Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Płać kartą Visa i leć na igrzyska olimpijskie do Rio. Loteria "Bądź całym sercem w Rio 2016!"

Płać kartą Visa i leć na igrzyska olimpijskie do Rio. Loteria "Bądź całym sercem w Rio 2016!"
Czas trwania
Cel (zysk) 6 złotych i 6 srebrnych pakietów wycieczek dwuosobowych, 42 zestawy kibica, 420 bonów o wartości 200 zł na zakupy w Decathlonie.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Visa.
Po drodze Każda transakcja bezgotówkowa kartą Visa na kwotę min. 5 zł uprawnia do wysłania 1 zgłoszenia udziału w loterii i staje się losem.
W związku ze zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro Visa rozpoczęła trwającą przez sześć tygodni loterię „Bądź całym sercem w Rio 2016!”. Akcja potrwa do 18 maja, a wartość nagród przekracza 1,7 mln zł. Jedną z nich jest pokrycie kosztów wyjazdu i uczestnictwa w wydarzeniach z okazji igrzysk olimpijskich w Brazylii.

Uczestnikom loterii przygotowanej przez Visa będą chyba towarzyszyły równie wielkie emocje, jak kibicom podczas igrzysk olimpijskich. Pula nagród i ich wartość robią wrażenie.

Nagrody w loterii „Bądź całym sercem w Rio 2016!”

W loterii "Bądź całym sercem w Rio 2016!" do wygrania jest:

 • 6 złotych i 6 srebrnych pakietów wycieczek dwuosobowych wraz z dodatkową nagrodą pieniężną o wartości 12664 zł (nagroda I stopnia),
 • 42 zestawy kibica (telewizor Panasonic, voucher o wartości 500 zł na zakupy w sieci sklepów Carrefour, torba i ręcznik plażowy Rio 2016, dodatkowa nagroda pieniężna o wartości 406 zł – nagroda II stopnia),
 • 420 voucherów o wartości 200 zł na zakupy sportowe w sieci sklepów Decathlon (nagroda III stopnia).

Łączna pula nagród wynosi blisko 2 miliony zł.

Zarówno złoty jak i srebrny pakiet obejmuje:

 • przelot na trasie: Polska –Brazylia (Rio de Janeiro);
 • udział w 4 wydarzeniach z okazji igrzysk olimpijskich, w tym w ceremonii otwarcia;
 • 4 noclegi w pokojach deluxe;
 • codzienne śniadania;
 • transport naziemny;
 • kartę przedpłaconą Visa o wartości 100 dolarów dziennie (1 w pakiecie);
 • wsparcie personelu Visa podczas pobytu;
 • gadżety Olimpijskie Visa Rio 2016;
 • zwiedzanie Rio de Janeiro.

Nagrody I i II stopnia podlegają opodatkowaniu, a nagroda pieniężna, którą otrzyma wygrywający, jest równowartością podatku, który należy uiścić.

Jak zdobyć losy, aby wygrać?

W każdym cyklu losowana jest 1 nagroda I stopnia, 7 nagród II stopnia oraz 70 nagród III stopnia. Warunkiem uzyskania nagrody jest:

 1. Dla nagrody I stopnia – zgłoszenie w danym tygodniu co najmniej 3 transakcji kartą Visa o wartości co najmniej 5 zł.
 2. Dla nagrody II stopnia – zgłoszenie w danym tygodniu co najmniej 1 transakcji kartą Visa o wartości co najmniej 5 zł (na każdy dzień przypada 1 zestaw).
 3. Dla nagrody III stopnia – zgłoszenie w danym tygodniu co najmniej 1 transakcji kartą Visa o wartości co najmniej 5 zł (na każdy dzień przypada 10 voucherów).

Ważne! W każdym losowaniu wyłaniani są uczestnicy rezerwowi (3 dla nagrody I stopnia, 1 dla nagrody II stopnia, 1 dla nagrody III stopnia) – osoby, które mogą stać się zwycięzcami, jeśli weryfikacja wylosowanego wcześniej laureata przebiegnie negatywnie ze względu na to, że nie spełnił on warunków zawartych w regulaminie.

  Jak zakwalifikować się do losowania?

  Aby wziąć udział w loterii, należy łącznie spełnić następujące warunki:

  Start
  • Krok 1

   Do 17 maja 2016 r. dokonaj płatności za zakup dowolnych towarów lub usług przy użyciu karty płatniczej Visa (włączając transakcje zbliżeniowe, mobilne, on-line, przelewy z karty kredytowej) o wartości co najmniej 5 zł.

  • Krok 2

   Zachowaj oryginał wydruku z terminala płatniczego lub oryginał wydrukowanego potwierdzenia płatności z banku (np. wygenerowanego elektronicznie z internetowego systemu transakcyjnego); wydruk nie może być uszkodzony, w tym naderwany, rozmazany czy ucięty.

  • Krok 3

   Zgłoś swój udział w loterii poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej loterii w okresie od 6 kwietnia 2016 r. od godziny 12:00:00 do 17 maja 2016 r. do godziny 23:59:59, podając następujące dane:

   • imię i nazwisko;
   • dane kontaktowe: adres e-mail, numer telefonu;
   • kwotę i datę dokonania transakcji;
   • bank będący wydawcą karty Visa, przy użyciu której dokonano transakcji.
  • Informacja

   Losowanie nagród odbywa się w 6 cyklach tygodniowych:

   1. 13 kwietnia (zgłoszenia z dni 6-12 kwietnia),
   2. 20 kwietnia (zgłoszenia z dni 13-19 kwietnia),
   3. 27 kwietnia (zgłoszenia z dni 20-26 kwietnia),
   4. 4 maja (zgłoszenia z dni 27 kwietnia-3 maja),
   5. 11 maja (zgłoszenia z dni 4-10 maja),
   6. 18 maja (zgłoszenia z dni 11-17 maja).
  • Premia

   Z osobami, które zdobyły nagrody, organizator skontaktuje się drogą telefoniczną w ciągu 2 dni roboczych od losowania.

  Mission complete!

  Jedna transakcja upoważnia do jednorazowego zgłoszenia. W ciągu jednego dnia można dokonać maksymalnie 10 zgłoszeń.

  O czym warto pamiętać?

  Paragon, rachunek i faktura nie stanowią dowodu dokonania transakcji kartą – jest nim tylko potwierdzenie płatności kartą.
  Jeden dowód płatności kartą można zgłosić tylko raz.

  Zgłaszać można wyłącznie transakcje dokonane przy pomocy swojej karty Visa.

  Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę I stopnia i tylko jedną nagrodę II stopnia w całej loterii oraz tylko jedną nagrodę III stopnia w danym losowaniu.

  Uczestnik, który w danym losowaniu wygrał nagrodę I stopnia, nie może wygrać nagrody II i III stopnia w tym samym losowaniu.

  Naszym zdaniem

  Transakcje bezgotówkowe cieszą się w Polsce coraz większym powodzeniem. Udział w loterii Visa „Bądź całym sercem w Rio 2016!” nie wiąże się z trudnymi do spełnienia warunkami (wymagana kwota transakcji w wysokości 5 zł jest bardzo niska) oraz nie wymusza zmiany zachowań konsumenckich potencjalnych uczestników.

  Dodając do tego atrakcyjne nagrody główne (m.in. wyjazd na igrzyska olimpijskie) oraz dużą liczbę nagród dodatkowych (jest ich ponad 450), akcja Visy z pewnością może przykuć uwagę.

  Jeżeli poszukujesz konta bankowego z kartą Visa, sprawdź nasz ranking kont osobistych i wybierz rachunek dopasowany do swoich potrzeb.

  Redakcja Moneteo

  Autor tekstu o promocji