Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Płać Masterpassem i zgarnij nawet 60 zł do empik.com

Płać Masterpassem i zgarnij nawet 60 zł do empik.com
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł jednorazowo. Można zdobyć maksymalnie 3 nagrody.
Po drodze Należy dokonać na empik.com zamówienia o wartości co najmniej 50 zł i zapłacić za nie za pomocą Masterpass.
Jak w prosty sposób zdobyć 60 zł na zakupy do empik.com? Wystarczy wykazać się refleksem i trzy razy opłacić transakcję w internetowym sklepie Empiku za pomocą elektronicznego portfela Masterpass. Za każdą z tych transakcji otrzymasz 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

Czemu warto się spieszyć? Z prostego powodu - promocja teoretycznie trwa do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród. Niestety, organizator przygotował tylko 5 370 sztuk Ekart prezentowych o wartości 20 zł każda, a ponadto będzie je przyznawał według kolejności daty złożenia zamówienia w e-sklepie.

Im szybciej więc zdecydujesz się na zrobienie zakupów w internetowym sklepie Empiku, tym większe masz szanse na zdobycie bonusów. Z promocyjnej oferty możesz skorzystać 3 razy, w sumie zarabiając 60 zł.

Jeśli promocja zakończy się wcześniej (a jest to całkiem prawdopodobne, zważywszy na popularność poprzednich tego typu akcji), informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie opublikowana tutaj.

Dodatkowe 60 zł bez większego wysiłku

Co musisz zrobić, aby otrzymać nagrodę? Oto krótka instrukcja:

  1. Kup dowolny produkt w sklepie internetowym empik.com za kwotę nie niższą niż 50 zł. Pamiętaj jednak, że z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
  2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.
  3. Zyskaj 20 zł na kolejne zakupy.

Całą operację możesz powtórzyć trzykrotnie, zarabiając w sumie 60 zł.

Kiedy premia?

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Kilka słów o Masterpass: wygoda i bezpieczeństwo transakcji

Elektroniczny portfel Masterpass to niezwykle wygodny sposób na dokonywanie transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej o usłudze dowiesz się z tego artykułu.

Nie zwlekaj – kto pierwszy, ten lepszy!

Banalnie proste warunki i 60 zł do zdobycia - to najważniejsze argumenty przemawiające za udziałem w promocji Empiku.

Do otrzymania bonusu wystarczy złożenie zamówienia o wartości 50 zł i dokonanie płatności przy pomocy Masterpass. Jeżeli więc korzystasz na co dzień z tej wygodnej usługi, lubisz zakupy online i chcesz w prosty sposób zarobić 60 zł – weź pod uwagę niezbyt dużą pulę nagród i nie czekaj zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Krystian

Autor tekstu o promocji