Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko....

2000 punktów powitalnych Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty w programie

2 komentarze / opinie
2000 punktów powitalnych Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty w programie
Czas trwania
Cel (zysk) 2000 punktów powitalnych Bezcenne Chwile.
Uczestnik Osoba, która dotąd nie rejestrowała karty w programie Bezcenne Chwile i posiada kartę płatniczą od Mastercarda.
Po drodze Wystarczy zarejestrować kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile i wykonać przy jej użyciu jedną transakcję.
Nie rejestrowałeś jeszcze karty debetowej lub kredytowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile? Jeśli to nadrobisz, to po wykonaniu zaledwie jednej transakcji otrzymasz 2000 punktów na dobry początek.

Promocja dla posiadaczy kart Mastercard potrwa do 15 lutego 2021 r. W praktyce może się jednak zakończyć wcześniej, gdyż organizator (a więc sam Mastercard) nagrodzi "tylko" 57 tys. osób. Wydaje się sporo, ale gdy weźmiemy pod uwagę ogromną liczbę potencjalnie zainteresowanych, to optyka trochę się zmienia. Wniosek? Nie warto zwlekać.

Tylko dla nowych osób w Bezcennych Chwilach

Oferta powitalna jest dostępna wyłącznie dla osób fizycznych, które dotąd nie były uczestnikami programu lojalnościowego Mastercarda Bezcenne Chwile. Naturalnie warunkiem uczestnictwa jest posiadanie karty debetowej lub kredytowej tej organizacji płatniczej, a także pełnoletność i pełna zdolność do czynności prawnych.

Wystarczy rejestracja i płatność

Oto warunki promocji:

Start
  • Krok 1

    Do 15 lutego 2021 r. (pamiętając o ograniczonej liczbie bonusów) zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile.

  • Krok 2

    W ciągu 30 dni od momentu rejestracji wykonaj przy użyciu dodanej do programu karty przynajmniej jedną płatność w PLN na dowolną kwotę, która nie zostanie zwrócona / anulowana.

  • Premia

    2000 punktów powitalnych trafi na Twoje konto w programie w terminie 45 dni od momentu spełnienia powyższych warunków.

Mission complete!

To warto wiedzieć

Każdy uczestnik może otrzymać wyłącznie jeden bonus w promocji.

Co do premiowanych płatności, to wykluczone są transakcje z tytułu składek lub podatków, odsetek za zwłokę, gier losowych oraz dokonane w punktach o określonych kodach MCC (np. internetowe przekazy pieniężne, wypłaty gotówki z bankomatów, doładowanie portfeli cyfrowych). Pełny wykaz "zakazanych" miejsc znajdziesz w regulaminie promocji.

Pamiętaj, że punkty możesz wykorzystać (tzn. wymienić na nagrody) w ciągu 6 miesięcy od ich otrzymania!

Czym są Bezcenne Chwile?

Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody z katalogu – tak w największym skrócie możemy przedstawić mechanizm działania programu lojalnościowego Mastercarda. Oczywiście na jego temat można powiedzieć znacznie więcej, o czym przekonasz się, czytając nasz tekst o programie Bezcenne Chwile.

Zyskaj jeszcze więcej punktów!

Z informacji udzielonych nam przez Mastercarda wynika, że opisywaną promocję można połączyć z innymi, organizowanymi od czasu do czasu dla klientów konkretnych banków. Z doświadczenia wiemy, że ilość punktów, które można w takich promocjach zdobyć, jest nawet większa niż 2000. Oto aktualne przykłady:

Jeśli uda Ci się zyskać zarówno w akcji "ogólnej", jak i w tej dostępnej dla posiadaczy kart w Twoim banku, otrzymasz solidny zastrzyk punktów na start. Pozwoli to na ich wymianę na jeszcze cenniejsze nagrody, np. na kilkudziesięciozłotowy voucher.

Nagroda, w stosunku do koniecznego wysiłku, jest całkiem zachęcająca. 😉

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wiki
Gość

Jak zgarnąć punkty od Mastercarda i od banku? Trzeba zrobić coś specjalnego, czy wystarczy zapisać kartę z banku, który rozdaje punkty i Mastercard będzie wiedział, że ma dodać 2000 pkt od siebie? Dodam, że nigdy nie byłam w Bezcennych Chwilach z żadną kartą.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Wiki

Wystarczy rejestracja w Bezcennych Chwilach i podanie e-maila lub telefonu do przesyłania ofert z programu.

Odpowiedz