Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Nawet 550 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

24 komentarze / opinie
Nawet 550 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 550 zł: 200 zł premii + 3% zwrotu za transakcje bezgotówkowe, maks. 350 zł
Uczestnik Nowy Klient, który w okresie 6 mies. przed złożeniem wniosku nie był posiadaczem konta w BNP Paribas.
Po drodze Powinieneś regularnie wykonywać transakcje kartą oraz Apple Pay / Google Pay na wysokie kwoty, do tego w wyznaczonych miesiącach wykonać transakcję kartą i przelewy oraz zapewnić wpływ na konto.
BNP Paribas lubi przyciągać nowych klientów licznymi promocjami, nie dziwi więc, że właśnie ruszyła kolejna akcja specjalna, w której do zdobycia jest nawet 550 zł. Kwota niebagatelna, ale jej otrzymanie rozłożone jest w czasie i będzie wymagać od uczestników dużo zachodu. Zdecydowanie najłatwiej będzie spełnić warunki promocji tym osobom, które chętnie korzystają z płatności mobilnych.

Akcja „550+” przeznaczona jest dla ambitnych i zdeterminowanych Łowców Okazji. Zdobycie pokaźnej premii w wysokości nawet 550 zł wiąże się bowiem nie tylko z założeniem Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą, ale i z regularnym wykonywaniem transakcji za pomocą Apple Pay lub Google Pay. Na nagrodę 550 zł składa się gwarantowana suma 200 zł za wykonanie wskazanych operacji na koncie (które wyszczególniamy w dalszej części tekstu) + zwrot 3% za płatności bezgotówkowe, maks. 350 zł.

Promocja organizowana jest przez spółkę Ad Astra, zaś bank BNP Paribas jest partnerem akcji. W teorii uczestnik ma czas do 15 września, aby skorzystać z tej oferty, jednak organizator przewidział tylko 1400 promocyjnych kont – jeżeli pula ta zostanie wyczerpana, promocja zakończy się wcześniej. 

Kto może wziąć udział w akcji?

Z promocji może skorzystać wyłącznie pełnoletni klient, który nie jest obecnie stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz który przez ostatnie 6 miesięcy nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Warto zwrócić uwagę na bardzo krótki okres karencji dla osób, które już kiedyś korzystały z usług BNP Paribas – wymagane w regulaminie pół roku sprawia, że niemało łowców promocji, którzy mieli już styczność z tą instytucją, może bez problemów wziąć udział w akcji.

W promocji możesz otworzyć tylko jedno Konto Otwarte na Ciebie, prowadzone wyłącznie jako konto indywidualne. 

Etap I. Premia 50 zł na początek

Jak już wspominaliśmy, promocja „550+” jest wieloetapowa i wymaga od uczestnika zaangażowania i sporej aktywności. Na początku sprawdźmy jednak, od czego należy zacząć:

Start
 • Krok 1

  Najdalej do 15 września 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i wyraź wszystkie wymagane przez organizatora zgody. Pamiętaj, że możliwość rejestracji w akcji może wygasnąć wcześniej. 

 • Krok 2

  Do 15 września złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową za pośrednictwem linka promocyjnego (przechodząc ze strony promocji na stronę banku), natomiast do 20 września podpisz umowę ramową o wskazane produkty.

 • Krok 3

  Nadaj PIN do karty. Możesz to zrobić w dwóch terminach: od 24 lipca do 31 sierpnia LUB od 1 do 30 września.

 • Krok 4

  Wykonaj min. 1 transakcję kartą. Powinieneś to zrobić w zależności od daty nadania PIN-u:

  • do 31 sierpnia (jeśli nadałeś PIN w lipcu/sierpniu)
  • do 30 września (jeśli nadawałeś PIN we wrześniu).
 • Premia

  Premia 50 zł zostanie Ci wypłacona 30 września 2019 r. (jeśli spełniłeś warunki w sierpniu) lub 31 października (jeśli zadania wykonałeś we wrześniu).

Mission complete!

O co chodzi z datą nadania PIN-u do karty?

W promocji "550+" moment, w którym nadałeś PIN do swojej nowej karty, ma kluczowe znaczenie i wpływa na cały harmonogram wykonywania kolejnych zadań. Organizator wyznaczył dwie daty nadawania PIN-u do karty: 

 • od 24 lipca do 31 sierpnia,
 • od 1 do 30 września. 

W tabeli w dalszej części artykułu podaliśmy przykłady spełniania kolejnych warunków akcji wg scenariusza, w którym nadajesz PIN w pierwszym okresie (do 31 sierpnia). Jeżeli zrobisz to w drugim okresie (we wrześniu), kolejne etapy będą „przesunięte” o miesiąc.

Przykład: nadałeś PIN 16 września 2019 r. We wrześniu powinieneś jeszcze wykonać 1 transakcję bezgotówkową kartą. Od października zaś przechodzisz do II etapu akcji i w tym miesiącu oraz w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i w marcu powinieneś wykonywać po min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay miesięcznie. Na przejście III etapu trzeba będzie poświęcić kwiecień, maj i czerwiec 2020 r. Potem będzie już „z górki”: zaliczenie ostatniego IV etapu (płatności mobilne na min. 300 zł / mies.) - zajmie Ci lipiec, sierpień oraz wrzesień 2020 r.

Czy możesz wybrać dogodny dla siebie okres nadania PIN-u? Właśnie, że nie: na nadanie PIN-u do karty masz 7 dni od chwili otrzymania „plastiku”. PIN nadasz, wysyłając SMS na numer telefonu wskazany w liście od banku, który otrzymasz razem z kartą debetową.

Etap II. Sięgnij po kolejne premie o wartości do 500 zł

W tabeli przedstawiamy, co powinieneś zrobić, aby zgarnąć kolejne premie, o łącznej wartości nawet 500 zł.

Zadania w promocji 550+ BNP Paribas
Wymagane czynności: Termin wykonania Nagroda
Krok I wykonaj po min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay w ciągu 6 miesięcy

kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych po zakończeniu I etapu promocji.

Przykład: jeśli nadałeś PIN do 31 sierpnia, to po 5 transakcji mobilnych powinieneś wykonać we wrześniu, październiku, w listopadzie, w grudniu 2019 r. oraz w styczniu i w lutym 2020 r.

zwrot 3% wartości transakcji kartą / Apple Pay / Google Pay, maks. 100 zł za każde kolejne 2 miesiące (np. wrzesień-październik, listopad-grudzień itd.).

Łączny zwrot za 6 miesięcy może wynieść maks. 300 zł (3 x 100 zł).

Krok II zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w wysokości min. 1500 zł w każdym z 3 miesięcy

przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe od zakończenia kroku I.

Przykład: jeśli nadałeś PIN do 31 sierpnia 2019 r., to krok II powinieneś wykonać w marcu, w kwietniu oraz w maju 2020 r.

premia 150 zł
zrealizuj min. 1 przelew aplikacją GOmobile w każdym z 3 miesięcy
wykonaj min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay w każdym z 3 miesięcy
Krok III wykonaj min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay na kwotę min. 300 zł

Przez 3 kolejne miesiące od zakończenia kroku II. 

Przykład: jeśli nadałeś PIN do 31 sierpnia 2019 r., to krok III powinieneś wykonać w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu 2020 r.

premia 50 zł

BARDZO ważne informacje – koniecznie zapamiętaj!

Warunki akcji wydają Ci się skomplikowane? To jednak jeszcze nie wszystko... Pamiętaj, że nagrody w kolejnych etapach promocji możesz zdobyć jedynie, jeśli spełnisz wszystkie warunki poprzednich etapów. Jeśli więc nie uda Ci się wykonać stawianych zadań w jednym z kroków, to tracisz prawo do uzyskania kolejnych premii.

Zwrot 3%, maks. 100 zł dotyczy transakcji kartą oraz Apple Pay lub Google Pay przeprowadzonych w okresie 2 miesięcy. Takich okresów masz w tej promocji 3 i w każdym z nich musisz wykonać przynajmniej 10 transakcji (po 5 na każdy miesiąc kalendarzowy). Łącznie możesz więc zgarnąć 3 x 100 zł przez 6 miesięcy. Pamiętaj, że bank przyzna Ci zwrot pod warunkiem, że w każdym z 6 miesięcy wykonasz co najmniej po 5 transakcji Apple/Google Pay.

Dokładnie sprawdź też swoje dane w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji – muszą być one identyczne z tymi, które podasz przy składaniu wniosku o konto.

Pamiętaj też o dacie nadania PIN-u do karty; jeśli nadasz go w ostatni dzień sierpnia, pozostanie Ci zaledwie kilka-kilkanaście godzin na wykonanie transakcji bezgotówkowej „plastikiem”. Być może lepiej będzie wtedy nadać PIN 1 września i tym samym przesunąć o miesiąc spełnianie warunków akcji (o ile zmieścisz się w wymaganych 7 dniach nadania kodu od chwili otrzymania karty).

Najważniejsze pojęcia, czyli co organizator rozumie przez...

Przy podobnych promocjach zawsze pojawia się kilka wątpliwości. Wyjaśniamy, na czym dokładnie ma polegać wykonanie wspominanych w regulaminie czynności:

Wpływ na konto – może to być niemal dowolny wpływ, aczkolwiek wykluczone są przelewy z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas i BGŻOptima oraz z rachunków kredytowych. Pod uwagę nie będą brane także wpłaty gotówkowe.

Przelew w aplikacji GOmobile - „zwykły” przelew, który powinieneś wykonać przez aplikację mobilną. Nie liczą się ani przelewy natychmiastowe, ani wykonane za pośrednictwem innych operatorów (PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK).

Transakcja bezgotówkowa kartą – może być wykonana zarówno w punktach handlowo-usługowych, jaki przez Internet (a nawet telefonicznie lub na poczcie). Organizator nie uzna tylko transakcji zrealizowanych przy pośrednictwie innych podmiotów (np. Blik czy PayU) oraz płatności o niektórych kodach MCC, wyszczególnionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Liczą się natomiast transakcje Apple Pay lub Google Pay. 

Wypłata nagród

Premie za kolejne, szczęśliwie przebyte etapy promocji będziesz otrzymywać na swoje nowe Konto Otwarte na Ciebie w ostatni dzień miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki poszczególnego etapu.

Przykład: otworzyłeś konto, nadałeś PIN i wykonałeś 1 transakcję kartą do końca sierpnia. Premia 50 zł wpłynie na Twój rachunek 30 września 2019 r. 

Z kolei zwrot 3% za wykonywanie płatności Apple Pay, Google Pay czy kartą będziesz otrzymywać co 2 miesiące (również w ostatni dzień miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji).

Konto Otwarte na Ciebie i 3 karty do wyboru

Rachunek otwierany w tej promocji to sztandarowe konto osobiste BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie jest produktem dość uniwersalnym, które może zainteresować zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w bankowości, jak i bardziej wymagających klientów. Poniżej przedstawiamy jego najważniejsze parametry:

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Jak widzisz, korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie może być zupełnie bezpłatne. Osobną kwestią pozostaje wybór karty debetowej; choć możesz zdecydować się na aż 3 „plastiki”, to tylko jeden z nich będzie bezpłatny – za pozostałe będziesz ponosić stałą, comiesięczną opłatę (niemniej bank oferuje za to pewne korzyści). Różnice między kartami przedstawiliśmy dokładnie w analizie konta.

Promocja dla ambitnych. Czy to się opłaca?

Cóż, 550 zł premii zdecydowanie „piechotą nie chodzi”. Nietrudno jednak zauważyć, że zdobycie tych pieniędzy wymaga od uczestnika promocji naprawdę sporego wysiłku i długiego oczekiwania na zdobycie całej nagrody. Aby zgarnąć maksymalną premię, powinieneś związać się z bankiem na ponad rok.

To jednak nie wszystko. Zwróć uwagę, że uzyskanie najwyższego możliwego zwrotu za transakcje kartą / Apple Pay / Google Pay (3%, maks. 300 zł za pół roku) to konieczność wykonania płatności mobilnych na sumę 10 tys. zł w ciągu 6 miesięcy. Średnio wychodzi to ponad 1660 zł miesięcznie. Jeżeli nie zamierzasz wydawać takich, bądź co bądź, niebagatelnych kwot, Twój zysk z tej promocji będzie odpowiednio niższy.

Do tego dochodzi wiele innych czynności, które powinieneś wykonać, pamiętając przy tym o dość zawiłym harmonogramie: transakcje kartą, przelewy mobilne, zapewnienie wpływu na rachunek...

Niemniej, promocja “550+” ma też swoje konkretne zalety. Pierwszą stanowi oczywiście naprawdę pokaźna sumka, którą możesz zgarnąć. Wypłata w formie gotówkowej na konto jest dla wielu osób zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż np. bony do konkretnego sklepu. Ponadto bank pozostawia pewną elastyczność w doborze produktów; możesz wybrać dowolną kartę debetową do konta i zmniejszyć dzięki temu koszty korzystania z rachunku do zera.

Podsumowując, akcję „550+” polecamy naprawdę wytrawnym Łowcom Promocji, którzy dodatkowo chętnie i często korzystają z płatności mobilnych. Jest o co powalczyć.

Przydatne dokumenty

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(24)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
wiczkax
Gość

Ogólnie jestem zwolenniczką takich fajnych bonusów za otworzenie konta. Co prawda na kasę trzeba będzie trochę poczekać, ale warunki jakoś nie są mega trudne, a kasa zawsze się przyda :)

Odpowiedz

H
Hendibendi
Gość
@wiczkax

Zawsze taka darmowa kasa przyciąga ludzi, ale aż rok czekać na pieniądze? Trochę to słabe, że tak to się rozwleka w czasie..

Odpowiedz

T
tymek
Gość
@wiczkax

laaaaaa!! 550 zł jak dla mnie bomba.Umieją zachęcić :D

Odpowiedz

M
Monty
Gość
@Hendibendi

A czytałaś wgl warunki? Musisz przez określone miesiące wykonywać transakcje przy użyciu mobilnych płatności. Nikt nie da pół koła od tak za samo założenie konta

Odpowiedz

M
Monty
Gość
@wiczkax

Szkoda tylko ze można z takiego bonusu w danym banku tylko raz skorzystać.. dlatego ja co parę lat zmieniam banki i w tym roku właśnie nadszedł czas gdy mogę znów stać się klientem BNP

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Monty

Moim zdaniem problem nie leży w mobilnych płatnościach. Raczej w tym, że samych warunków jest tutaj bardzo dużo i dotyczą różnych okresów czasu. Łatwo coś przeoczyć i pewnie bank trochę na to liczy. Ta promocja to tak naprawdę gratka dla osób, które w niejednej promocji udział już brali i chcą podjąć swoiste wyzwanie ;)
[K[

Odpowiedz

T
tymek
Gość
@najlepszekonto.pl

może i troche racji w tym jest aczkolwiek wydaje mi się, że dotrzymanie tych warunków to nic ciężkiego. A kasa wpada za nic.

Odpowiedz

W
wiczkax
Gość
@Monty

Hah no wtedy to byłoby zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, ale fajne rozwiązanie co jakiś czas bank zmieniać. Można i warunki sobie czasem polepszyć no i na fajną promocję się załapać

Odpowiedz

W
wiczkax
Gość
@Monty

Szkoda tylko, że na kasę trzeba czekać tak długo, bo nawet do 2020 roku o ile się nie mylę

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@tymek

Według mnie to nie jest tak, że nagrodę dostajemy za nic. Mimo wszystko trzeba pamiętać o wykonaniu tych transakcji co miesiąc - jeśli zapomnimy chociaż o jednej płatności mobilnej - tracimy premię ;/

[A]

Odpowiedz

W
Wika wik
Gość
@najlepszekonto.pl

Kiedy się tak przyjrzeć, to takich płatności wykonujemy , w większości przypadków, nawet więcej. Ew można zrobić sobie przypomnienia

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Wika wik

Przypomnienia - fajna sprawa. Ale to ciągle płatności mobilne, a nie każdy jednak lubi płacić telefonem :)

[A]

Odpowiedz

T
tymek
Gość
@wiczkax

ale jak zmieniamy głowny rachunek to trzeba też zmieniać w niektórych instytucjach jak np pracodawca ;d

Odpowiedz

T
tymek
Gość
@najlepszekonto.pl

wg mnie to kwestia motywacji i przekonania się. A tutaj bank potrafi zmotywować.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@tymek

550 zł piechotą nie chodzi, to fakt. Ale samo rozciągnięcie akcji praktycznie na rok i konieczność pilnowania wszystkich kroków - to jednak może zdemotywować.

[A]

Odpowiedz

M
Mamuk
Gość
@najlepszekonto.pl

Racja, jeżeli ktoś nie jest mega zdeterminowany to trochę zachodu z tym jest. Zwłaszcza, że trzeba mieć rękę na pulsie non stop, i nie da rady zamknąć tego np w tydzień.

Odpowiedz

M
Mamuk
Gość
@tymek

Wszystko ma swoje + i - :) Aczkolwiek też jestem zdania, że banki i konta trzeba zmieniać od razu jak coś nam nie pasuje, nie ma się co męczyć..

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Mamuk

Można, oczywiście, ale zamykanie konta to nie taka bułka z masłem, zwykle trzeba odczekać te 30 dni wypowiedzenia :)

[A]

Odpowiedz

W
www2
Gość

"Zwrot 3%, maks. 100 zł dotyczy transakcji Apple Pay lub Google Pay przeprowadzonych w okresie 2 miesięcy. " - głupoty!!!
nigdzie nie pisze ze 3% jest tylko od transakcj AP czy GP. Tylko musza byc dorobione conajmniej 5 transakcji / miesiac i tyle...

Druga nagroda o maksymalnej wartości 100 zł (w wysokości 3% kwoty Transakcji bezgotówkowych wykonanych Kartą
odpowiednio za dwa miesiące, za które przyznawana jest nagroda), o której mowa w § 3 ust. 1 pkt. 2 przyznawana jest
Uczestnikowi, który łącznie:
1) Spełni warunki do uzyskania Pierwszej nagrody zgodnie z § 3 ust. 2
2) Przez 2 kolejne miesiące od zakończenia okresu, w którym Nadał PIN do Karty wykona min. 5 Transakcji Apple Pay
lub Google Pay w każdym z miesięcy.

15) Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na
dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność
Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje
internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub
przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24,
Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu Aplikacji Google Pay i
Aplikacji Apple Pay) oraz transakcji o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@www2

Bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi na to niedopatrzenie. Jak najbardziej do uzyskania zwrotu 3% liczą się także transakcje kartą.

Odpowiedz

W
www2
Gość
@najlepszekonto.pl

prosze bardzo :) bo ja juz myslalem ze promocja bez sensu a jednak z sensem! ;)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@www2

Każda kolejna zaleta tej promocji jest na wagę złota ;)

Odpowiedz

E
erte
Gość

Jeśli nadam PIN z końcem sierpnia i nie zdążę w tym miesiącu wykonać transakcji kartą to stracę szansę na premię?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@erte

Niestety, tak; transakcja musi zostać wykonana w konkretnym okresie nadania PIN-u (albo do końca sierpnia, albo do końca września). Jeśli jest taka możliwość, to lepiej poczekać i nadać PIN np. zamiast 31 sierpnia, to 1 września - dzięki temu na wykonanie transakcji kartą zostanie cały miesiąc. Trzeba jednak pamiętać, że na nadanie PIN-u od chwili otrzymania karty jest 7 dni...

Odpowiedz