Wróć

Nawet 800 zł dla Twojej firmy od BGŻ BNP Paribas

2 komentarze / opinie
Nawet 800 zł dla Twojej firmy od BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Nawet 800 zł w trzech promocjach.
Po drodze Należy założyć rachunek firmowy w BGŻ BNP Paribas i korzystać z wydanej do niego karty debetowej. Dodatkowo należy podpisać umowę o terminal POS i skorzystać z kredytu w rachunku bieżącym.
BGŻ BNP Paribas pyta przedsiębiorców: „Czyj biznes ma większe szanse na sukces?” i odpowiada sam sobie: „Tego, kto umie korzystać z okazji!”. Od razu przedstawia też promocję, w której przedsiębiorcy mogą zyskać nawet 800 zł na rozwój swoich firm. Popatrzmy więc, jak skorzystać z tej okazji.

Tak naprawdę, nie jest to jedna okazja, ale aż trzy. Możesz wykorzystać każdą z nich, ale możesz też poprzestać tylko na jednej lub dwóch. Niestety nie wszystko zależy od Ciebie, bo bank postawił warunki, które dokonują naturalnej selekcji kandydatów. W najlepszej sytuacji są Ci, którzy nigdy nie mieli do czynienia z bankiem BGŻ BNP Paribas.

Co można zyskać?

W sumie, w trzech promocjach, możesz zdobyć aż 800 zł.

  • Pierwszy krok to 100 zł za założenie rachunku firmowego w BGŻ BNP Paribas w ramach promocji "100 zł na start".
  • Krok drugi, w którym możesz otrzymać 300 zł w postaci bonów Sodexo w promocji "300 zł na start", wiąże się ze skorzystaniem z terminala POS.
  • I krok trzeci, który możesz realizować równolegle, to 400 zł - też w kuponach Sodexo - które otrzymasz decydując się na kredyt w rachunku bieżącym w ramach promocji "Finansujesz - zyskujesz".

Jest więc o co walczyć i to od Ciebie zależy, z których nagród skorzystasz.

Kto może skorzystać z promocji?

Pamiętaj, że możesz się starać o wszystkie nagrody po kolei, albo poprzestać na zdobyciu jednej lub dwóch.

O każdą z wymienionych nagród, jeśli tylko spełnia opisane warunki dotyczące terminów, może się starać przedsiębiorca będący osobą fizyczną, osobą prawną, jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, prowadzący we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową zakwalifikowany przez bank do segmentu mikroprzedsiębiorstw.

Każda promocja adresowana jest do tych, którzy nie są klientami BGŻ BNP Paribas, ale różne są okresy karencji. Warto jednak dodać, że posiadanie rachunku firmowego w innym banku nie stanowi przeszkody w uczestnictwie w opisywanych niżej akcjach promocyjnych BGŻ.

Do promocji „100 zł na start” mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy nie posiadali rachunku w banku BGŻ BNP na dzień ogłoszenia regulaminu tej promocji, czyli na dzień 16 października 2018 r.

O „300 zł na start” mogą się ubiegać osoby, które nie posiadały rachunku w BGŻ BNP Paribas w dniu 14 sierpnia 2018 r.

Z kolei bon o wartości 400 zł w promocji „Finansujesz – zyskujesz” może trafić tylko do tych, którzy w dniu ogłoszenia regulaminu tej akcji, czyli 8 listopada 2018 r., nie posiadali kredytu w rachunku bieżącym w BGŻ BNP Paribas. Uczestnikami promocji nie mogą być też ci, którym bank wyznaczył wstępny limit kredytu w rachunku bieżącym w ramach działań centralnych.

Jak i gdzie przystąpić do promocji?

Bank nie sprecyzował zasad przystąpienia do poszczególnych promocji.

Decydując się na założenie rachunku firmowego w BGŻ BNP Paribas trzeba zacząć od wypełnienia formularza kontaktowego. Po wyrażeniu zgód marketingowych i wysłaniu formularza, skontaktuje się z Tobą doradca i pomoże w wybraniu najkorzystniejszego dla Ciebie rachunku, poprowadzi Cię przez kolejne etapy otwierania konta. Niejako przy okazji będziesz mógł uzyskać dodatkowe informacje na temat Kredytu Ekspres Linia, którego uruchomienie jest warunkiem uzyskania 400 zł w promocji "Finansujesz i zyskujesz" czy zasad skorzystania z terminala POS.

Po takiej rozmowie i tak będziesz musiał iść do oddziału, przedstawić niezbędne dokumenty i podpisać umowę.

Będąc już klientem banku będziesz mógł przystąpić do wspomnianej promocji "Finansujesz - zyskujesz" oraz zawalczyć o "300 zł na start" w promocji, w której należy zawrzeć umowę o terminal POS. Ta akcja ma swoją specjalna stronę, na której też możesz wypełnić formularz zgłoszenia. Podczas rozmowy poznasz szczegóły tej oferty, ale i tak czeka Cię wizyta w oddziale.

Poniżej, przy opisie poszczególnych promocji, znajdziesz informację, że do uczestnictwa w każdej z nich konieczne jest wypełnienie karty zgłoszenia. Karty te stanowią załączniki do regulaminów (linki do nich znajdziesz poniżej) każdej z promocji. Możesz się z nimi zapoznać spokojnie w internecie, by obsługa w oddziale była szybsza.

100 zł na start

Starania o tę nagrodę musisz rozpocząć najpóźniej 31 grudnia 2018 r. Zwracamy Ci przy tym uwagę, że promocja może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował tylko 2 000 nagród.

Oto kroki, jakie musisz wykonać, by zdobyć 100 zł:

  1. Najpierw wykonaj kroki szczegółowo opisane wyżej w części "Jak i gdzie przystąpić do promocji", czyli wypełnij formularz kontaktowy na stronie, zaznacz zgody i czekaj na kontakt doradcy, który przeprowadzi Cię przez kolejne etapy.
  2. Otwórz w BGŻ BNP Paribas pakiet produktów i usług, w tym rachunek firmowy, świadczonych przez bank dla przedsiębiorców na podstawie umowy ramowej. Zrobisz to tylko w oddziale.
  3. Wypełnij kartę zgłoszenia (stanowi załącznik do regulaminu) uczestnictwa w promocji „100 zł na start” i zaakceptuj jej regulamin.
  4. Dokonaj aktywacji karty wydanej do rachunku a następnie wykonaj minimum jedną transakcję bezgotówkową o wartości powyżej 100 zł kartą do rachunku.

Tylko tyle wystarczy, by bank nagrodził Cię kwotą 100 zł. Trafi ona na Twoje konto firmowe po zakończeniu cyklu rozliczeniowego Twojej karty.

Pamiętaj, że pod uwagę nie będą brane transakcje zwrócone oraz te, które zostały wykonane w trakcie wypowiedzenia umowy rachunku lub po zastrzeżeniu karty. Innymi słowy, z podpisanej umowy możesz się wycofać dopiero po otrzymaniu premii. Dopiero wtedy możesz też zrezygnować z karty debetowej.

Kupon 300 zł na start

Organizatorem tej promocji jest współpracująca z bankiem BGŻ BNP Paribas firma Master Brand sp. z o.o. Akcja trwa do 31 grudnia 2018 r., ale trzeba szybko podejmować decyzję, bo do rozdania jest tylko 400 nagród.

Zdobycie 300 zł, w postaci bonów Sodexo, w tej promocji nie jest trudne:

  1. Wypełnij formularz kontaktowy i zaakceptuj regulamin promocji „Kupon 300 zł na start”.
  2. Zawrzyj umowę na terminal POS na okres minimum 24 miesięcy i wskaż otwarty właśnie rachunek jako podstawowy do rozliczania transakcji dokonywanych przy użyciu terminala POS. Za zawarcie umowy POS uważane jest zakończenie parametryzacji terminala POS w firmie Elavon.

Szczegółowe zasady tej promocji znajdziesz w naszym artykule i w jej regulaminie. Załącznikiem do niego jest karta przystąpienia do promocji, której wypełnienie jest niezbędne do otrzymania nagrody.

Finansujesz – zyskujesz

Tę akcję też organizuje wspomniana wyżej firma Master Brand sp. z o.o. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r., a do rozdania jest tylko 250 nagród. Chcąc zgarnąć kupon Sodexo o wartości 400 zł, trzeba szybko podejmować decyzję o przystąpieniu do tej akcji. Informacja o wyczerpaniu puli nagród znajdzie się na tej stronie internetowej.

W tej promocji może wziąć udział przedsiębiorca (zdefiniowany wg kryteriów opisanych na wstępie), który uzyska w banku BGŻ BNP Paribas kredyt w rachunku bieżącym niezabezpieczony Ekspres Linia na kwotę minimum 10 000 zł, maksimum 500 000 zł. Uzyskane środki muszą być przekazane na rachunek uczestnika promocji prowadzony w BGŻ BNP Paribas.

Samo przyznanie kredytu nie wystarczy, by zdobyć nagrodę. Konieczne też jest wypełnienie karty zgłoszenia do udziału w promocji „Kupon 400 zł dla firmy”. Jak wspomnieliśmy, stanowi on załącznik do regulaminu tej promocji.

O przyznania nagrody decyduje kolejność spełnienia warunku promocji, rozumiana jako data uruchomienia środków na rachunku klienta z tytułu udzielonego kredytu. Kupony zostaną przesłane pocztą kurierską na wskazany przez uczestnika promocji adres korespondencyjny.

Decydując się na udział w tej promocji też możesz zacząć od wypełnienia formularza kontaktowego na stronie internetowej. Doradca, który się z Tobą skontaktuje udzieli Ci dalszych wskazówek.

Szczegóły przebiegu promocji precyzuje jej regulamin. Załącznikiem do niego jest wspomniana karta zgłoszenia do promocji "Kupon 400 zł dla firmy".

Pakiet Lider

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje przedsiębiorcom kilka wariantów Pakietu Lider. Każdy z nich zawiera rachunek i kartę debetową. Opcjonalnie dostępne są też inne produkty, np. rachunek walutowy, rachunek lokacyjny. Różne są także opłaty za poszczególne czynności. Oferta jest tak skonstruowana, by każdy przedsiębiorca znalazł w niej pakiet odpowiadający potrzebom jego firmy.

Bank proponuje także m.in. eMikroksięgowość (wygodna księgowość online dostępna nawet za 0 zł), eMikrofaktoring (natychmiastowa płatność faktur zapewniająca płynność finansową) oraz bezpłatne konsultacje na temat prowadzenia biznesu.

Wybierz to, co jest Ci potrzebne

Opisaliśmy pakiet 3 promocji. Jak widzisz, bank BGŻ BNP Paribas ma wiele interesujących rzeczy do zaoferowania nowym klientom. Jeśli tylko założysz w banku BGŻ BNP Paribas rachunek firmowy możesz wiele zyskać.

Oczywiście możesz zadowolić się nagrodą w wysokości 100 zł za otwarcie konta firmowego i na tym poprzestać. Ale po co spoczywać na laurach, skoro można zdobyć kolejne pieniądze? Jeśli tylko potrzebujesz terminala POS, sięgnij po kolejne 300 zł. Przyda Ci się kredyt w rachunku bieżącym? – postaraj się o 400 zł za uruchomienie kredytu w rachunku bieżącym.

Zwróć uwagę, że nagrodę otrzymasz wkrótce po spełnieniu warunków. Nie za kilka lub kilkanaście miesięcy, jak to bywa w niektórych promocjach.

Kupon Sodexo uprawnia do zakupu towarów i usług w ponad 50 tys. punktów sprzedaży na terenie całego krajów. Bony możesz zrealizować m.in. w hiper- i supermarketach, sklepach rtv i agd, perfumeriach, na stacjach benzynowych, itp. Pełna lista punktów akceptujących kupony Sodexo dostępna jest tutaj. Z pewnością znajdziesz w nich artykuły przydatne w Twojej firmie.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
ANDY
Gość

Ciekawa promocja, ale mam niestety wątpliwość, czy się kwalifikuję. Posiadam konto osobiste w BGŻ. Czy to sprawia, że jestem wykluczony z tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@ANDY

Witamy! Promocja, a w zasadzie ich zestaw, faktycznie jest ciekawa, może przynieść przedsiębiorcy wiele korzyści.
Regulamin żadnej z promocji nie daje jednoznacznej odpowiedzi na Pana pytanie. Skontaktowaliśmy się więc z bankiem i uzyskaliśmy na infolinii zapewnienie, że posiadanie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas nie jest przeszkodą w uczestniczeniu w interesującej Pana promocji.
Klienci indywidualni i klienci firmowi są traktowani w banku oddzielnie, każda z tych grup korzysta z innych promocji.
Życzymy powodzenia w zdobywaniu nagród i w dalszej działalności firmy.

Odpowiedz