Zwrot za dwie płatności za przejazd autostradą z Autopay w aplikacji mobilnej Santander Bank Polska

Publikacja:
Zwrot za dwie płatności za przejazd autostradą z Autopay w aplikacji mobilnej Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) Zwrot za 2 pierwsze płatności za przejazd autostradą A1 lub A4 w okresie promocji, opłacone usługą Autopay.
Uczestnik Klient - indywidualny i firmowy - Santander Banku, który korzysta z usługi Autopay w aplikacji Santander mobile..
Po drodze Wystarczy mieć uruchomioną usługę Autopay w aplikacji Santander mobile i automatycznie opłacić nią przejazd autostradą z konta w Santanderze.
Wybierasz się w podróż w długi weekend czerwcowy? Dobrze byś wiedział, że możesz otrzymać zwrot za dwie pierwsze płatności za przejazd autostradą A1 lub A4. Warunkiem otrzymania bonusu jest skorzystanie z usługi Autopay w aplikacji mobilnej Santandera. Warunki akcji są wyjątkowo proste.

Autopay to wygodny sposób na opłacenie przejazdu autostradą: wystarczy raz zarejestrować się w usłudze, wybrać konto, z którego pobierana będzie opłata i… możesz spokojnie podjeżdżać pod bramkę autostradową bez konieczności płacenia w okienku, sięgania po portfel czy telefon. System rozpoznaje Twój pojazd po tablicy rejestracyjnej, a należność jest automatycznie ściągana z Twojego rachunku.

Jak na polskie warunki brzmi to zaskakująco prosto i wygodnie, ale nie jest to bynajmniej jedyna zaleta tego rozwiązania: w promocji za korzystanie z Autopay w aplikacji mobilnej Santander Banku możesz liczyć na zwrot kosztów za dwa przejazdy odcinkami autostrad, na których działa Autopay, czyli na A1 na odcinku Toruń-Gdańsk i na A4 Katowice-Kraków.

Z promocji „Tańszy weekend z Autopay w Santander mobile” możesz skorzystać do 11 czerwca do godz. 23:59.

Akcja dla klientów Santander Banku

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, prawnych lub jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej.

Jednak najważniejszą informacją dla Ciebie jest to, że warunkiem uzyskania zwrotu jest aktywne Konto Autopay w aplikacji mobilnej Santander Bank Polska oraz opłacanie należności za przejazd z rachunku – osobistego lub firmowego – prowadzonego w tej instytucji.

Jak otrzymać zwrot za przejazd autostradami?

Odpowiedź brzmi: w zasadzie mimochodem. Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:

Start
 • Krok 1

  W okresie trwania promocji zarejestruj się w usłudze Autopay w aplikacji mobilnej Santander Bank Polska i ustaw swoje konto jako źródło automatycznych płatności za autostrady. Praktyczne wskazówki znajdziesz na stronie banku.

  Jeśli już to zrobiłeś wcześniej, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Najpóźniej do 11 czerwca do godz. 23:59 opłać przejazd autostradą ze swojego konta prowadzonego w Santander Banku (pamiętaj, że czynność ta wykonywana jest automatycznie, więc tak naprawdę nie musisz robić nic poza przejazdem przez bramkę płatności).

 • Premia

  Zwrot kosztów za przejazd autostradą zostanie przelany na Twoje konto, z którego pobrano wcześniej należność, w ciągu 14 dni roboczych od daty dokonania płatności.

Mission complete!

Zwracamy uwagę, że mowa jest o 2 płatnościach. Oznacza to, że przejeżdżając cały odcinek autostrady A4 Kraków - Katowice, za jednym zamachem wyczerpiesz przysługującą Ci pulę nagród, gdyż tutaj należność pobierana jest na wjeździe i wyjeździe. Na A1 stanie się tak po 2 przejazdach, gdyż na tej autostradzie płaci się tylko na bramkach zjazdowych.

Jak zarejestrować się w usłudze Autopay w Santander Banku?

Usługę Autopay możesz uruchomić w aplikacji mobilnej Santandera w zakładce Bilety, parkingi, taxi. Konieczne będzie uzupełnienie Twoich danych, dodanie pojazdu i wybór konta do płatności.

Jeżeli korzystasz już z Autopay, ale w innym banku, zawsze możesz wybrać konto w Santanderze jako źródło płatności. Zarejestruj się w usłudze w aplikacji Santandera i ustaw odpowiedni ROR, a bank przeniesie Twoją listę pojazdów do zakładki Autostrady. Pamiętaj tylko, że Twoje dane muszą być takie same jak podane wcześniej w usłudze Autopay.

Co warto wiedzieć o nagrodzie?

Jak już wspominaliśmy, za skorzystanie z usługi w dniach 7-11 czerwca 2023 r. możesz otrzymać zwrot kosztów za dwa pierwsze przejazdy wskazanymi odcinkami autostrad. Jeżeli płatność automatyczna zostanie uregulowana z innego rachunku niż prowadzonego w Santander Bank Polska, nie dostaniesz zwrotu.

Zwrot za każdy przejazd nastąpi do 14 dni roboczych od chwili wykonania transakcji na Twój rachunek bankowy w Santanderze. Jeśli otrzymasz bonus jako przedsiębiorca, to powinieneś go ująć po stronie przychodów swojej firmy i dokonać rozliczenia z fiskusem według obowiązujących Cię zasad. Klienci indywidualni nie muszą uwzględniać zwrotu w rozliczeniach podatkowych.

Dwa przejazdy za darmo bez żadnych warunków

Promocja Autopay należy do kategorii „proste i sympatyczne”. Jeśli korzystasz już z usługi w Santander Banku, to nie musisz nic robić, aby wziąć udział w akcji – tylko ruszyć w podróż. Jeżeli masz konto w Santanderze, wystarczy, że zarejestrujesz się w usłudze za pomocą aplikacji mobilnej banku i ustawisz swój ROR prowadzony w tej instytucji jako źródło płatności za przejazd autostradą. Nie musisz nawet deklarować udziału w ofercie specjalnej.

Pozostaje nam jedynie życzyć Ci szerokiej drogi i… braku korków przed bramkami 😊.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos