Wróć

500 zł za aktywne korzystanie z karty wielowalutowej w Kantorze Walutowym Alior Banku

2 komentarze / opinie
500 zł za aktywne korzystanie z karty wielowalutowej w Kantorze Walutowym Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł w gotówce.
Uczestnik Posiadacz konta w Kantorze Walutowym Alior Banku, który zarejestruje swój udział w promocji.
Po drodze Wystarczy wykonywać transakcje kartą wielowalutową oraz wymieniać waluty przez aplikację mobilną Kantoru Walutowego.
Takie promocje lubimy: korzystasz z rachunku, a nagroda wpada niejako sama. Tym razem możesz zdobyć 500 zł od Kantoru Walutowego Alior Banku. Bonus przypadnie 76 osobom, które uzbierają najwięcej punktów za aktywne korzystanie z niego. W sezonie zakupów przedświątecznych z pewnością będziesz miał wiele okazji do ich gromadzenia. Sprawdźmy, czy trudno je zdobyć.

Perspektywa zdobycia 500 zł premii gotówkowej za transakcje kartą wielowalutową Kantoru Walutowego Alior Banku może być doskonałą motywacją do sięgnięcia po nią (dla tych, którzy jeszcze jej nie posiadają) albo porzucenia innych "plastików" (dla jej obecnych posiadaczy). Zasady nie są skomplikowane i nie wymagają dokonywania czegoś nadzwyczajnego. Wystarczy aktywnie korzystać ze wspomnianej karty.

„Aktywnie” – czyli jak? Należy przyznać, że wachlarz transakcji, które brane są pod uwagę w promocji, jest bardzo szeroki, dzięki czemu zdobycie punktów nie powinno nastręczać trudności: liczone są m.in. transakcje kartą wielowalutową w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wymiana waluty w Kantorze. Szczególnie premiowane są transakcje internetowe i wykorzystanie możliwości aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego Aliora.

Co ważne, transakcje kartą mogą być wykonywane zarówno w walutach obcych, jak i w PLN.

Do kogo adresowana jest promocja?

Udział w promocji mogą wziąć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające rachunek w Kantorze Walutowym Alior Banku; nie ma znaczenia, czy jesteś nowym, czy obecnym klientem. Ważne jest natomiast, by w formularzu przystąpienia do akcji figurował ten sam adres e-mail, który podałeś do kontaktu w Kantorze.

Jak zdobyć 500 zł ?

Lista zadań stojących przed uczestnikiem akcji jest wyjątkowo krótka.

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej 17 grudnia 2021 r. załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku na tej stronie internetowej. Jeśli jesteś już jego posiadaczem, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Zarejestruj swój udział w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, aby podać ten sam adres e-mail.

 • Krok 3

  Do 17 grudnia 2021 r. do godz. 17:00 wykonaj działania, które dadzą Ci dodatkowe punkty:

  • 25 punktów otrzymasz za posiadanie sparowanej aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego (połączenie Kantoru Walutowego z aplikacją mobilną w sposób umożliwiający transakcje wymiany i przelewy na urządzeniu mobilnym);
  • 25 punktów przyniesie Ci też włączenie w Kantorze Walutowym autoryzacji mobilnej (push)
 • Krok 4

  W czasie trwania promocji wykonuj wybrane operacje, za które zdobędziesz określoną liczbę punktów:

  • 1 punkt otrzymasz za transakcję kartą wielowalutową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych w PLN. Wyjątek stanowią „miejsca szczególne”, takie jak kasyna, zakłady bukmacherskie, działalność związana z finansami, w których płatności nie liczą się w promocji (precyzuje to artykuł 6 regulaminu akcji);
  • 2 punkty zdobędziesz za płatności wspomnianą kartą stacjonarnie lub internetowo w innej walucie niż PLN.

  Uwaga: przyznane Ci punkty organizator pomnoży razy 3, jeśli transakcji dokonasz przez Internet.

 • Informacja

  Dodatkowe 25 punktów dostaniesz za:

  • wykonanie min. 10 transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej;
  •  zrealizowanie min. 10 przelewów w apce.

  Spełnienie tych warunków bank sprawdzi 17 grudnia 2021 r. o godz. 17:00.

 • Premia

  Jeśli znajdziesz się w gronie 76 laureatów, czyli osób z największą liczbą zdobytych punktów, informacja o zdobytej nagrodzie zostanie Ci przekazana do 24 grudnia 2021 r. w wiadomości sms na numer telefonu podany w Kantorze Walutowym. Bonus otrzymasz na rachunek w PLN do 31 grudnia 2021 r.

Mission complete!

Minimalna liczba zdobytych punktów, kwalifikująca do ubiegania się o nagrodę, wynosi 50 – pamiętaj jednak, że inni mogą uzbierać ich znacznie więcej, nie warto więc na tym poprzestawać.

Jeśli do otrzymania nagrody zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście osób nagrodzonych zdecyduje większa liczba transakcji wykonanych kartą. Gdyby i ona była równa, to decydujące znaczenie będzie miała wyższa suma transakcji wymiany walut.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Kilka słów o Kantorze Walutowym Alior Banku

Osobom, które często wymieniają walutę, raczej nie trzeba przedstawiać tej oferty Alior Banku; Kantor Walutowy znany jest z atrakcyjnych kursów i konkurencyjnych prowizji za przelewy zagraniczne. Co więcej, możesz w nim posiadać rachunki aż dla 23 walut, a karta wielowalutowa oferuje korzystne przewalutowania niemal na całym świecie.

Kantor bankowy, niewymagający posiadania konta w Alior Banku.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.8/ 5

Informacje ogólne

 • Średni spread w % dla 4 głównych walut

  0,67%

Zalety

 • niskie spready
 • darmowe konta walutowe
 • duża liczba dostępnych walut
 • bogata funkcjonalność: karta wielowalutowa, aplikacja mobilna, zlecenia warunkowe, alerty
 • możliwość korzystania z kantoru bez konieczności posiadania rachunku w Alior Banku
 • możliwość zawierania transakcji na kwotę przekraczającą saldo na rachunku

Wady

 • gorsze spready w weekend
 • klienci firmowi mogą zarejestrować się w kantorze tylko w oddziale banku, chyba że mają zawartą z Aliorem umowę ramową o świadczenie usług bankowych i prowadzenie rachunków dla przedsiębiorców
 • Atrakcyjność opłat i spreadów
  4.5/ 5
 • Funkcjonalność
  5.0/ 5
 • Dostępne waluty
  5.0/ 5
 • Bezpieczeństwo
  5.0/ 5

500 zł za korzystanie z kantoru – prościej się nie da

Jeśli korzystasz już z Kantoru Walutowego Alior Banku albo jesteś zdecydowany, by go założyć, ta promocja powinna Ci przypaść do gustu: za zupełnie standardową aktywność, częste korzystanie z karty wielowalutowej i wykorzystanie różnych funkcjonalności, możesz w łatwy sposób zgarnąć aż 500 zł. Sam zdecydujesz, na co je wydasz. Taki zastrzyk gotówki po okresie intensywnych wydatków świątecznych z pewnością bardzo się przyda.

Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Aktywna
Gość

Jakie przelewy dadzą mi punkty?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Aktywna

Przelew został zdefiniowany w regulaminie akcji w następujący sposób:

 usługa Polecenia przelewu, Polecenia przelewu SEPA, Polecenia przelewu wewnętrznego, Polecenia przelewu w walucie obcej.

Możliwości jest więc wiele, jest duża szansa na to, że Twoje operacje spełniają warunki promocji i otrzymasz za nie punkty.

Odpowiedz