Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł na Allegro z Kontem Freemium od T-Mobile

2 komentarze / opinie
100 zł na Allegro z Kontem Freemium od T-Mobile
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł bon Allegro.
Po drodze W ciągu 40 dni od zawarcia umów o Konto Freemium i kartę należy zalogować się do aplikacji mobilnej i wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na co najmniej 200 zł.
Zgarnięcie 100 zł w tej promocji pozbawi Cię wymówek. Nie będziesz się miał już czym tłumaczyć, że nie dokonujesz zakupów na Allegro. Z takim przekazem wychodzi T-Mobile Usługi Bankowe, zapraszając do skorzystania ze swojego Konta Freemium.

Oferta obowiązuje do wyczerpania puli nagród, ale w regulaminie tej akcji próżno szukać informacji, ile ich jest. Znalazł się tylko zapis, że gdy nagrody się wyczerpią, to nie będzie już możliwości przystąpienia do promocji. Dość oryginalne podejście, chyba zgodzicie się z nami.

120 dni karencji

Niestandardowe jest też określenie okresu karencji. W tym przypadku nie ma „sztywnej” daty. Obowiązuje zasada, że od dnia podpisywania umowy o Konto Freemium trzeba odliczyć 120 dni kalendarzowych. Jeśli w tym czasie nie miałeś rachunku osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe (Konta Freemium lub Premium), to możesz brać udział w tej promocji i starać się o 100 zł premii.

Konto, transakcje, wypłata

Na szczęście brak określenia liczby nagród to jedyna poważna „anomalia” w tej akcji specjalnej. Niezbędne działania do otrzymania premii są łatwe do wykonania i dokładnie opisane:

 1. Złóż wniosek o Konto Freemium wraz z kartą debetową na specjalnej stronie internetowej i podpisz stosowne umowy.
 2. W ciągu 40 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o Konto Freemium i umowy o kartę debetową zaloguj się do aplikacji mobilnej T-Mobile Usługi Bankowe.
 3. Także w ciągu 40 dni od zawarcia umowy o kartę płatniczą wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych. Jedna z nich musi opiewać na kwotę min. 200 zł.

Jak założyć Konto Freemium?

Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko kilka minut. Na kolejnych ekranach zostaniesz poproszony o podanie danych personalnych i teleadresowych, numeru dowodu osobistego oraz adresu e-mail i numeru telefonu.

W kroku nr 3 staniesz przed decyzją dotyczącą wyboru wizerunku karty oraz określenia sposobu podpisania umowy. Jeśli masz ukończone 18 lat i posiadasz już konto w innym banku, możesz wybrać opcję potwierdzenia danych przelewem. W innym przypadku pozostaje Ci tylko spotkanie z kurierem.

Ten wariant mogą wybrać też osoby niepełnoletnie (w wieku 13-18 lat), ale ich rodzic/opiekun prawny musi być klientem T-Mobile Usługi Bankowe i wyrazić zgodę na założenie przez nie konta.

W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wyrażenie zgód marketingowych. Zaznaczenie punktów dotyczących przesyłania informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej jest obowiązkowe.

Opcjonalnie możesz też upoważnić bank do zasięgania informacji o Twoich zobowiązaniach. Pozwoli Ci to uczestniczyć w akcji specjalnej „Zwrot za zakupy dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe”.

Uwaga: zaznacz także ostatnie pole, jeśli chcesz wziąć udział w promocji moneyback.

Transakcje bezgotówkowe

Przy wypełnianiu warunków promocji często pojawiają się wątpliwości, jak bank rozumie pojęcie transakcja bezgotówkowa. Spieszymy z wyjaśnieniami. W tym przypadku jest to zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty płatniczej lub karty wirtualnej za pośrednictwem urządzenia, we wszystkich punktach oznaczonych emblematem odpowiedniej Międzynarodowej Organizacji Płatniczej (a więc Mastercard lub Visa) lub w Internecie.

W regulaminie jest też mowa o tym, że transakcje bezgotówkowe dokonane w punktach posiadających poniższe kody MCC (Merchant Category Code) nie będą uznawane jako spełniające warunki promocji:

 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 - m.in. usługi transportowe,
 • 6012 - instytucje finansowe,
 • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Czas na premię

Po wypełnieniu wspomnianych wyżej zadań otrzymasz nagrodę. Będzie to elektroniczny bon towarowy w formie sms-a przesłany na numer telefonu podany przez Ciebie w trakcie składania wniosków o produkty T-Mobile Usługi Bankowe. Wartość vouchera to 100 zł.

Korzystając z niego, będziesz mógł kupić wybrany towar w serwisie Allegro pod warunkiem, że jego cena nie będzie przekraczała przyznanej Ci nagrody.

Nagrodę otrzymasz w ciągu 60 dni kalendarzowych, licząc od chwili wypełnienia przez Ciebie warunków promocji. Pamiętaj, że do chwili jej otrzymania nie możesz zrezygnować z Konta Freemium czy karty debetowej.

Konto Freemium

Konto prowadzone jest za darmo. Za krajowe przelewy internetowe i pierwszą w miesiącu wpłatę we wpłatomacie nie zapłacisz ani złotówki. Każda kolejna to koszt 0,5% wpłacanej kwoty, min. 1 zł. Darmowe będziesz miał też 3 pierwsze wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Każda kolejna kosztuje 6 zł.

Obsługa karty debetowej też może być darmowa w danym miesiącu, jeśli wydasz nią i/lub kartą kredytową w tym miesiącu min. 200 zł. W przeciwnym wypadku zapłacisz 6 zł.

Szczegółowe informacje nt. Konta Freemium zawarliśmy w naszej analizie.

Zwrot za zakupy

Jako klient T-Mobile Usługi Bankowe będziesz mógł cieszyć się z udziału w innych akcjach promocyjnych. Najważniejsza z nich to zwroty za zakupy. W każdym miesiącu T-Mobile Usługi Bankowe zwróci na Twoje Konto Freemium 5% wydatków poczynionych kartą debetową. Maksymalna kwota zwrotu w miesiącu to 15 zł, czyli 180 zł w roku.

Zwroty będą dokonywane przez 6 miesięcy od chwili Twojego przystąpienia do tej promocji na infolinii lub w placówce. Możesz jednak sprawić, że promocja będzie bezterminowa - w tym celu musisz skorzystać z jednego produktu kredytowego w T-Mobile Usługi Bankowe. Nie ma znaczenia, czy będzie to karta kredytowa, limit w rachunku czy też kredyt lub pożyczka.

Szczegóły tej akcji promocyjnej znajdziesz w jej regulaminie.

Czemu by nie skorzystać

T-Mobile Usługi Bankowe nie postawił wielkich wymagań przed tymi, którzy chcą zdobyć 100 zł, by wydać je na zakupy na Allegro. Warunki promocji są bardzo typowe. Na dodatek spełnienie wymagań dotyczących transakcji kartą debetową zwolni Cię z opłaty za kartę w pierwszym miesiącu.

Dodatkowym argumentem ZA jest możliwość uzyskania zwrotów za transakcje dokonywane kartą. Co prawda 15 zł/miesiąc to niewiele, 180 zł w skali roku – też nie za dużo, ale jak to mówią: lepiej mieć coś, niż mieć nic.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Michał
Gość

Z jakich banków można wysłać przelew weryfikacyjny aby założyć konto w t-mobile? bo próbowałem już z santander i getin i nie działa – piszę że z tych banków nie można

Odpowiedz

M
Marek
Gość
@Michał

Mi się udało z mbanku.

Odpowiedz