Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

550 zł za otwarcie Wymarzonego Konta w Raiffeisen Polbank

6 komentarzy / opinii
550 zł za otwarcie Wymarzonego Konta w Raiffeisen Polbank
Czas trwania
Cel (zysk) Do 550 zł w gotówce w zależności od spełnionych warunków.
Po drodze Po otwarciu Wymarzonego Konta należy wykazywać się przez rok czasu określoną aktywnością na rachunku.
Promocje z wysoką premią gotówkową nie zdarzają się dziś często, dlatego tym większym zaskoczeniem jest najnowsza oferta specjalna Raiffeisen Polbanku. W akcji „ROKuj z nami” możesz zdobyć bonus w wysokości 550 zł – wystarczy, że otworzysz Wymarzone Konto Osobiste i będziesz z niego dość aktywnie korzystał.

Promocja „ROKuj z nami” skierowana do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej o pełnej zdolności do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały żadnych produktów banku i nie miały podpisanej z Raiffeisenem jakiejkolwiek umowy o czynności bankowe.

Oferta obowiązuje do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli promocyjnych rachunków. Szansę na zdobycie premii ma jedynie 7 tys. osób, które jako pierwsze otworzą Wymarzone Konto Osobiste.

Jak już wiesz, w akcji Raiifeisena możesz zdobyć łącznie 550 zł. Powinieneś jednak mieć na uwadze, że nagroda de facto składa się z czterech cząstkowych premii (50 + 300 + 150 + 50), a zdobycie każdej z nich będzie wymagać od Ciebie spełnienia nieco innych warunków (ich dokładny opis znajdziesz w dalszej części tekstu).

Jak wziąć w udział w promocji?

Aby zyskać status uczestnika akcji, musisz wykonać kilka prostych czynności.

 1. Złóż wniosek o Wymarzone Konto Osobiste wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej za pośrednictwem .
 2. Podczas składania wniosku złóż oświadczenie o przystąpieniu do oferty specjalnej oraz zaznacz wszystkie wymagane zgody:
  • na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
  • na przesyłanie przez bank informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,
  • na marketing bezpośredni banku za pomocą takich urządzeń, jak telefon, smartfon, komputer i tablet.
  • dodatkowo wskazać jako sposób otrzymywania korespondencji formę elektroniczną i nie zmienić tej formy do momentu wypłaty nagrody.
 3. Najpóźniej do 31 października 2018 r. podpisz z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.
 4. Nie rezygnuj z konta i karty do momentu wypłaty nagrody (w praktyce oznacza to, że musisz korzystać z Wymarzonego Konta Osobistego do końca lipca 2019 r.). Pamiętaj również, że jeśli odwołasz wymienione wcześniej zgody, zostaniesz automatycznie wykluczony z akcji!

Wykaż się aktywnością i zgarnij nawet 550 zł premii

Choć warunki zdobycia premii nie należą do specjalnie trudnych, jednak jest ich sporo i będą wymagać od Ciebie dobrej logistyki. W tej promocji istotne są zwłaszcza terminy spełniania kolejnych warunków. Wystarczy, że o którymś z nich zapomnisz, a przepadnie Ci nie tylko cząstkowa premia, lecz również kolejna nagroda (dokładniej: jeśli nie wywiążesz się z wymogów uprawniających do otrzymania 150 zł, bank nie przekaże Ci także ostatniej premii).

Aby więc ułatwić Ci zapamiętanie poszczególnych czynności, przygotowaliśmy małą „ściągę” z harmonogramem akcji:

Premia cząstkowa

Co musisz zrobić?

O czym musisz pamiętać?

50 zł

Po otworzeniu konta wykonaj transakcje kartą, Blikiem lub za pomocą Cyfrowego portfela na kwotę min. 200 zł.

Transakcje muszą zostać rozliczone przez bank do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Bank będzie brał pod uwagę wyłącznie operacje wykonane w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych.

Przykład: otwierasz konto w lipcu, wykonujesz płatności w wybranym przez siebie terminie, pamiętając jednak, że muszą one zostać rozliczone przez bank do końca września.

Łącznie 300 zł (6 x 50 zł w każdym miesiącu)

Przez 6 kolejnych miesięcy przeprowadź min. jedną transakcję kartą lub Blikiem miesięcznie i rozlicz ją w tym samym miesiącu.

Pamiętaj, że w tym okresie bank nie narzuca kwotowego limitu transakcji. Jednak im więcej płatności wykonasz, tym więcej możesz zyskać, bo bank zwróci Ci 3% kwoty wszystkich transakcji, jednak nie więcej niż 50 zł miesięcznie.

Przykład: otwierasz konto w lipcu, transakcje wykonujesz i rozliczasz od października do marca.

150 zł

- Przez 6 kolejnych miesięcy zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości 2 tys. zł. Wpływ może pochodzić z tytułu wpłaty gotówkowej lub przelewu z rachunku w innym banku.

- W tym samym okresie (czyli przez 6 miesięcy) dokonaj co najmniej trzech złotowych przelewów krajowych z Wymarzonego Konta Osobistego przy użyciu R-Online i/lub aplikacji MobilnyPortfel, i/lub Mobilny Bank.

Te dwa warunki musisz spełnić w każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po drugim miesiącu liczonym od miesiąca, w którym zostało otworzone Wymarzone Konto.

Przykład: otwierasz rachunek w lipcu, zapewniasz wpływy i wykonujesz przelewy od października do marca.

50 zł

Przez 4 miesiące wykonaj transakcje kartą lub Blikiem na kwotę min. 200 zł.

Ten warunek musisz spełnić w każdym z kolejnych czterech miesięcy (zaczynając od dziewiątego miesiąca liczonego od miesiąca, w którym otworzyłeś konto).

Przykład: jeśli otworzyłeś Konto Wymarzone w lipcu 2018 r. musisz wywiązać się z tego wymogu od marca do czerwca 2019 r.

Pamiętaj, że transakcje muszą zostać rozliczone przez bank do końca danego miesiąca. Bank będzie brał pod uwagę wyłącznie operacje wykonane w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych.

Jeżeli chcesz poznać dokładne daty spełnienia warunków, również dla innych miesięcy założenia Wymarzonego Konta, sprawdź jak będzie to wyglądać w naszym kalkulatorze warunków.

Przekazanie premii

Każda z cząstkowych premii trafi na Twoje konto w nieco innym terminie. Pierwsze 50 zł otrzymasz już w trzecim miesiącu kalendarzowym liczonym od miesiąca, w którym założyłeś rachunek. Kolejne premie za transakcje kartą zostaną wypłacone w następnym miesiącu po spełnieniu warunku aktywności (przykładowo: za płatności wykonane w październiku premię otrzymasz do końca listopada, bonus za grudzień – do końca stycznia itd).

Z kolei premia za przelewy i wpływy na konto (150 zł) – zostanie przekazana do końca dziewiątego miesiąca liczonego od miesiąca, w którym podpisałeś umowę rachunku.

Ostatnie 50 zł zasili Twój rachunek w trzynastym miesiącu liczonym od miesiąca otwarcia Wymarzonego Konta.

Przykładowe terminy przekazania premii

Otwierasz konto w lipcu 2018 r. Od września 2018 r. do marca 2019 r. co miesiąc otrzymujesz premię w wysokości 50 zł za transakcje kartą (łącznie 350 zł). Także w marcu bank zasila Twój rachunek premią za aktywne korzystanie z konta (150 zł). Ostatni bonus (50 zł) trafia na Twój rachunek w lipcu 2019 r. Jak więc widzisz, aby zdobyć pełną nagrodę, będziesz musiał przez cały rok aktywnie korzystać z karty i konta.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi.

Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Wymarzone Konto – garść informacji

Wymarzone Konto to podstawowy rachunek osobisty w ofercie Raiffeisen Polbanku. Konto charakteryzuje się przystępnymi opłatami (0 zł za prowadzenie, przelewy i wypłaty z bankomatów w kraju), jest oprocentowane, a do karty debetowej MasterCard – ze stałym kosztem 6 zł – dołączony jest pakiet ubezpieczeń. Co więcej, rachunek jest objęty gwarancją stałych opłat przez cały czas trwania umowy (bank zapewnia, że opłaty nie ulegną podwyższeniu).

Do atutów Wymarzonego Konta osobistego można też zaliczyć: nowoczesną aplikację mobilną z dostępem do płatności mobilnych Blik, Google Pay i Apple Pay, internetową platformę wymiany walut R-Dealer, bezpłatne ubezpieczenie "CYBER Pomoc" do karty debetowej MasterCard czy wreszcie, program lojalnościowy #korzystaj.

Dokładną analizę konta możesz znaleźć tutaj.

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja Raiffeisen Polbanku ma jedną niezaprzeczalną zaletę i jest nią – oczywiście - wysokość obiecanej przez bank premii. Osoby, które skorzystają z tej oferty, mogą zarobić aż 550 zł, a więc znacznie więcej niż w akcjach proponowanych aktualnie przez konkurencję.

Nie da się jednak ukryć, że zgarnięcie tej puli może dla wielu osób okazać się trudne – i to wcale nie za sprawą skomplikowanych warunków. W gruncie rzeczy wystarczy aktywnie posługiwać się kartą i dodatkowo przez 6 miesięcy zasilać konto kwotą 2 tys. złotych oraz wykonywać min. 3 przelewy z rachunku, aby nagroda trafiła w nasze ręce. Niestety, trzeba przy tym pamiętać o narzuconych przez bank terminach i zwracać uwagę na różne pozornie drobne szczegóły, np. na okres rozliczania transakcji.

Reasumując, najnowsza akcja Raiffeisen Polbanku wymaga świetnej organizacji i dokładnego rozplanowania poszczególnych czynności. Jeśli nie stanowi to dla Ciebie większego problemu – nie ma powodów, żebyś miałbyś rezygnować z tak wysokiej premii. Wybór – jak zawsze - należy do Ciebie.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Z
Zadro
Gość

Promocja nieaktywna

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Zadro

Dziękujemy za informację. Sprawdziliśmy i istotnie promocja zniknęła ze strony banku. Zaktualizowaliśmy już informacje w serwisie.

Odpowiedz

K
kacper451
Gość

Wczytuję się w regulamin i nie widzę tej wzmianki "Bank będzie brał pod uwagę wyłącznie operacje wykonane w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych."
Jest jakiś inny zapis regulujący konieczność płatności w sklepach stacjonarnych??

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@kacper451

Tak – jeśli nim definicja transakcji w paragrafie 3 regulaminu. W tym miejscu bank uściśla, że pod pojęciem transakcji bezgotówkowych rozumie „płatności za towary lub usługi w punktach usługowo-handlowych, z wyjątkiem transakcji typu e-commerce (transakcje wykonane drogą elektroniczną)”.

Odpowiedz

K
kacper451
Gość
@najlepszekonto.pl

Ok znalazłem, a ten zapis dotyczy tylko warunków 1-go i 4-go (z Twojej z tabelki),
czy 2-go również? Przewalić w stacjonarnych sklepach prawie 1700 PLN dla maksymalnej premii, rodzi pewne problemy, aczkolwiek nie jest to niemożliwe:)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@kacper451

Niestety, dotyczy to także 2 punktu z naszej tabeli. W każdym z tych punktów jest mowa o "transakcjach, a bank definiuje je właśnie w ten sposób :(

Odpowiedz