Wróć

75 zł premii za założenie darmowego Nest Konta i 250 zł w programie polecającym

75 zł premii za założenie darmowego Nest Konta i 250 zł w programie polecającym
Czas trwania
Cel (zysk) 75 zł na start i 250 zł w programie poleceń.
Po drodze Należy założyć rachunek i wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 150 zł.
Ruszyła świetna promocja darmowego rachunku osobistego w Nest Banku. Na uczestników czeka premia pieniężna w wysokości 75 zł oraz szansa na zdobycie kolejnych 250 zł w programie poleceń. Warunki są banalnie proste - wystarczy otworzyć rachunek i wykonać płatności kartą na min. 150 zł. Nie należy jednak zbyt długo zwlekać z decyzją, ponieważ w akcji specjalnej udział wziąć może jedynie 1300 uczestników.

Organizatorem promocji "Nest Konto z Bonusem” jest Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, natomiast Nest Bank S.A. jest współpartnerem akcji. Z oferty specjalnej można skorzystać w dniach od 19 czerwca do 9 lipca (lub do wyczerpania puli 1300 bonusów) za pośrednictwem serwisu internetowego prowadzonego przez organizatora.

Promocja tylko dla nowych klientów Nest Banku

Zgodnie z regulaminem uczestnikami promocji mogą być tylko nowi klienci Nest Banku, przy czym muszą oni spełniać następujące warunki: posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie i miejsca zamieszkania na terytorium Polski.

Za nowego klienta bank uznaje osobę, która na dzień złożenia wniosku o Nest Konto nie posiadała i nie posiada rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank i nie jest w trakcie wnioskowania o taki rachunek. Zasada ta dotyczy zarówno posiadaczy, jak i współposiadaczy konta.

Jak zdobyć 75 zł premii za założenie Nest Konta?

Aby uzyskać prawo do tej nagrody, uczestnik musi spełnić szereg warunków, zachowując przy tym odpowiednią kolejność. Tak więc nowy klient musi wykonać następujące czynności:

  1. Zarejestrować konto na tej stronie organizatora promocji, podając następujące dane osobowe: adres e-mail oraz imię i nazwisko. W formularzu należy zaakceptować regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną udostępniony przez firmę Rankomat oraz regulamin promocji.
  2. Kliknąć w link aktywacyjny umieszczony w wiadomości przesłanej na adres e-mail przez organizatora. Kliknięcie w link jest równoznaczne z aktywacją internetowego konta w serwisie.
  3. Złożyć najpóźniej do 9 lipca 2017 r. wniosek o Nest Konto za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie w serwisie w zakładce "KONTO BONUS" – link przekieruje uczestnika na stronę banku. Ważne! Adres e-mail podany przez uczestnika przy składaniu wniosku musi być identyczny z adresem e-mail podanym w trakcie rejestracji konta w serwisie. Składając wniosek o rachunek należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną (obie zgody są udzielane bezpośrednio bankowi, organizator nie będzie z nich korzystał).
  4. Zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto i - choć regulamin tego nie precyzuje - należy również podpisać umowę o kartę debetową, inaczej nie uda nam się spełnić kolejnego warunku.
  5. Zalogować się do bankowości online Nest Banku oraz wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 150 w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto. Warto wiedzieć, że regulamin dopuszcza jedną lub wiele płatności, jednak przelewy, wypłaty z bankomatów oraz transakcje wycofanych lub anulowanych nie zostaną przez bank uwzględnione.

Jeden Uczestnik może otrzymać tylko jeden bonus w wysokości 75 zł bez względu na liczbę założonych kont w serwisie organizatora i wniosków o Nest Konto.

250 zł za skuteczną rekomendację Nest Konta

Uczestnicy promocji mogą również przystąpić do programu rekomendacyjnego i powalczyć o dodatkowe profity. W tym celu muszą zalogować się do swojego profilu w serwisie organizatora, a następnie przejść do zakładki "Program polecający", gdzie otrzymają swój indywidualny link polecający.

Za każdą skuteczną rekomendację można zgarnąć bonus o wartości 50 zł. Co prawda, można zareklamować konto dowolnej liczbie osób, jednak bank wypłaci premię jedynie za 5 skutecznych poleceń (tak więc łącznie można zarobić maksymalnie 250 zł). Także osoby, które otworzyły Nest Konto z polecenia, mogą dalej rekomendować konto i otrzymać premię.

Ważne! Istnieje jednak pewien istotny haczyk - bonus za polecenie uzyskamy tylko wtedy, gdy pozyskany przez nas nowy klient spełni wszystkie warunki wymienione w regulaminie – czyli dokona poprawnej rejestracji, wyrazi wszystkie wymagane zgody, zawrze z Nest Bankiem umowę o Nest Konto, zaloguje się do bankowości online i wykona transakcje kartą na łączną kwotę min. 150 w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o rachunek.

Ponadto osoba polecona także musi być nowym klientem banku. Oznacza to, że nie może posiadać (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi, co automatycznie wyklucza dawnych klientów Banku Smart, FM Banku i BIZ Banku).

Przekazanie nagrody

Organizator powiadomi uczestników o przyznaniu premii za założenie Nest Konta do 15 września 2017 r. w wiadomości e-mail, zawierającej link do formularza rejestracyjnego. Formularz należy uzupełnić o następujące dane: numer nowo otwartego Nest Konta oraz numer PESEL. Ważne! Osoby, które nie dopełnią tej warunku, stracą prawo do otrzymania bonusu.

Premia – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie wypłacona najpóźniej do dnia 30 września 2017 r.

Darmowe Nest Konto i usługi dodatkowe

Nest Konto to sztandarowy rachunek osobisty w Nest Banku. Konto jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacimy prowizji za jego prowadzenie, jak również za obsługę karty, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Sam bank oferuje także nowoczesne systemy zabezpieczeń (3D Secure), płatności mobilne (Android Pay) oraz praktyczne konto walutowe z usługą korzystnych przewalutowań.

Dodatkowo możemy skorzystać z bardzo atrakcyjnych produktów oszczędnościowych: Nest Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4%, zakładanej na 3 lub 6 miesięcy, czy rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,25% w skali roku. Nest Bank premiuje również osoby regularnie oszczędzające i posiadające dzieci - po roku mogą one zyskać nawet 5,67%+. Konto Nest Rodzinne Oszczędności opisujemy tutaj, a w tym artykule przedstawiamy sposób na podwyższenie oprocentowania na rachunku oszczędnościowym o kilka punktów procentowych.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym rachunku, sprawdź naszą dokładną .

Komentarz redakcji

Oceniając najnowszą promocję Nest Banku, warto zwrócić uwagę na wysokość i formę premii. Bank przyzwyczaił nas już do akcji promocyjnych, w których do zgarnięcia były bony do sklepów sportowych czy bilety do kina. Tym razem jednak za założenie rachunku i wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę min. 150 zł można zyskać 75 zł premii pieniężnej.

Rachunek osobisty Nest Konto należy do aktualnie jednych z najlepszych na rynku. Warto podkreślić, że podstawowe operacje na koncie są bezwarunkowo bezpłatne. Nest Bank zadbał także o nowoczesność swoich usług (płatności mobilne, zabezpieczenia płatności, aplikacja mobilna) oraz bogaty pakiet usług dodatkowych. W tym miejscu na uwagę zasługują szczególnie atrakcyjne produkty oszczędnościowe, z lokatą ze stałym, 4-procentowym oprocentowaniem na czele.

Podsumowując: jeżeli szukasz darmowego konta osobistego, rozważ tę ofertę. Jest naprawdę dobra.

Krystian

Autor tekstu o promocji