Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Atrakcyjne promocje w Getin Banku w sierpniu 2014 r.

Atrakcyjne promocje w Getin Banku w sierpniu 2014 r.
Czas trwania
Cel (zysk) Kwota zwrotu uzależniona jest od rodzaju wykonanych operacji bankowych i ich kwoty.
Uczestnik Posiadacz jednego z rachunków osobistych w Getin Banku.
Po drodze Warunkiem otrzymania zwrotu za promowane płatności jest zapewnienie wpływu na ROR oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą.
Banki zwykle kierują interesujące i korzystne oferty do nowych klientów, aby zachęcić ich do założenia rachunku osobistego z kartą debetową czy otwarcia konta oszczędnościowego. Getin Bank, w przeciwieństwie do konkurencji, zachęca także stałych odbiorców swoich usług do skorzystania z całkiem korzystnej specjalnej oferty, dzięki której można sporo zyskać.

Pakiet Korzyści „Mój Bank” dla aktywnych klientów

Osoby, które posiadają w Getin Banku rachunek osobisty (np. Konto Getin UP, Słoneczne lub Uniwersalne) oraz dokonują w tej instytucji podstawowych operacji finansowych, mogą w ramach Pakietu Korzyści otrzymać od banku interesujące premie. Uczestnikiem promocji jest klient, który 1) posiada konto osobiste oraz 2) konto oszczędnościowe (z wyjątkiem konta Skarbonka) i wykonuje operacje objete promocją.

Działaj i zdobywaj bonusy

Oto co musisz zrobić, by otrzymać moneyback:

Start
 • Krok 1

  Załóż w Getin Banku jeden z rachunków osobistych objętych promocją wraz z kontem oszczędnościowym. Jeśli już go posiadasz, od razu przechodzisz do Kroku 2.

 • Krok 2

  Upewnij się, czy oraz masz wyrażone zgody na marketing banku i spełnij wymagania regulaminu:

  • przelewaj na swój rachunek bieżący wynagrodzenie w kwocie min. 1000 zł,
  • dokonuj transakcji kartą (lub aplikacją iKasa) na kwotę min. 300 zł  w miesiącu.
 • Premia

  Korzyści dostępne dla osób, które spełniają powyższe warunki:

  • Bezpłatne Konto, Karta i Bankomaty – brak opłaty za prowadzenie rachunku oraz obsługę karty debetowej a także zwrot opłaty za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju.
  • Bezpłatne Powiadomienia SMS-Info.
  • Domowe Rachunki – 2% – zwrot 2% (max. 30 zł miesięcznie) płatności za rachunki domowe za pomocą Polecenia Zapłaty (należy zrealizować przynajmniej dwa takie polecenia w miesiącu).
  • Konto Oszczędnościowe +1% – podwyższenie oprocentowania na rachunku oszczędnościowym o 1%; należy zrealizować przynajmniej dwa Polecenia Zapłaty z tytułu płatności za rachunki domowe w miesiącu.
  • Raty Kredytów – 1% – zwrot na rachunek osobisty 1% zapłaconych terminowo rat kredytów udzielonych na przynajmniej 12 miesięcy.
  • Zakupy Kartą Kredytową – 2% – zwrot 2% (max. 30 zł) transakcji dokonanych kartą kredytową.
Mission complete!

  Promocja trwa do odwołania, jednak nie krócej niż do 31 grudnia 2014 r.

  Konto z Energią dla nowych klientów Getin Banku

  Zgodnie z utartymi schematami, Getin Bank próbuje także przyciągnąć osoby, które wcześniej nie były związane z tym bankiem. Promocja „Konto z Energią” przeznaczona jest właśnie dla tych klientów, którzy przystąpią do tej akcji, otworzą Konto Getin UP oraz zawrą odrębną umowę o bankowość elektroniczną. W ramach oferty można zyskać:

  • Zwrot 5% wydatków dokonanych kartą debetową – limit to 20 zł miesięcznie i 200 zł w ciągu 12 miesięcy od założenia konta osobistego; warunkiem otrzymania premii jest dokonanie i rozliczenie min. 5 transakcji kartą debetową w danym miesiącu.
  • Zwrot 15% wartości opłaconych faktur za energię elektryczną na rzecz ENEA (zapłata powinna zostać dokonana elektronicznie lub mobilnie) – nie więcej niż 200 zł w ciągu 12 miesięcy od założenia rachunku osobistego.

  Powyższe nagrody łączą się i są przyznawane w kolejnym miesiącu po tym miesiącu, w którym spełnione zostały warunki uzyskania danej premii. Z regulaminem promocji zapoznasz się na tej stronie.

  Ciekawostka dla kierowców

  Warto przypomnieć, że od 2011 r. Getin Bank oferuje kierowcom możliwość otrzymania zwrotu z tytułu płatności za paliwo. Każdego miesiąca bank ustala średnią cenę litra benzyny bezołowiowej (na podstawie danych rynkowych) oraz bazową cenę w ramach promocji, która wynosi obecnie 4,95 zł za litr. Klient-kierowca, który zapłaci kartą debetową banku za paliwo, może uzyskać zwrot różnicy między średnią ceną rynkową paliwa a ceną w ramach promocji – miesięczny limit to 30 litrów paliwa (rocznie zwrot nie może przekroczyć 300 zł). Regulamin promocji znajdziesz pod tym adresem.

  Komentarz redakcji

  Wakacje w bankach to specyficzny czas – klienci wyjeżdżają na urlopy i z reguły nie myślą o tym, czy warto zmienić konto osobiste lub co może im zaoferować bank. Oferta instytucji z grupy Getin Noble Bank daje do myślenia nie tylko osobom, które rozważają otworzenie rachunku osobistego czy przeniesienie do banku wynagrodzenia. Spodziewamy się, że pozostałe banki zareagują na ruch Getin Banku i za niedługo wprowadzą atrakcyjne oferty nie tylko dla nowych, ale także obecnych klientów.

  Sprawdź dokładną analizę Konta Getin UP w Getin Banku i rozważ skorzystanie z atrakcyjnych promocji.

  Aldona Derdziak

  Autor tekstu o promocji