Wróć

Promocja Comperia Bonus: 55 zł premii za Konto Internetowe i lokatę w Alior Banku

Promocja Comperia Bonus: 55 zł premii za Konto Internetowe i lokatę w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 55 zł premii + szansa na telefon Samsung Galaxy S6 lub zegarek smartwatch Sony SV
Po drodze Należy założyć konto i lokatę w Alior Banku.
Nowa promocja Comperia Bonus to tym razem 55 zł premii za założenie rachunku i lokaty w Alior Banku. Jeśli chcemy cieszyć się nagrodą pieniężną, a przy odrobinie szczęścia także rzeczową, należy zarejestrować się w promocji do 14 grudnia, a następnie złożyć wniosek o Konto Internetowe i 2-miesięczną lokatę na 4%.

Promocja organizowana jest przez spółkę Comperia.pl SA i trwa do 14 grudnia 2015 r. Partnerem akcji jest Alior Bank – serwis Comperia Bonus pośredniczy tylko w założeniu lokaty i konta, podczas gdy Twoje środki są faktycznie lokowane w banku.

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, które nie posiadały konta osobistego w Alior Banku po 1 stycznia 2015 r. (niestety dotyczy to także konta w T-Mobile Usługi Bankowe).

Dane osobowe przetwarzane są przez spółkę Comperia.pl SA, jednak wykorzystywane są one tylko w ramach promocji i konkursu (nie są udostępniane innym podmiotom).

55 zł premii i nagrody rzeczowe

W ramach promocji użytkownicy serwisu Comperia Bonus mogą zyskać 55 zł premii za założenie Konta Internetowego i lokaty na 2 miesiące w Alior Banku.

Oto, co należy zrobić, aby mieć prawo do bonusu:

 1. W okresie promocji, czyli do 14 grudnia 2015 r., zarejestrować się na stronie internetowej https://comperiabonus.pl/AliorBank, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Następnie do 15 grudnia należy złożyć za pośrednictwem tej strony wniosek o Konto Internetowe w Alior Banku;
  Uwaga: w promocji biorą udział tylko rachunki założone za pośrednictwem strony https://www.comperiabonus.pl/AliorBank – jeśli założysz konto bezpośrednio ze strony internetowej banku, nie możesz zyskać premii.
 2. Umowa o konto musi zostać zawarta najpóźniej do 31 grudnia 2015 r. (obejmuje to także umowę o kartę debetową).
 3. Do 31 grudnia 2015 r. należy dokonać co najmniej jednej płatności kartą debetową.
 4. Po zawarciu umowy o rachunek osobisty w ciągu 30 dni, najpóźniej do 31 grudnia 2015 r., należy założyć 2-miesięczną lokatę na 4% przez bankowość elektroniczną.
 5. Organizator powiadomi uczestników o przyznaniu premii do 21 stycznia 2016 r.
 6. Premia zostanie przelana na konto osobiste uczestnika do 31 stycznia 2016 r.

Warto także zaznaczyć, że jeśli nie otrzymamy premii od Organizatora przy spełnieniu wszystkich powyższych warunków i złożymy reklamację, możemy dostać w ramach rekompensaty dodatkowe 30 zł, dzięki czemu nasz zysk wyniesie nawet 85 zł. Jest to swojego rodzaju gwarancja, że organizator wywiąże się ze swoich zobowiązań związanych z wypłacaniem premii.

Uczestnicy promocji Comperia Bonus mogą również wygrać telefon Samsung Galaxy S6 (4 Nagrody Główne) lub zegarek smartwatch Sony SV 2 (55 Nagród Pocieszenia). W tym celu, oprócz spełnienia powyższych warunków, wystarczy do 15 grudnia 2015 r. odpowiedzieć na pytanie „Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości?” w formie pisemnej (max. 1000 znaków ze spacjami), przesyłając odpowiedź na adres [email protected].

Lokata na 2 miesiące w Alior Banku

2-miesięczna lokata w Alior Banku to depozyt dla nowych klientów, którzy założą konto osobiste. Z lokaty można skorzystać w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku, a jej oprocentowanie to 4% w skali roku. Limit kwotowy depozytu wynosi od 1000 do 10 000 zł. Po uwzględnieniu premii w ramach promocji oprocentowanie lokaty może wynieść od 8 do nawet 45%.

Konto Internetowe w Alior Banku

Rachunek, który obejmuje promocja Comperia Bonus, to dość nowe Konto Internetowe z oferty Alior Banku. Jego parametry są następujące:

 • prowadzenie rachunku kosztuje 0 zł;
 • miesięczna obsługa karty debetowej – 0 zł do 1 marca 2016 r. (tylko dla uczestników promocji Comperia Bonus, pozostałe osoby nie ponoszą opłaty do końca 2015 r.) – potem 4 zł, jednak opłaty unikniesz, dokonując transakcji kartą na min. 100 zł;
 • wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash – 0 zł;
 • krajowe przelewy internetowe 0 zł.

Swoimi środkami możesz zarządzać w każdej chwili zarówno przez Internet, jak i telefon (poprzez aplikację mobilną). Z dokładną analizą Konta Internetowego zapoznasz się na tej stronie.

Komentarz

Współpraca Comperii i Alior Banku to miłe zaskoczenie. Do tej pory Alior z reguły nie uruchamiał takich promocji, jednak nowa akcja może się spodobać potencjalnym klientom.

55 zł premii można otrzymać na prostych warunkach – wystarczy zarejestrować się w promocji do 14 grudnia, a następnie założyć Konto Internetowe i 2-miesięczną lokatę na 4% w banku oraz jeden raz zapłacić kartą.

Rachunek osobisty jest prowadzony bezpłatnie, a karta debetowa darmowa do 1 marca 2016 r. Dodatkowo jeśli udzielimy kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, mamy szansę zdobyć atrakcyjne gadżety elektroniczne (smartfony, smartwatche).

Promocja warta jest uwagi, dlatego jeśli poszukujemy niedrogiego konta osobistego z dobrą lokatą, warto skorzystać z oferty Comperii i Alior Banku.

Krystian

Autor tekstu o promocji