Akcja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne promocje w banku Citi Handlowy.

HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym + 8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł) w promocji Mastercarda

Publikacja:
HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym + 8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł) w promocji Mastercarda
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł w formie uznania na rachunku karty + 24 000 (300 zł) punktów w programie Bezcenne Chwile + 8000 punktów (100 zł) od Mastercarda w równoległej promocji.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Citibanku po 1 września 2022 r.
Po drodze Należy przynajmniej raz zalogować się w bankowości elektronicznej Citibanku, zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach i w kolejnych 9 miesiącach wykonywać transakcje na łączną kwotę min. 300 zł.
Rekordowa premia od Citibanku! Za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity możesz zyskać nawet 600 zł premii gotówkowej, a do tego równowartość 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile. Jakby tego było mało, bank zastosował bardzo krótką karencję, a swoje dorzuca też Mastercard w osobnej promocji (100 zł). Trzeba się jednak pośpieszyć – nagrody przewidziano tylko dla 3000 uczestników!

Akcja „Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile” potrwa do 30 czerwca 2023 r. lub do osiągnięcia limitu 3000 zawartych umów o kartę kredytową Citi Simplicity. Biorąc pod uwagę atrakcyjność promocji, w ciemno stawiamy na tę drugą opcję.

Do zdobycia jest:

 • 600 zł w gotówce, a właściwe po 100 zł za każdy z 6 miesięcy spełniania warunków aktywności oraz
 • 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, których wartość to aż 300 zł.

Do tego bank gwarantuje uczestnikom promocji roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty bez dodatkowych warunków.

Niezwykle krótka karencja!

W promocjach zwykle bywa tak, że są skierowane do nowych klientów banku. Tak jest i w tym przypadku – aby móc wnioskować o kartę kredytową, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i wykazać się określonymi dochodami.

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, Twoje miesięczne wynagrodzenie "na rękę" nie może być niższe niż 1200 zł, a w obecnym miejscu pracy powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy.

Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są nieco ostrzejsze – dochody min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata.

Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Poza dość oczywistym warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też ograniczenie dotyczące karencji, które tym razem jest jednak wyjątkowo liberalne. Z oferty skorzystają osoby, które nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej po 1 września 2022 r. Z udziału w akcji wykluczeni są natomiast nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku oczywiście mogą wziąć udział w promocji.

600 zł za standardową aktywność + 300 zł w Bezcennych Chwilach

Nie ma co zwlekać, pora przedstawić harmonogram działań:

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

  Pamiętaj, że limit wynosi 3000 umów, który może szybko ulec wyczerpaniu!

 • Krok 2

  Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

  Ważne! Pamiętaj, by przy zawarciu umowy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych przez bankowość elektroniczną, e-mail, SMS oraz przez telefon.

 • Krok 3

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

 • Krok 4

  Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy:

  • zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online,
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę.
 • Premia

  Spełnienie powyższych wymagań wystarczy do uzyskania rocznego zwolnienia z opłaty za obsługę karty.

 • Krok 5

  W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy osobno) wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

 • Premia

  Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

  O ich przyznaniu zostaniesz poinformowany w wiadomości widocznej w bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, zaś punkty będą naliczone naliczone w ciągu 30 dni od daty otrzymania wspomnianej informacji.

 • Krok 6

  W czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym i dziewiątym miesiącu po zawarciu umowy spełnij ten sam warunek dotyczący transakcji (płatności na łączną sumę 300 zł w danym miesiącu).

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek, otrzymasz 100 zł w formie uznania na rachunku kredytówki. Kwota zmniejszy zatem stan zadłużenia lub zwiększy ewentualną nadpłątę.

 • Premia

  O przyznaniu premii za dany miesiąc bank poinformuje przez bankowość elektroniczną do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. 100 zł zasili rachunek karty w ciągu 30 dni od momentu przesłania informacji.

Mission complete!

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę w grudniu 2022 r., to do końca stycznia będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku oraz zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach. Z kolei 300 zł powinieneś wydawać co miesiąc od stycznia do września 2023 r. Przy czym, aby otrzymać 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach powyższy warunek musisz spełnić w styczniu, lutym i marcu. Natomiast później możesz, ale nie musisz tyle wydawać w każdym miesiącu od kwietnia do września 2023 r. Za ten, w którym zapłacisz kartą min. 300 zł, otrzymasz 100 zł premii.

Niespełnienie warunku w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do otrzymania bonusu za kolejny miesiąc.

Dodatkowe informacje

Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z grami hazardowymi) i operacji gotówkowych (do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów). Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoja kredytówka będzie aktywna.

Przyznane Ci punkty będą ważne przez 3 lata, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Premia gotówkowa jak i ta w postaci punktów programie Bezcenne Chwile zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta Citi Simplicity w Citibanku

Karta kredytowa Citi Simplicity straciła nieco ze swojego uroku, gdy bank wprowadził opłatę za korzystanie z niej, ale na szczęście prowizji można uniknąć. Uczestnicząc w opisywanej promocji, przez 12 miesięcy nie będziesz płacił za "kredytówkę". Po roku, w kolejnych miesiącach opłaty unikniesz pod warunkiem, że dokonasz kartą Citi Simplicity transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej karty, możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Pozostałe parametry karty znajdziesz poniżej:

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Uwaga! Warto śledzić nasz serwis także po zawnioskowaniu o kredytówkę, gdyż Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty.

+ 100 zł od Mastercarda

Jednocześnie trwa akcja, którą można łatwo połączyć z opisywaną (choć jej organizatorem nie jest bank) – Mastercard przyznaje kolejnych 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość 100 zł):

17 kwietnia 2023 r. Mastercard zmodyfikował wcześniejszą informację o zakończeniu tej promocji. Po powiększeniu puli nagród do 103 333 sztuk przewidywany termin jej wyczerpania określono na 27 kwietnia 2023 r.

Bardzo wysoka premia, bardzo krótka karencja

Cieszy nas, że Citi Handlowy zdecydował się na znaczne skrócenie okresu karencji przy tak dużej premii. 600 zł robi wrażenie, a przecież docenić należy również 300 zł w formie punktów Bezcenne Chwile (+ 100 zł w promocji Mastercarda).

Pamiętaj, że z oferty skorzysta tylko 3000 osób! Od Ciebie zależy, czy znajdziesz się wśród nich 😉

PS To jedna z tych okazji, którą warto polecić znajomym lub rodzinie. Niech również skorzystają 🙂

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(56)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pavel
Gość

Jak lub gdzie sprawdzić czy limit 3000 kont jeszcze się nie "wyczerpał" ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Pavel

W regulaminie, konkretnie w punkcie 3., bank zobowiązał się, że o wyczerpaniu puli nagród poinformuje na stronie stronie. Jeśli jest ona aktywna i nie ma na niej komunikatu o zakończeniu akcji, to można przyjąć, że nagrody nadal są do wzięcia.

Odpowiedz

G
Grzegorz
Gość

Czy można połączyć tą promocje z programem poleceń i dać zaroić polecającemu za polecenie karty kredytowej?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Grzegorz

Jest taka możliwość - w samym programie poleceń nowy klient nie otrzymuje premii, tylko wybiera, z której promocji chce skorzystać. Z tego, co widzę, akcja z 900 zł jest tam dostępna.

Odpowiedz

M
Małgorzata
Gość

Czy posiadając kartę debetową do konta w tym banku (zarejestrowana w programie BCH) i rejestrując pierwszą KK city otrzymam punkty w programie bezcenne chwile i kolejną premię za spełnienie warunków płatności? Czy to oznacza że wogole nie otrzymam nagród?

Odpowiedz

E
Eric
Gość
@Małgorzata

Najlepiej założyć osobne konto Bezcenne Chwile i tam zarejestrować kartę kredytową, wówczas spełnisz zarówno warunek przystąpienia do programu, jak i rejestracji karty.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Dwa razy kurier podjął próbę doręczenia korespondencji, jednak nie mogłem odebrać, ponieważ nie było mnie w domu.

Dzisiaj byłem na poczcie. Podpisałem tylko elektronicznie na tym dotykowym ekranie (tak samo jak przy odbiorze poleconego). Fizycznie żadnej umowy nie podpisywałem "długopisem" że tak powiem jak to było w przypadku podpisania umowy o konto osobiste (w innym banku) w obecności kuriera. W kopercie był tylko wzór umowy. Czy tak powinno być czy jednak pani na poczcie mogła nie wiedzieć jak to poprawnie zrobić?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Kamil

Hmm... Jak zakładałem CitiKonto, to pamiętam, że podpisywałem kopię dokumentów, kurier wkładał je w kopertę i już. Skontaktowałbym się z bankiem w tej sprawie.

Odpowiedz

K
Kris
Gość

Witam poraz kolejny. Rejestrując się w programie bezcenne chwile , wyrazić zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem e-mail, sms ? Wyszczególnione Pogrubiona czcionka w kroku drugim?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kris

W Kroku 2 mowa jest o zgodach marketingowych związanych z kartą kredytową na rzecz banku. W trakcie przystępowania do programu Bezcenne Chwile zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na udział w nim i akceptację jego regulaminu. Musisz też wyrazić zgodę na przesyłanie Ci informacji o działaniach promocyjnych związanych z programem.

Odpowiedz

K
Kris
Gość
@Krzysztof Duliński

Dzięki. Wystarczy że wybiorę mailowo czy trzeba jeszcze sms? Jezeli wybralem tylko jedna opcje to mogę to skorygować?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kris

Wystarczy zaznaczenie jednej opcji.

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Witam, w poniedziałek był u mnie kurier z wzorem umowy. Czy coś muszę jeszcze robić? W jakim czasie dostarczona zostanie karta kredytowa? Uda się w tym tygodniu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Karol

Teraz powinieneś czekać na dotarcie umowy do banku i wysyłkę karty, która nastąpi za pośrednictwem poczty. Trudno powiedzieć, kiedy otrzymasz kartę, dużo zależy właśnie od sprawności poczty w Twojej okolicy.

Odpowiedz

K
Kris
Gość

Witam, do programu bezcenne chwile moge przystąpić jak otrzymam fizyczna karte kredytowa? Moge korzystać z wirtualnej z tego co widzę. Jeżeli umowe podpisałem w styczniu i wydam min 300zl to czy styczeń zaliczy się jako pierwszy miesiąc w promocji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Kris

Nie, tutaj decyduje miesiąc zawarcia umowy – jeśli nastąpiło ono w styczniu, to promocyjne transakcje należy wykonywać od lutego. W związku z tym osobiście poczekałbym na spokojnie z rejestracją w Bezcennych Chwilach aż do otrzymania fizycznej karty.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Próbuję przystąpić do programu "Bezcenne Chwile" ale po weryfikacji nr karty i zalogowaniu do serwisu citi pojawia mi się taki oto komunikat:

"Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”.

Problem w tym, że nie mam możliwości pobrania wspomnianych plików pdf i zapoznania się z nimi (nie ma ich po prostu). Najwyraźniej jest jakiś błąd. Kiedyś jedna karta banku Citi była zarejestrowana w programie ale została zamknięta. Aktywne wtedy konto w programie mam do dzisiaj (są do niego podpięte karty innych banków). Czy moja nowa karta Citi z obecnej promocji (dzisiaj dotarła) zostanie automatycznie dopisana do programu? A jeśli tak, czy spełniam warunek przystąpienia do programu (dla otrzymania 24000 pkt)? Czy może trzeba być "świeżym" uczestnikiem programu (co nie uda mi się, bo bez pobrania "niewidocznych" plików nie mam możliwości potwierdzenia rejestracji w programie - kółko się zamyka)? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Krzysztof

Spróbuj tego: zaloguj się do programu na dowolną kartę, którą masz w nim zapisaną. Potem wejdź w zakładkę Moje konto a następnie Moje karty i kliknij przycisk Dodaj kartę. Następnie postępuj wg wskazówek systemu.

Gdyby to nie pomogło, proponuję kontakt z infolinią programu Bezcenne Chwile i wyjaśnienie sytuacji. Może jest jakiś problem techniczny spowodowany faktem, że kiedyś uczestniczyłeś w Bezcennych Chwilach z kartą Citi.

Bonusowych punktów niestety nie dostaniesz, gdyż są one przewidziane tylko dla osób, które dopiero teraz przystąpią do programu Bezcenne Chwile o czym piszemy w Kroku 4.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@Krzysztof Duliński

Niestety mam ten sam problem co Krzysztof. Wyświetla mi się ten sam komunikat. W moim przypadku nie mam wgl konta w mastercard bezcenne chwile

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość
@Dawid

Dawid dodałem kartę i założyłem konto bezpośrednio ze strony mastercard bezcenne chwile. Działa, bo pierwsze pkt już się naliczyły. Powodzenia!

Odpowiedz

M
Magdalena
Gość

"Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku oczywiście mogą wziąć udział w promocji."

jestem własicielem konta osobistego i podczas rejestracji do promocji wyskakuje mi błąd na pierwszej stronie :(

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Magdalena

Niestety takie sytuacje zdarzają się w przypadku obecnych klientów czy nawet osób, które kiedyś w przeszłości współpracowały z bankiem. Proponuję kontakt z infolinią i wyjaśnienie trybu dalszego postepowania.

Odpowiedz

U
Umc
Gość

Czy moi rodzice, jako emeryci, mogą skorzystać z promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Umc

Z regulaminu wynika, że jest to możliwe, jednak to bank zawsze ocenia zdolność kredytową klienta i na jej podstawie podejmie decyzję o przyznaniu karty.

Odpowiedz

G
Grześ
Gość

Jeśli miałem konto w Bezcennych Chwilach, ale już jest zamknięte to mogę przystąpić raz jeszcze do Programu i skorzystać z tej promocji, tzn. zarejestrować nową kartę i otrzymać bonus 24 000 punktów?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Grześ

Istotą tej promocji jest sięgnięcie po kartę Citibanku i wykonanie nią określonych płatności. Fakt uczestniczenia w przeszłości w programie Bezcenne Chwile nie ma znaczenia, regulamin nie mówi nic na temat karencji w tym zakresie.

Na wszelki wypadek sugerowałbym kontakt z infolinią Bezcennych Chwil i upewnienie się, że Twoje poprzednie konto faktycznie zostało zlikwidowane i możesz spokojnie przystąpić ponownie do programu.

Odpowiedz

P
Paula
Gość

Po jakim czasie oddzwaniają? Ja czekam od 14.12...

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Paula

Też czekam. Dokładniej od 13 grudnia. Masakra. Ogólnie nawet załatwianie spraw telefonicznie z tym bankiem sprawiło że zamykam istniejące tu konto (kontaktowałem się w innej sprawie. Na infolinii wszystko ładnie pięknie ale próba kontaktu przez konsultanta zamówiony "w trybie pilnym z innym działem" ciągnie się już 2 tygodnie i nadal cisza. O wpłacaniu większej ilości gotówki nie wspominając. Nawet jakby dawali 15% w skali roku.

Odpowiedz

J
Jaro Mar
Gość
@Kamil

Pewnie to kolejny przykład akcji, gdy sukces przerósł oczekiwania banku. Wiele razy już tak bywało, że bank nie wyrabiał w takich przypadkach z obsługą wniosków.

Odpowiedz

L
lesio
Gość

Karta leży u mnie praktycznie nieużywana od kilku miesięcy a tu takie premie dla nowych oferują. Jak mogę ją wypowiedzieć?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@lesio

Możesz np. na infolinii - piszemy o tym w osobnym tekście https://www.najlepszekonto.pl/zamkniecie-karty-kredytowej-citibank

Odpowiedz

S
Szymon
Gość

O jaki minimalny limit kredytowy trzeba wnioskować?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Szymon

Minimalny limit przyznawany w ramach rachunku karty kredytowej wynosi 4000 zł – ale nie wynika to z wymagań tej konkretnej promocji, a polityki banku.

Odpowiedz

S
Szymon
Gość
@Michał Radzimiński

Dzięki

Odpowiedz

M
Marek
Gość

Bank odrzuca moją aplikacje z powodu tego że ma już moje dane w systemie. Kiedyś miałem tam kartę kredytową.

Nie chodzi tu o warunki finansowe, dlaczego tak się dzieje?


Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Marek

Czasem systemy banków błędnie identyfikują byłych klientów jako obecnych. Nie ma na to innej rady – pozostaje skontaktować się z bankiem i wyjaśnić, że spełniasz warunek dotyczący karencji (o ile to oczywiście prawda, tzn. nie posiadałeś kredytówki po 1 września 2022 r.).

Odpowiedz

M
Magdalena
Gość
@Marek

Udało Ci się założyć konto? U mnie to samo

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

W regulaminie jest że promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Dobrze rozumiem że w przypadku gdy konto założyłem w zeszłym miesiącu (oferta 450zł dla nowych za założenie konta) to tutaj nie otrzymam ani 600zł za założenie karty i spełnienie warunków ani 300 zł z programu bezcenne chwile, zgadza się?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Kamil

Jeśli masz tylko CitiKonto, to z promocji na kredytówkę możesz skorzystać.

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

Czy w Citibank można podpiąć Blika pod kartę?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Andrzej

Z informacji banku wynika, że jest taka możliwość.

Odpowiedz

M
Maciej
Gość

Czy dobrze przeczytałem w umowie, że składając wniosek o kartę kredytową zaciąga się jednocześnie pożyczkę gotówkową równą limitowi na karcie, którą trzeba spłacać w 12 ratach?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Maciej

Pierwszy raz słyszę. Gdzie to wyczytałeś?

Odpowiedz

J
Jakub
Gość
@Maciej

Nie – ten zapis dotyczy opcjonalnej usługi polegającej na podwyższeniu limitu karty "Pożyczka do Karty (Dodatkowy Limit Kredytu/Loan to Card) – jednorazowe podwyższenie Limitu kredytu, udostępniane w polskich złotych (PLN) w formie Polecenia przelewu krajowego w złotych albo Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych, i rozkładane na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”, spłacane zgodnie z Porozumieniem oraz § 9 ust. 4 Regulaminu, uzgodnione przez Bank indywidualnie z Klientem w drodze Porozumienia."

Nie trzeba z tego korzystać.

Odpowiedz

M
Maciej
Gość

Czy można się umówić z doradcą by założyć kartę, czy tylko online, oraz jak się dowiedzieć czy są jeszcze promocyjne karty?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Maciej

W Citi jest tak, że gdy działa strona promocji, to można korzystać. Wniosek należy złożyć online.

Odpowiedz

J
Jola
Gość

A czy można założyć z polecenia oraz czy można założyć kredytówkę bez konta?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Jola

Można bez konta.

Odpowiedz

T
tomek
Gość

czy osoba na zasiłku może otrzymać karte?

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość
@tomek

Spróbuj złożyć wniosek i się przekonasz :)

Odpowiedz

J
Jacek
Gość

Po jakim czasie można zrezygnować z karty?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Jacek

Po otrzymaniu ostatniej nagrody. Nie ma lojalki.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Z polecenia można założyć ?

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość
@Mariusz

Nie.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Czy mogę zarejestrować kartę kredytową w Bezcennych Chwilach na tym samym koncie na którym mam obecnie zarejestrowaną kartę do rachunku osobistego?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Robert

W regulaminie jest mowa o przystąpieniu do programu i zarejestrowaniu karty. Lepiej więc zarejestrować KK na nowym koncie BCh.

Odpowiedz