie określonych działań przez klienta mogą być zupełnie nieskuteczne, jeśli nie wiąże się to z nagrodą lub karą. Najpewniej takie przeświadczenie zainspirowało bank Credit Agricole do zaproponowania 50 zł do Biedronki osobom, które zdecydują się na podpisanie aneksu do umowy o "kredytówkę". Sprawdź, może jesteś wśród zaproszonych.

Powodów do rozdawania nagród przez bank może być bardzo wiele, np. nawiązanie współpracy, skorzystanie z dodatkowego produktu, wykonanie pewnych działań. Właśnie do tej ostatniej kategorii trzeba zaliczyć akcję "50 zł w prezencie" skierowaną przez bank Credit Agricole do wybranej grupy jego klientów, w której bonusem jest 50 zł do wykorzystania w Biedronce.

Kto ma szansę na bonus?

Nagrodę mogą otrzymać tylko osoby, które zawarły z Credit Agricole umowę o kartę kredytową przed 26 kwietnia 2016 r. i otrzymały zaproszenie do udziału w tej akcji. Bank wysyła je listownie, poprzez sms-y i e-maile a także w formie wiadomości dostępnej w aplikacji mobilnej CA24 Mobile.

Zaproszenia do udziału w promocji możesz się spodziewać jeśli:

 • nie jesteś w okresie wypowiedzenia umowy o kartę kredytową;
 • spłacasz zadłużenie "kredytówki" zgodnie z terminami wskazywanymi na wyciągu.

Dodajmy, że akcja dotyczy tylko posiadaczy następujących "kredytówek:

 • Visa Standard / Silver / Gold / DOM / Maxima
 • Mastercard Standard / Silver / Gold / RTVEuroAGD

Zmiany w aneksie

Zanim przejdziemy do przedstawienia działań niezbędnych do zdobycia nagrody, spójrzmy, co dokładnie bank chce zmienić w podpisanej przez Ciebie umowie karty kredytowej. Proponowane zmiany dotyczą:

 • uproszczenia sposobu pokazywania kwoty spłaty minimalnej;
 • czytelniejszej prezentacji rozliczenia transakcji zagranicznych;
 • sposobu wyliczenia oprocentowania wykorzystanego limitu na Twojej karcie. Po zmianie byłby on oparty o stopę referencyjną (oprocentowanie na dzień 26.10.2021 r wynosi 8%)

Jak zdobyć 50 zł do Biedronki?

Sięgnięcie po bonus jest banalnie proste:

Start
 • Krok 1

  Sprawdź sms-y, skrzynkę pocztową a także powiadomienia w aplikacji CA24 Mobile. Być może bank zaprosił Cię do udziału w promocji.

 • Krok 2

  W okresie od 15 listopada 2021 r. do 31 marca 2022 r. (lub we wskazanym w zaproszeniu do promocji) podpisz aneks do umowy karty kredytowej, który zmieni sposób liczenia oprocentowania na zasady oparte o stopę referencyjną.

  Dokument możesz podpisać w placówce, w aplikacji mobilnej CA24 Mobile lub w serwisie internetowym CA24 eBank.

 • Premia

  Po spełnieniu powyższych wymagań otrzymasz z Credit Agricole sms z e-kodem o wartości 50 zł do wykorzystania w Biedronce.

Mission complete!

Zasady wykorzystania vouchera

E-kod będzie ważny przez 6 miesięcy od momentu jego przekazania. Możesz z niego korzystać wielokrotnie, aż do chwili wyczerpania wszystkich środków.

Chcąc zapłacić voucherem za zakupy, wystarczy podać otrzymany ciąg cyfr kasjerowi.

Nagroda podlega opodatkowaniu, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank ustanowił dodatkową premię na zapłacenie podatku i samodzielnie zajmie się jego rozliczeniem z urzędem skarbowym.

Przemyśl sprawę i podejmij decyzję

Szansa zdobycia 50 zł do Biedronki kusi, ale nie działaj pochopnie. Zanim podejmiesz decyzję o skorzystaniu z propozycji banku Credit Agricole, przeczytaj uważnie zapisy proponowanego aneksu, spokojnie się nad nimi zastanów i dopiero jeśli uznasz je za możliwe do przyjęcia, złóż swój podpis.

  Krzysztof Duliński

  Autor tekstu o promocji
  Oceń promocję
  0
  (0 ocen)
  Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
  Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos