Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50% rabatu za płatność Blikiem w aplikacji iTaxi

2 komentarze / opinie
50% rabatu za płatność Blikiem w aplikacji iTaxi
Czas trwania
Cel (zysk) 50% rabatu (maksymalnie 15 zł).
Uczestnik Użytkownik aplikacji iTaxi i płatności mobilnych Blik.
Po drodze Za przejazd zamówiony w aplikacji iTaxi należy zapłacić Blikiem.
To już ostatnia wakacyjna promocja w aplikacji iTaxi. Ale jaka! Tym razem płacąc w niej za przejazd Blikiem, otrzymasz aż 50% rabatu. Na dodatek możesz z tej oferty korzystać wielokrotnie.

Miłośnicy płatności Blikiem nie mogą narzekać na brak promocji związanych z tą formą płatności. Jak tylko jedna się kończy, po kilku dniach startuje coś nowego lub odnowionego. Do tej drugiej kategorii należy właśnie akcja z iTaxi. W lipcu rabat wynosił 30%, teraz aż 50%!

Oferta dosłownie dla każdego

Regulamin nie wskazuje ograniczeń co do wieku uczestników promocji, doświadczenia w korzystaniu z Blika czy posiadania określonego konta bankowego. Mówi jedynie, że oferta trwa do 31 sierpnia 2019 r. i jest dostępna dla klientów korzystających z profilu prywatnego. Super, że można z niej skorzystać kilka razy.

Sposób na oszczędności

Twoja droga po oszczędności jest bardzo krótka:

Start
 • Krok 1

  Pobierz aplikację iTaxi (działa na urządzeniach z systemem iOS i Android), załóż konto prywatne i ustaw płatności mobilne – płatność Blikiem.

 • Krok 2

  Zamów przejazd i zapłać Blikiem, zatwierdzając transakcję poprzez aplikację swojego banku.

 • Informacja

  Aby skorzystać z promocji, nie możesz mieć w aplikacji żadnego innego aktywnego kodu promocyjnego.

 • Premia

  Kwota Twojego przejazdu zostanie automatycznie pomniejszona o 50%!

Mission complete!

50% rabatu, ale…                    

Ogólna zasada mówi, że wybierając Blik jako sposób płatności za przejazd iTaxi, otrzymasz 50% rabatu. Jest jednak zastrzeżenie, że maksymalna zniżka może wynieść 15 zł. Tak więc, jeśli nawet za kurs zamówiony w aplikacji iTaxi będziesz miał zapłacić więcej niż 30 zł, to i tak zaoszczędzisz tylko 15 zł.

Przejazd za pół ceny, warto skorzystać

Z tak mocnym argumentem jak rabat w wysokości 50% aplikacja iTaxi zyskuje ogromną przewagę nad konkurentami. Wystarczy, że zapłacisz Blikiem, a za te same pieniądze dojedziesz nie tylko TAM, ale i TU, czyli wrócisz do siebie.

Wolisz przemieszczać się w inny sposób, np. na skuterze? Z Blikiem zyskasz nieco dłuższy czas wypożyczenia maszyny w Hop.City, płacąc tę samą cenę.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
C
ChaCha
Gość

Kto zapłaci za tę zniżkę? Jeśli taksówkarz to raczej nie będzie zadowolony, że dam mu mniej zarobic wybierając taki sposób płatności.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@ChaCha

Ciekawe pytanie - każda promocja to efekt ustaleń między organizatorem i partnerem akcji. Tutaj Blik dogadał się z operatorem aplikacji iTaxi, ale trudno nam powiedzieć, czy wpłynie to także na wynagrodzenia taksówkarzy.

Odpowiedz