Wróć

20 zł do Biedronki za korzystanie z aplikacji PeoPay Banku Pekao

20 zł do Biedronki za korzystanie z aplikacji PeoPay Banku Pekao
Czas trwania
Cel (zysk) Bon o wartości 20 zł do wykorzystania w Biedronce.
Uczestnik Klient Banku Pekao SA, który nie korzystał z aplikacji PeoPay między 1 września a 30 listopada 2019 r.
Po drodze Dla zdobycia premii konieczne jest ustawienie mobilnej autoryzacji PeoPay transakcji wykonywanych w bankowości internetowej Pekao24 oraz dokonanie choć 1 autoryzacji i płatności zbliżeniowej o wartości min. 10 zł.
Bank Pekao SA postanowił udowodnić, że korzystanie z jego aplikacji mobilnej PeoPay jest nie tylko szybkie, wygodne i bezpieczne, ale i opłacalne. Za ustawienie autoryzacji mobilnej PeoPay transakcji realizowanych w Pekao24, dokonanie choć jednej autoryzacji oraz płatności zbliżeniowej proponuje bon o wartości 20 zł do wykorzystania w Biedronce.

Klienci Banku Pekao SA, którzy nie byli dotąd przekonani do korzystania z aplikacji mobilnej PeoPay, mają teraz motywację, by przemyśleć swoje postępowania. Wykonując nieskomplikowane operacje wskazane w regulaminie akcji „Akcja aplikacja”, mogą zgarnąć 20 zł do sklepów Biedronka.

Uczestnicy promocji

Promocja trwa do 31 stycznia 2020 r. Mogą w niej uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które mieszkają na terenie Polski i do 30 listopada 2019 r. (włącznie) zawarły z bankiem umowę o korzystanie z bankowości elektronicznej Pekao24.

Dodatkowo konieczne jest, by uczestnik promocji od 1 września do 30 listopada 2019 r. nie logował się do aplikacji PeoPay.

Autoryzuj i zapłać, a zdobędziesz 20 zł do Biedronki

Jeśli chcesz zdobyć nagrodę, musisz wykonać kilka działań, ale bez obaw – na pewno sobie z nimi poradzisz i nie zabiorą Ci one wielu czasu.

Start
 • Krok 1

  Do 31 stycznia 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje personalia oraz dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) oraz wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i przekazywanie informacji handlowo-marketingowych niezbędnych do realizacji promocji.

  Musisz się też zgodzić na przesłanie do koordynatora technicznego akcji (jest nim spółka Isobar Polska) informacji o spełnieniu przez Ciebie wymagań regulaminu.

 • Krok 2

  Teraz czas na aktywność:

  • ustaw autoryzację mobilną PeoPay jako metodę autoryzacji operacji realizowanych w Pekao24 (możesz to zrobić w Pekao24, wybierając z lewego menu „Bezpieczeństwo”, a następnie zakładkę „Metoda autoryzacji”);
  • autoryzuj min. 1 transakcję w Pekao24 przy pomocy PeoPay;
  • zapłać zbliżeniowo przynajmniej raz na kwotę minimum 10 zł. Możesz to zrobić aplikacją PeoPay na telefonie lub kartą MasterCard.
 • Premia

  Koordynator techniczny wyśle do Ciebie nagrodę – e-kod o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka – w wiadomości e-mail na adres, który podałeś podczas rejestracji, w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

Mission complete!

Voucher możesz wykorzystać tylko raz, masz na to czas do 30 listopada 2020 r.

Od nagrody nie musisz płacić podatku, gdyż jest ona z niego zwolniona.

20 zł za przełamanie oporów

Opisywana promocja to zachęta do przełamania oporów przed używaniem PeoPay. Uważamy, że warto spróbować, bo korzystanie z aplikacji mobilnej – dokonywanie w niej autoryzacji transakcji czy płacenie nią – to szybki i bezpieczny sposób płatności, z którym poradzą sobie nawet Ci, którzy uważają, że nie nadążają za nowinkami technologicznymi.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji