Wróć

Płać darmową opaską od mBanku

Płać darmową opaską od mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) Za wydanie opaski płatniczej mBank nie pobiera standardowej opłaty wynoszącej 50 zł.
Uczestnik Klient mBanku.
Po drodze We wniosku o wydanie opaski należy podać kod promocyjny uzyskany w oddziale od doradcy
mBank przygotował zaledwie 500 darmowych silikonowych opasek na rękę, którymi możesz zapłacić bez wyciągania portfela czy telefonu. Szybko i bezpiecznie. Ciekawa propozycja dla miłośników takich prezentów. Tym atrakcyjniejsza, że pozwala zaoszczędzić 50 zł pobierane standardowo przez bank za wydanie takiej bransoletki.

Opaska z kartą w formie silikonowej opaski pełni rolę karty płatniczej. Pozwala na dokonanie szybkiej i wygodnej płatności w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, gdyż bransoletka jest odporna na wilgoć. Wystarczy, że zbliżysz opaskę do terminala i gotowe. Na dodatek, mając taką bransoletkę, wypłacisz również pieniądze z bankomatów umożliwiających transakcje zbliżeniowe.

Akcje jest skierowana do obecnych klientów mBanku i nie ma w niej żadnych wykluczeń. Można więc założyć konto w mBanku i od razu wnioskować o wydanie opaski.

Gdzie i jak szukać opaski?

Promocja trwa do 31 stycznia 2019 r. Przewidujemy, że zakończy się wcześniej, gdyż mBank przygotował tylko 500 sztuk opasek. Od poniedziałku do piątku, do godz. 16:00, na stronie poświęconej tej promocji będzie na bieżąco aktualizowana liczba dostępnych sztuk.

Ruszaj do działania:

Start
 • Krok 1

  Do 31 stycznia 2019 r. udaj się do oddziału mBanku, by uzyskać od doradcy specjalny kod rabatowy.

 • Krok 2

  Także do 31 stycznia 2019 r. złóż wniosek o wydanie opaski na stronie promocji.

  Pamiętaj, by wpisać w nim otrzymany w placówce kod rabatowy, zaznaczyć punkty dotyczące przystąpienia do tej akcji i zaakceptować jej regulamin.

 • Premia

  Osoby, których wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez mBank i Mastercard Opaska, otrzymają bransoletkę bezpłatnie. Wszelkie pozostałe opłaty i prowizje będą pobierane zgodnie z obowiązującym aktualnie „cennikiem”.

Mission complete!

Uwaga: bank nie pobiera za opaskę opłaty miesięcznej. Bezpłatne jest też korzystanie z bankomatów.

Jak korzystać z opaski?

Bransoletki dostarczy Ci kurier. W pakiecie otrzymasz dwie sztuki - czarną i czerwoną oraz mikrokartę. Nie tylko dlatego, by łatwiej dobrać kolor zakładanej w dany dzień opaski do nastroju i garderoby, ale i „na wszelki wypadek”. Gdybyś uszkodził jedną z bransoletek, zostanie Ci jeszcze druga.

Na stronie mBanku znajdziesz dokładną instrukcję przygotowania opaski „do pracy”. Wystarczy, że wyłamiesz otrzymaną z banku mikrokartę i włożysz ją w odpowiednie miejsce na bransoletce i już możesz iść na zakupy.

Płatności dokonujesz praktycznie tak samo, jak płacąc zbliżeniowo kartą. Tyle tylko, że zamiast „plastiku” do terminala zbliżasz nadgarstek z opaską. W przypadku transakcji na kwotę powyżej 50 zł musisz ją potwierdzić kodem PIN.

To nie koniec podobieństw między bransoletką i kartą. Opaska też ma swój „termin ważności” – 3 lata, i można ją zastrzec w przypadku zgubienia lub kradzieży.

eKonto Standard z mBanku

Jak wspomnieliśmy, o wydanie bransoletki mogą się ubiegać klienci mBanku. Jeśli nie masz jeszcze rachunku w tym banku, to może rozważysz jego założenie.

eKonto standard to sztandarowy rachunek mBanku, który przy niewielkiej aktywności staje się w zasadzie bezpłatny. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, przelewy internetowe i wypłaty gotówki z bankomatów Santandera, Planet Cash i Euronet (jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł). Prowizja za obsługę karty wynosi 4 zł, jednak możesz jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Podobne zasady obowiązują przy rachunku eKonto w pakiecie plus. Do tego, by było ono darmowe konieczne jest zapewnienie w każdym miesiącu wpływu w wysokości co najmniej 1 000 zł

Plusem w przypadku rachunku w tym pakiecie są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych.

Dokładną analizę eKonta znajdziesz tutaj.

140 zł za założenie i aktywność

Do 14 lutego 2019 r. trwa promocja eKonta w wersji standard lub plus. Jeśli założysz jeden z tych rachunków w ramach tej akcji, to możesz zyskać nawet 140 zł. Wymagania sprowadzają się do zapewnienia wpływu na nowo otwarte konto i wykonania transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

200 zł za wynagrodzenie

Nieco dłużej, bo do 28 lutego 2019 r. trwa akcja, w której za założenie rachunku i podjęcie decyzji o przelewaniu na niego wynagrodzenia mBank nagrodzi Cię bonusem w wysokości 200 zł.

Szczegóły tej promocji znajdziesz tutaj.

Bonusy w programie poleceń

Będąc już klientem mBanku możesz polecać jego produkty. Zależnie od tego z jakiego skorzysta polecona przez Ciebie osoba, bank wypłaci Ci odpowiednią premię – od 50 do 300 zł. Limit miesięczny to 2 000 zł premii.

Bliższe informacje znajdziesz w naszym artykule.

Praktyczny gadżet

Część osób potraktuje taką opaskę jako „bajer” czy gadżet, ale dla wielu z pewnością będzie bardzo praktycznym narzędziem do dokonywania płatności. Za korzystaniem z bransoletki przemawia mniejsze niż w przypadku karty ryzyko jej utraty, łatwość dokonywania płatności. Chodzi nie tylko o szybkość działania, ale brak konieczności wyjmowania „plastiku” czy telefonu – wystarczy przyłożyć nadgarstek z opaską do terminala.

Walory te, plus fakt, że wnioskowanie o bransoletkę w ramach promocji oznacza uniknięcie opłaty w wysokości 50 zł za jej wydanie, zapewne sprawią, że akcja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pierwsza edycja zakończyła się błyskawicznie

Nie zwlekaj, ruszaj do oddziału po kod rabatowy i składaj wniosek o wydanie opaski.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji