Wróć

100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Internetowego w Alior Banku

10 komentarzy / opinii
100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Internetowego w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł do wydania na Allegro.
Po drodze Wystarczy założenie konta, zalogowanie do aplikacji mobilnej i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 200 zł w ciągu 40 dni od podpisania umowy.
Jako pierwsi przedstawiamy Wam prostą promocję zorganizowaną przez Alior Bank. Wystarczy założyć Konto Internetowe, wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł i już można się będzie cieszyć nagrodą w postaci bonu rabatowego w wysokości 100 zł do wykorzystania na zakupy na Allegro.

Oferta specjalna trwa do wyczerpania puli nagród. Ile ich jest? Tego bank nie precyzuje w regulaminie tej akcji. Obiecuje jedynie, że gdy bonusy zostaną wykorzystane, poinformuje o tym fakcie na stronie internetowej poprzez zablokowanie możliwości składania promocyjnych wniosków.

W promocji „AlleOkazja” nie mogą wziąć udziału osoby, które w ciągu 120 dni kalendarzowych poprzedzających dzień zawarcia umowy o Konto Internetowe w ramach opisywanej promocji były już posiadaczami konta osobistego w Alior Banku.

Załóż konto - wypełnij warunki - zgarnij nagrodę

Oto warunki niezbędne do otrzymania nagrody o wartości 100 zł:

  1. Złóż wniosek o Konto Internetowe oraz kartę debetową na stronie internetowej i podpisz umowę o oba produkty
  2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku w ciągu 60 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto.
  3. Dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o kartę płatniczą. Pamiętaj, że liczba transakcji nie może być mniejsza niż 5.
  4. Nie wypowiadaj umowy o konto i kartę debetową do dnia przekazania Ci premii.

Wypłata bonusu

Nagrodę bank przekaże Ci w formie wiadomości SMS na numer telefonu podany we wniosku o otwarcie rachunku w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków. Otrzymany elektroniczny bon towarowy o wartości 100 zł będziesz mógł wykorzystać w serwisie Allegro.pl na dowolne zakupy.

Bon jest ważny do 26.11.2019 r. Można z niego skorzystać tylko raz. Kod należy wpisać po wybraniu metody dostawy i opcji płatności w sekcji „kupony”.

Transakcje bezgotówkowe

Zauważ, że do tego, by Twój udział w tej promocji zakończył się sukcesem, konieczne jest nie tylko założenie Konta Internetowego, ale i wykonanie transakcji bezgotówkowych spełniających wymagania regulaminu.

Przede wszystkim musi ich być przynajmniej 5 na łączną kwotę przynajmniej 200 zł i musisz je wykonać w ciągu 40 dni od podpisania umowy. Powinieneś wiedzieć, że mogą to być operacje stanowiące zapłatę za towary lub usługi dokonane „plastikiem” lub kartą wirtualną (np. w telefonie). Bank nie pozwala, by były to transakcje wykonane w punktach posiadających określone kody MCC, np. w instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne. Pełny wykaz niedozwolonych kodów znajdziesz w regulaminie.

Konto Internetowe

Konto Internetowe prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Miesięczna opłata za kartę może wynieść 0 zł, jeśli zostaną nią wykonane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. Bank nie pobiera opłaty także w miesiącu, w którym karta została wydana.

Wypłaty z bankomatów własnych Alior Banku są zawsze bezpłatne, a z urządzeń Euronetu tylko wtedy, gdy wypłacana kwota to min. 100 zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł. Tyle samo kosztuje skorzystanie z innych urządzeń w Polsce.

Szczegółowe informacje na temat Konta Internetowego znajdziesz w naszej analizie.

Prosta i łatwa promocja

Chętni do zyskania 100 zł na zakupy w portalu Allegro nie muszą się zbytnio wysilać, by otrzymać nagrodę. Przyznasz, że wykonanie 5 transakcji na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni od podpisania umowy nie stanowi wielkiego wyznania.

Dla niektórych dużo trudniejsze może być wykonanie w miesiącu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł, by bank nie pobrał 6 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie karty. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by po otrzymaniu bonu na zakupy na Allegro zamknąć konto w Alior Banku i otworzyć inne w jakiejś akcji promocyjnej. Pomocne w tym będą z pewnością wiadomości na naszym portalu, m.in. w rankingu kont osobistych.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
S
Gość

Z regulaminu wynika, że jedyny sposób na spełnienie warunków promocji to
tradycyjne płatności kartą w sklepach stacjonarnych :( (Jeżeli się mylę
to proszę mnie poprawić)?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@S

Zacznijmy zatem od przytoczenia kluczowego zapisu regulaminu:

Transakcja Bezgotówkowa – zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty płatniczej lub karty wirtualnej za pośrednictwem urządzenia, we wszystkich punktach oznaczonych emblematem odpowiedniej Międzynarodowej Organizacji Płatniczej lub w drodze transakcji na odległość, której dokonanie i spłata odbywa się na warunkach określonych w Umowie, Regulaminie karty, Taryfie opłat i prowizji oraz zestawieniu transakcji/wyciągu.

Z zapisu wynika, że można płacić zarówno kartą, jak i telefonem (np. przez Google Pay). Transakcji można dokonywać w punktach stacjonarnych akceptujących karty MasterCard lub przez Internet (transakcje na odległość)

Odpowiedz

S
S
Gość
@najlepszekonto.pl

Czy płatności przez internet na pewno są brane pod uwagę w promocji?
,,Do
Transakcji bezgotówkowej nie są wliczane Transakcje w punktach
posiadających MCC równy 4829, określający internetowe przekazy
pieniężne."

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@S

Płatności internetowe za zakupy/usługi są jak najbardziej OK
MCC 4829 dot. przekazów pieniężnych, czyli przesyłania pieniędzy przez internet. Taka forma płatności nie wchodzi w grę

Odpowiedz

D
dociekliwy
Gość

Czy przy składaniu wniosku też Wam wyskakuje komunikat, że złożenie wniosku w chwili obecnej nie jest możliwe i oddzwoni do nas konsultant?
Czy podczas rozmowy telefonicznej też będziemy mogli skorzystać z tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@dociekliwy

Być może to były jakieś kłopoty techniczne w Alior Banku.

Tak na marginesie, kontakt ze strony konsultanta w celu zweryfikowania wniosku internetowego to dość powszechna procedura.

Odpowiedz

A
Adam K.
Gość

Warunki promocji żywcem przekopiowane z niedawno organizowanej przez T-Mobile Usługi Bankowe. :)
I teraz pytanie: czy posiadacz konta w TMUB jest traktowany jako ich klient? W teorii, TMUB to produkt Alior Banku.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Adam K.

Cóż, TMUB i Alior Bank czerpią ze wspólnego "źródła", więc może stąd te podobieństwa :)

A co do pytania. W Alior Banku wyjaśniono nam, że klient TMUB jest dla nich "obcy", więc spokojnie może założyć Konto Internetowe w ramach najnowszej promocji i starać się o 100 zł na Allegro.

Odpowiedz

D
dociekliwy
Gość
@najlepszekonto.pl

A co w przypadku osób, które posiadały lub posiadają Kartę Kibica? Kiedyś były wykluczenia odnośnie Karty Kibica,a tu żadnej informacji nie ma.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@dociekliwy

Karta Kibica nie powinna stanowić przeszkody w skorzystaniu z tej promocji. Jej regulamin mówi bowiem o wykluczeniu osób, które posiadały konto osobiste

Paragraf 3 pkt 3 brzmi:

Z Oferty Specjalnej nie mogą skorzystać osoby, które w ostatnich 120 dniach kalendarzowych liczonych od daty zawarcia Umowy o Konto były już posiadaczem konta osobistego w Banku

Odpowiedz