W związku z wyczerpaniem puli nagród akcja została zakończona. Sprawdź aktualne promocje w banku Citi Handlowy.

6800 punktów (ok. 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy

Publikacja:
6800 punktów (ok. 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) 6800 punktów (wymiennych na nagrody o wartości ok. 100 zł).
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez bank Citi Handlowy.
Po drodze Należy zapłacić kartą płatniczą banku Citi Handlowy zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile łącznie min. 200 zł u partnerów promocji.
To jest naprawdę prosta akcja. Wystarczy, że użyjesz karty Mastercard od Citibanku zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile do opłacenia zakupów w sklepach partnerów akcji i wydasz u nich łącznie min. 200 zł. Za tak niewiele otrzymasz 6800 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które będziesz mógł wymienić na nagrody o wartości ok. 100 zł. Ale uwaga: pula nagród jest ograniczona.

Jeśli posiadasz kartę płatniczą wydaną przez Citibank, która jest zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to masz okazję, by w prosty sposób zgarnąć 6800 punktów. Co prawda nie otrzymasz gotówki, lecz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu programu, np. na voucher do jednego ze sklepów, ale i tak jest to atrakcyjna premia.

Promocja „Bądź bliżej celu na Gwiazdkę” ma trwać do 31 stycznia 2022 r., ale przygotowano w niej tylko 2300 nagród po 6800 punktów każda. Otrzymają je ci uczestnicy promocji, którzy jako pierwsi spełnią jej warunki.

Kto może wziąć udział?

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem akcji może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest posiadaczem ważnej i aktywnej karty płatniczej z logo Mastercard wydanej przez bank Citi Handlowy.

Jeśli zarejestrowałeś ją już w programie Bezcenne Chwile, to po prostu musisz spełnić wymagania regulaminu.

W przypadku, gdy Twój "plastik" nie uczestniczy jeszcze w Bezcennych Chwilach, to nie ma przeszkód, byś go zarejestrował w programie i wziął udział w promocji. Zapewne ucieszy Cię informacja o trwającej równolegle akcji dla osób, które jeszcze nie zarejestrowały swojej karty we wspomnianym programie. Co prawda w myśl regulaminu jest ona tylko dla zaproszonych klientów, ale nie ma przeszkód, byś poprosił bank o zaproszenie, może je otrzymasz.

Gdybyś nie otrzymał zaproszenia, to masz do dyspozycji akcję z powitalnymi punktami przygotowaną przez Mastercard.

Gdzie zrobić zakupy?

We wcześniejszych podobnych akcjach było na ogół 4 partnerów akcji. Tym razem ich lista jest dłuższa i bardziej różnorodna:

 • placówki stacjonarne i sklep internetowy Empik.com,
 • portal Allegro,
 • sklep stacjonarny lub internetowy Home & You,
 • placówki stacjonarne RTV EURO AGD oraz sklep internetowy Euro.com.pl,
 • sklepy stacjonarne i sklep internetowy Smyk,
 • placówki stacjonarne i sklep internetowy Homla.

100 zł za niewielką aktywność

Droga do zgarnięcia 6800 punktów, które możesz wymienić np. na vouchery do RTV EURO AGD, W.KRUK czy perfumerii Douglas lub na inne nagrody z katalogu, jest wyjątkowo krótka i prosta:

Start
 • Krok 1

  Jeśli nie współpracujesz jeszcze z bankiem Citi Handlowy, to jak najszybciej otwórz CitiKonto lub kartę kredytową Citi Simplicity, by móc zgarnąć premię powitalną związaną z wybranym produktem, po czym zarejestruj otrzymaną kartę płatniczą w programie Bezcenne Chwile.

  Być może jesteś już klientem Citibanku, ale nie uczestniczysz w Bezcennych Chwilach. W takim przypadku zacznij od zarejestrowania w nim swojego "plastiku" od Citi Handlowego.

  Gdy oba zadania masz już za sobą, od razu przechodzisz do kroku nr 2.

 • Krok 2

  Za pomocą karty Mastercard wydanej przez Citibank i zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile wykonaj do 31 stycznia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) u partnerów tej promocji zakupy na łączną kwotę min. 200 zł.

 • Premia

  6800 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach najpóźniej po 31 dniach od spełnienia powyższego warunku.

Mission complete!

Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu Bezcenne Chwile. Mastercard zobowiązał się także, że na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania bonusowych punktów zamieści stosowne zawiadomienie.

W dotychczasowych akcjach tego typu kilka zakupów na niższe kwoty u jednego partnera promocji nie dawało prawa do nagrody. Tym razem jest inaczej - liczy się łączna suma transakcji we wszystkich sklepach uczestniczących w promocji.

Nie jest natomiast możliwe otrzymanie więcej niż jednej nagrody.

Punkty nie zostaną naliczone za transakcje, które zostały zwrócone lub anulowane, jak również za zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów. Warunków regulaminu nie spełnią też doładowania portfeli cyfrowych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”).

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Punkty będą ważne przez 2 miesiące od dnia ich przekazania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Warto skorzystać

Jak widzisz, zasady akcji są naprawdę proste. Możesz je spokojnie spełnić przy okazji zakupów, które i tak masz do zrealizowania. Musisz tylko pamiętać, by zapłacić za nie kartą Citibanku, a nie innej instytucji.

Być może nie współpracowałeś dotąd z Citibankiem – w takim razie możesz wziąć udział w jednej z promocji dla nowych klientów i tym samym zgarnąć dodatkową nagrodę. Spójrz, co jeszcze Citibank ma Ci do zaoferowania.

Przypominamy też o podpowiedzi dotyczącej akcji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(23)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Karol
Gość

Witam, czy zaproszenie od promocji wysyłanie jest od citi banku handlowego czy od mastercard bezcenne chwile ? Bo coś nie mogę znaleźć nigdzie tego zaproszenia.

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Karol

Ja dostałam zaproszenie w SMS-ie od banku i w bankowości internetowej w wiadomościach. Niestety, nie ma ono tematu w tytule, więc trzeba przeczytać wszystkie wiadomości od Citi z ostatniego czasu ;)

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Ktoś już otrzymał punkty?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Mariusz

Ja nie mam, a po jakim czasie mają je dodać?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Katarzyna

Najpóźniej po 31 dniach od spełnienia wszystkich warunków.

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Mariusz

ja ;) właśnie sprawdziłam, że wczoraj weszły punkty

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Ania

U mnie też się pojawiły ?

Odpowiedz

M
Modig
Gość

Pytanie czy musi być 1x transakcja czy może być kilka u jednego partnera?

Mam wątpliwości przez zapis "dokona przy pomocy Karty Zakupu Premiowanego na łączną kwotę 200 zł (słownie: dwieście złotych):"

Poratuje ktoś?

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Modig

Może być suma. W tym samym punkcie regulaminu, który przytoczyłeś jest napisane, że

"Zakupy Premiowane dokonane w podmiotach wskazanych w lit. a. – f. powyżej podlegają sumowaniu na poczet spełnienia warunków niniejszej Promocji"

Odpowiedz

M
Modig
Gość
@Paweł89

Dzięki. Taką mam nadzieję. Ja właśnie interpretowałem ten zapis jako dotyczący transakcji u różnych partnerów z pkt a.-f.

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Modig

Sumują raczej wszystko, czyli między innymi wszystkie transakcje wykonane u jednego podmiotu. W innym przypadku byłby problem, które transakcje uwzględniać, a które nie.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Paweł89

Musi być 200 zł wydane u partnerów łącznie. Może być np. 100 w Allegro, 100 zł w RTV i to wystarcza do spełnienia warunków.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Katarzyna

Czy dobrze rozumiem, że np. jednorazowy zakup na Allegro na kwotę 200 złotych spełnia warunki regulaminu? Nie trzeba robić zakupów u kilku partnerów?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Michał

Zgadza się, może to być jeden zakup na 200 zł.

Odpowiedz

R
Rafał
Gość

W mailu informowali o jeszcze jednej promocji z premią 200 za pierwszą rejestrację w Bezcennych

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Rafał

Niestety w regulaminie piszą, że dotyczy tylko zaproszonych. U kolegi mail był, u mnie brak.

Odpowiedz

B
bartosz
Gość
@Rafał

Czy te dwie oferty można ze sobą połączyć i otrzymać 300 zł?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@bartosz

Moim zdaniem, jeśli zostaniesz przez bank zaproszony do promocji z punktami powitalnymi, to bez przeszkód możesz wziąć udział w akcji dla obecnych uczestników Bezcennych Chwil. Oby tylko nagród wystarczyło ?

Odpowiedz

J
Jarek
Gość

Takie pytanie, jeśli wykonam płatności po 200 zł różnymi kartami citka to otrzymam kilka premii po 100zł?

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Jarek

"Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie jedną Nagrodę."

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@Paweł89

a jeżeli mam zarejestrowane dwie karty w dwóch różnych bankach?

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Łukasz

Jeśli nie ma wśród nich Citibanku to nie widzę przeciwskazań do udziału w promocji.

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Łukasz

Ta promocja dotyczy jedynie kart wydanych przez Citibank. Dla kart wydanych przez inne banki musisz poszukać ew. innych promocji.

Odpowiedz