Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

30% rabatu za płatność Blikiem w aplikacji iTaxi

30% rabatu za płatność Blikiem w aplikacji iTaxi
Czas trwania
Cel (zysk) Rabat wynosi 30% (maksymalnie 15 zł)
Uczestnik Użytkownik aplikacji iTaxi korzystający z usługi Blik.
Po drodze Rabat zostanie automatycznie naliczony przy zamówieniu taksówki w aplikacji iTaxi i wyborze metody płatności Blik.
Nie ma znaczenia Twój wiek, telefon, z jakiego korzystasz, ani posiadane przez Ciebie konto bankowe. Ważne, byś za kurs zamówiony w aplikacji iTaxi zapłacił Blikiem. Przy wyborze tej opcji płatności otrzymasz 30% rabatu. Z oferty możesz korzystać wielokrotnie.

Po okresie braku promocji związanych z realizacją płatności Blikiem, od pewnego czasu zwolennicy tej usługi nie mogą narzekać, co pewien czas ruszają kolejne akcje. Oto kolejna, dzięki której będziesz mógł taniej dotrzeć na spotkanie ze znajomymi, czy gdziekolwiek zechcesz.

Oferta dla każdego

Regulamin nie wskazuje ograniczeń co do wieku uczestników promocji, doświadczenia w korzystaniu z Blika czy posiadania określonego konta bankowego. Mówi jedynie, że oferta trwa do 31 lipca 2019 r. i jest dostępna dla klientów korzystających z profilu prywatnego. Najważniejsze, że możesz z niej skorzystać kilka razy. Warto zacząć jak najszybciej, gdyż na stronie promocji znajduje się zapis, że będzie ona dostępna do chwili wyczerpania puli rabatów.

Sposób na oszczędności

Twoja droga po oszczędności jest bardzo krótka:

Start
 • Krok 1

  Pobierz aplikację iTaxi (działa na urządzeniach z systemem iOS i Android).

 • Krok 2

  Załóż konto prywatne i ustaw płatności mobilne – płatność Blikiem.

 • Krok 3

  Zamów przejazd i zapłać Blikiem, zatwierdzając transakcję poprzez aplikację swojego banku.

 • Premia

  Kwota za Twój przejazd zostanie automatycznie pomniejszona o 30%!

 • Informacja

  Aby skorzystać z promocji, nie możesz mieć w aplikacji żadnego innego aktywnego kodu promocyjnego.

Mission complete!

30% rabatu, ale…

Ogólna zasada mówi, że wybierając Blik jako sposób płatności za przejazd iTaxi, otrzymasz 30% rabatu. Jest jednak zastrzeżenie, że maksymalna zniżka może wynieść 15 zł. Tak więc, jeśli nawet za kurs zamówiony w aplikacji iTaxi będziesz miał zapłacić więcej niż 50 zł, to i tak zaoszczędzisz tylko 15 zł.

Zamawiaj, płać, ciesz się rabatem

Ta mini promocja wymaga od Ciebie tylko zamówienia taksówki w aplikacji iTaxi i zapłacenia za przejazd Blikiem. Potem będziesz mógł pomyśleć o innych akcjach związanych z tą formą płatności. Szczególnie polecamy Blikomanię, czyli loterię z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Nie zatrzymujemy dłużej – przyjemnej podróży i radości z otrzymanego rabatu.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji