Wróć

Nawet 800 zł premii z kartą kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska

Publikacja:
Nawet 800 zł premii z kartą kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 800 zł: 600 zł w formie moneybacku + 100 zł za zamówienie karty dodatkowej + 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" ani Visa Platinum 30 kwietnia 2022 r.
Po drodze Należy złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" oraz kartę dodatkową, zlecić przelew na min. 1000 zł w ramach usługi Fast Cash, a następnie aktywnie płacić kartami.
Santander Bank Polska po raz kolejny zdecydował się na promowanie karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk". Tym, którzy sięgną po nią w okresie promocji, oferuje nawet 600 zł moneybacku przez okrągły rok! Oprócz tego możesz otrzymać 100 zł za wyrobienie karty dodatkowej, kolejne 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash, a także bezwarunkowe roczne zwolnienie z opłaty za użytkowanie nowej "kredytówki".

Nowa edycja promocji karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" przynosi wyższą premię i łatwiejsze warunki jej zdobycia. To miła niespodzianka od Santander Bank Polska. Z oferty możesz skorzystać do 28 października 2022 r.

Nawet 800 zł premii za kartę kredytową

Premia w tej promocji jest naprawdę wysoka - składają się na nią pomniejsze bonusy:

 • 600 zł moneyback za płatności kartą kredytową - wysokość zwrotu to 1%; miesięcznie możesz zyskać z tego tytułu 50 zł, natomiast w ciągu roku - 600 zł;
 • 100 zł jednorazowo za zamówienie karty dodatkowej Visa Silver "Akcja Pajacyk";
 • 100 zł jednorazowo za skorzystanie z usługi Fast Cash.

Dodatkową "nagrodą" przygotowaną przez bank jest bezwarunkowe zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku jej użytkowania, dzięki czemu zaoszczędzisz aż 90 zł.

Dla nowych posiadaczy "kredytówki"

Jak to w promocjach bywa, tak i ta akcja skierowana jest do nowych klientów. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią i na dzień 30 kwietnia 2022 r. nie posiadałeś w Santanderze aktywnej karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" ani Visa Platinum. W regulaminie promocji jest też zapis, że w akcji możesz wziąć udział tylko pod warunkiem, że do 30 marca 2022 r. nie złożyłeś rezygnacji z jednej z wymienionych kart kredytowych.

Kilka kroków do dodatkowej gotówki

Jak za chwilę się przekonasz, warunki otrzymania 800 zł premii nie należą do trudnych, choć wymagają umiarkowanej aktywności.

Start
 • Krok 1

  Do 28 października 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" na stronie banku. W trakcie tego procesu skorzystaj z usługi Fast Cash i zleć przelew z limitu karty kredytowej na dowolne konto osobiste w wysokości min. 1000 zł.

 • Informacja

  Upewnij się, czy posiadasz wyrażone zgody na:

  • otrzymywanie od banku informacji handlowej (elektronicznie i telefonicznie),
  • elektroniczny kanał kontaktu,
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych.

  Dodatkowo powinieneś podać w banku aktualny numer telefonu i adres e-mail.

 • Krok 2

  Od momentu podpisania umowy o kartę kredytową przez 12 miesięcy płać co miesiąc "kredytówką" (w tym także kartą dodatkową) za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych.

 • Krok 3

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę główną, zawrzyj umowę o kartę dodatkową.

 • Premia

  1% premii moneyback, max 50 zł miesięcznie, za każdy miesiąc płatności główną lub dodatkową kartą Visa Silver "Akcja Pajacyk" otrzymasz do końca następnego miesiąca kalendarzowego w postaci zasilenia rachunku promocyjnej karty kredytowej. Informację o wysokości wypłaconej nagrody znajdziesz w zestawieniu operacji oraz w historii transakcji.

  Natomiast premie:

  • 100 zł za kartę dodatkową,
  • 100 zł za przelew w ramach usługi Fast Cash

  otrzymasz na rachunek karty głównej do 28 lutego 2023 r. pod warunkiem, że do 31 stycznia 2023 r. nie rozwiążesz umowy o dodatkową "kredytówkę" czy tej dotyczącej karty głównej.

Mission complete!

Bank nie stawia większych ograniczeń co do rodzaju wykonywanych transakcji, ale zastrzega w regulaminie, że płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w takiej wymianie - np. Revolut, DiPocket itd - nie zostaną objęte moneybackiem. To samo dotyczy płatności "hazardowych" i wykonanych w punktach posiadających następujące kody MCC: 4829, 6012, 6051, 6211 oraz 8999 (o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna).

Ważne informacje

Być może nigdy nie miałeś do czynienia z usługą Fast Cash i nie wiesz, na czym ona polega. Jest to rozwiązanie, które umożliwia skorzystanie z przyznanego limitu kredytowego jeszcze przed fizycznym otrzymaniem karty. W momencie podpisywaniu wniosku określasz, jaką część przyznanego limitu bank ma bezpośrednio przelać na Twoje konto bankowe oraz podajesz numer rachunku. Przekazane środki są traktowane jako wykorzystane, jednak sama usługa jest bezpłatna.

Pamiętaj, że z tego udogodnienia możesz skorzystać jedynie przy składaniu wniosku o nową główną kartę kredytową, a minimalna kwota przelewu powinna wynosić 1 tys. zł. Jeśli zadysponujesz przelew w niższej kwocie, bank nie wypłaci Ci dodatkowej premii. Nagrodę stracisz również, jeśli przelew wykonasz samodzielnie po złożeniu wniosku o nową kartę.

I jeszcze jedna ważna informacja – jeśli w jednym miesiącu nie uda Ci się spełnić warunków uprawniających do otrzymania moneybacku, nie musisz się martwić. Na szczęście, bank nie wykluczy Cię wówczas z promocji i wciąż będziesz miał szansę na kolejne bonusy, choć w takim przypadku Twoja maksymalna premia będzie odpowiednio niższa.

Wartość wszystkich nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, tak więc nie musisz zgłaszać ich fiskusowi.

Karta kredytowa Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Karta Visa Silver "Akcja Pajacyk" to jedna z podstawowych "kredytówek" w ofercie Santander Bank Polska. Jak nazwa wskazuje, płatności przy użyciu tej karty wspierają akcję charytatywną "Pajacyk", która pomaga finansować posiłki dla potrzebujących dzieci.

Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie, ale w pierwszym roku obciąża klienta opłatą roczną - 90 zł - o ile nie wykona on kartą min. 10 transakcji w ciągu pierwszych 3 miesięcy (w drugim roku obowiązuje opłata miesięczna, 7,5 zł, możliwa do uniknięcia). Jeśli jednak skorzystasz z promocji, w pierwszym roku użytkowania karty nie musisz się martwić roczną prowizją.

Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Santander Bank Polska
Karta
0 zł
Opłata za kartę 0 zł

0 zł przez pierwszy rok korzystania z karty w ramach promocji

poza promocją opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą

Bankomaty
4%, min. 10 zł
Bankomaty 4%, min. 10 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
54 dni
Unikalne cechy: płatności kartą wspierają akcję "Pajacyk".
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Opłaty

Zadłużenie

Inne

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Visa

 • Rodzaj karty

  srebrna

 • Minimalny dochód

  650 zł netto

Opłaty

 • Wydanie karty
  • 0 zł - wydanie pierwszej karty
  • 15 zł - wznowienie karty
 • Opłata za kartę

  0 zł przez pierwszy rok korzystania z karty w ramach promocji

  standardowo: 0 zł / 7,50 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  poza promocją opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  4%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  4%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  2,8%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  20 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%, min. 50 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Pamiętaj, że posiadanie "kredytówki" wymaga regularnego spłacania zobowiązań, w przeciwnym razie narazisz się na wysokie opłaty. Zajrzyj do naszego poradnika o tym, jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej, i zapoznaj się z najważniejszymi aspektami działania tego produktu, aby świadomie płacić kartą kredytową i nie ponosić niepotrzebnych kosztów.

Wysoka premia za standardową aktywność

Lubimy proste promocje o łatwych warunkach, a odnowiona akcja Santandera wpisuje się w te oczekiwania. Nie ma tu okresu karencji - wystarczy nie posiadać karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" 30 kwietnia 2022 r. Na plus zaliczamy to, że możesz jednocześnie korzystać z innych produktów banku, nawet kart kredytowych, i wciąż masz prawo wziąć udział w tej promocji i cieszyć się nagrodami. Po stronie minusów zapisujemy bardzo długi czas oczekiwania na bonusy niezwiązane z moneybackiem, które zostaną wypłacone dopiero w lutym 2023 r.

Same premie prezentują się bardzo dobrze - zaczynając od 600 zł moneybacku, przez 100 zł za kartę dodatkową a także za skorzystanie z usługi Fast Cash, kończąc na rocznym braku opłat za obsługę "kredytówki". Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki i poszukujesz w tym celu karty kredytowej, propozycja Santandera zasługuje na Twoją uwagę.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Ten zapis w regulaminie wyklucza wszystkich, którzy kiedyś mieli tę kartę ale zamknęli. Dobrze myślę? Promocja tylko dla nowych posiadaczy kk Pajacyk?

"W regulaminie promocji jest też zapis, że w akcji możesz wziąć udział tylko pod warunkiem, że do 30 marca 2022 r. nie złożyłeś rezygnacji z jednej z wymienionych kart kredytowych.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Katarzyna

Moim zdaniem Twoja interpretacja jest poprawna. Zapis z regulaminu wskazuje, że posiadanie wcześniej z jednej z promowanych kart wyklucza z udziału w promocji.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Krzysztof Duliński

To dziwne, bo w poprzednich promocjach tego typu nie było tego wykluczenia. Mam wrażenie, że jest błąd w Regulaminie i miało być "po 30.03.2022" i chodzi o to, że karta nie może być w okresie wypowiedzenia. Jedyny sposób jaki widzę, to wziąć tą kartę i zobaczyć, czy po miesiącu naliczy się 1% zwrotu w ramach tej promocji.

Dodatkowo na te 100 zł z FashCash trzeba czekać aż do lutego 2023 r.

Odpowiedz

C
Czarek
Gość

O jakie limity kredytowe mogę zawnioskować i czy mogę zlecić przelew fast cash na konto oszczędnościowe?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Czarek

Limit ustali Ci bank po zbadaniu Twojej zdolności kredytowej (maksymalny dla karty Pajacyk to 20 tys. zł, dla Visa Platinum - 150 tys. zł). Przelew fast cash można zlecić tylko na konto osobiste.

Odpowiedz

A
Analyst
Gość
@Aldona Derdziak

Fast cash: a na konto oszczędnościowe w Santander? Albo konto osobiste w innym banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Analyst

Przelew w ramach usługi fast cash możliwy jest tylko na konto osobiste, dowolne.

Odpowiedz

R
Robert
Gość
@Krzysztof Duliński

Można oczywiście przelać kasę na konto osobiste a potem na oszczędnościowe. To nie problem. Ale mam inne pytanie. Czy bank sprawdzi po samym numerze konta czy przelew idzie na konto osobiste czy oszczędnościowe?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Robert

Niestety nie znamy mechanizmów stosowanych tu przez banki..

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

A jak opłaty za ten przelew Fast Cash na 1000 zł? Może gra nie warta jest świeczki z powodu opłat?

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Katarzyna

Standardowo opłata wynosi 4%; min. 10 zł, ale jest zapis:

Złożenie dyspozycji pierwszego przelewu w dniu złożenia wniosku o kartę kredytową (Fast Cash) jest bezpłatne (pod warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej)

https://www.santander.pl/regulation_file_server/time20220218131041/download?id=150141&lang=pl_PL

Odpowiedz