Aktualizacja 13 marca 2020 r.: kampania została wstrzymana. O jej ewentualnym powrocie poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Darmowa pożyczka na SuperGrosz.pl z premią gotówkową 100 zł

Publikacja:
Darmowa pożyczka na SuperGrosz.pl z premią gotówkową 100 zł
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Uczestnik Osoba, która nie korzystała dotąd z pożyczki w firmie Aiqlabs sp. z o.o.
Po drodze Warunkiem otrzymania premii w wysokości 100 zł jest utrzymanie pożyczki przez min. 14 dni. Koszty związane z pożyczką (prowizja, odsetki) nie zostaną naliczone (RRSO 0%), o ile spłacisz zobowiązanie przed upływem 30 dni od daty podpisania umowy.
Ci, którym znudziły się już „tradycyjne” promocje bankowe dotyczące kont czy kart kredytowych, mają coraz więcej okazji do zgarniania bonusów za… wzięcie darmowej pożyczki. Fakt, brzmi to zaskakująco, ale naprawdę można pożyczyć pieniądze zupełnie za darmo (oddajesz tyle, ile pożyczyłeś) i na dodatek dostać nagrodę. Tym razem do zgarnięcia jest 100 zł, które otrzymają Ci, którzy spłacą zobowiązanie w ciągu 30 dni.

Inflacja rośnie, oprocentowanie depozytów spada, ale za to przybywa możliwości pożyczenia pieniędzy za darmo. Rynkowym standardem stało się już, że pierwsza pożyczka internetowa u danego pożyczkodawcy udzielana jest z RRSO% (zachęcamy do lektury tekstu „RRSO – czemu wyższy wskaźnik może oznaczać lepszą ofertę?”).

Premia kusi, ale zachowaj rozsądek

Firmy pożyczkowe, które chcą się wyróżnić, proponują nagrodę pieniężną za zapoznanie się z ich ofertą. Propozycja kusząca, ale musisz pamiętać, że zobowiązanie należy oddać w określonym terminie, a niekiedy także spełnić dodatkowe warunki. Spóźnienie w spłacie pożyczki oznacza utratę promocyjnych przywilejów, co wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów występujących w standardowej ofercie. W przypadku, gdy pożyczka nie zostanie spłacona w terminie określonym w umowie, dojdą do tego jeszcze opłaty związane z rozpoczęciem procesu windykacyjnego.

Zanim więc złożysz wniosek o pożyczkę skuszony wizją premii, zajrzyj do tekstu „Jak bezpiecznie pożyczyć pieniądze w firmie pożyczkowej lub banku?

Kto może dostać darmową pożyczkę?

Sprawdźmy, kto może pożyczyć pieniądze za darmo i na dodatek otrzymać za to 100 zł premii. Zgodnie z regulaminem mogą to być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych (w tym prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową), które w okresie trwania promocji, czyli do 15 kwietnia 2020 r., zawarły umowę o pierwszą pożyczkę ratalną w firmie Aiqlabs sp. z o.o.

Wyjaśnijmy od razu, że przypadku tej promocji mamy do czynienia z dwoma podmiotami -wspomnianą już firmą pożyczkową, od której otrzymujemy pieniądze i z którą podpisujemy umowę oraz z Blue Services sp. z o.o. odpowiedzialną za techniczną stronę promocji i wypłatę premii.

Co zrobić, by otrzymać 100 zł?

Nadszedł czas, byś poznał działania, które pozwolą Ci otrzymać 100 zł premii.

Start
 • Krok 1

  Do 15 kwietnia 2020 r. utwórz swój profil na stronie Bluebonus.pl. Na tym etapie musisz podać swoje dane osobowe i kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) oraz zaakceptować regulamin serwisu Bluebonus i promocji. Konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych oraz na przetwarzanie danych osobowych na rzecz firm Blue Services i Aiqlabs w zakresie niezbędnym do realizacji promocji. W efekcie tych działań zostanie aktywowany Twój indywidualny profil na stronie Bluebonus.pl.

  Jeśli już go posiadasz, bo brałeś udział w akcjach organizowanych przez firmę Blue Services, nie musisz tego robić ponownie, wystarczy, że zalogujesz się do serwisu i potwierdzisz chęć przystąpienia do promocji, akceptując zgody, o których napisaliśmy powyżej.

 • Krok 2

  Korzystając ze swojego profilu na stronie Bluebonus.pl, przejdź na stronę SuperGrosz.pl i złóż wniosek o pożyczkę, po czym zawrzyj z Aiqlabs stosowną umowę. Możesz wnioskować maksymalnie o 10 000 zł, ale to, ile ostatecznie otrzymasz, uzależnione jest od oceny Twojej zdolności kredytowej.

  W dalszej części tekstu znajdziesz szczegółowy opis, jak przebiega proces pożyczkowy.

 • Krok 3

  Utrzymaj pożyczkę przez min. 14 dni. Oznacza to, że w tym okresie nie możesz odstąpić od umowy ani spłacić zaciągniętego zobowiązania.

 • Krok 4

  Zaloguj się na swój profil na stronie Bluebonus.pl i podaj numer rachunku bankowego, na który ma zostać przekazana premia. Stosowny formularz znajdziesz w zakładce Twój profil w części Edytuj dane – numer konta IBAN. Cyfry z numeru rachunku musisz poprzedzić skrótem PL.

 • Premia

  Nagrodę, czyli 100 zł, otrzymasz w ciągu 60 dni od zakończenia promocji, czyli najpóźniej 15 czerwca 2020 r.

Mission complete!

Premia będzie w całości do Twojej dyspozycji, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Jak przebiega proces zawarcia umowy?

Zanim przejdziemy do procesu wnioskowania o pożyczkę, spójrz na screen, na którym zaznaczyliśmy zgody, które musisz zaznaczyć, przystępując do promocji.

Zgody i akceptacje wymagane od uczestników akcji Bluebonus 6
A teraz dalsze działania krok po kroku:

 1. Klikając w link widoczny w Twoim profilu na stronie Bluebonus.pl (musisz być zalogowany), zostaniesz przeniesiony do wniosku o pożyczkę na SuperGrosz.pl. W tym miejscu określasz kwotę, o jaką wnioskujesz i deklarowany czas spłaty zobowiązania oraz podajesz dane osobowe i akceptujesz zgody. Wystarczy zaznaczyć zgody z punktu 1 i 5.
  Zgody wymagane we wniosku o pożyczkę SuperGrosz.pl
 2. W kolejnym kroku musisz utworzyć swoje konto na SuperGrosz.pl. Do formularza zostają przeniesione wpisane wcześniej dane osobowe, a dodatkowo znajdziesz w nim pytania o stan cywilny, miejsce zatrudnienia, osiągane dochody. Niczego nie musisz udowadniać, wystarczy Twoje oświadczenie.
 3. Po kliknięciu Przejdź dalej otrzymasz sms z kodem do autoryzacji wniosku.
 4. W następnym kroku wybierasz sposób weryfikacji swojej osoby, do wyboru masz:
  • weryfikacja tożsamości przez konto x – wybierasz z listy bank, w którym masz rachunek, podajesz dane, jakimi logujesz się do bankowości internetowej, a program Kontomatik porównuje dane wpisane we wniosku z tymi zapisanymi w systemie Twojego banku. Weryfikacja następuje w czasie rzeczywistym;
  • przelew weryfikacyjny – wykonujesz przelew ze swojego banku, korzystając z dostępnego pay-bay-linka;
  • weryfikacja przez usługę GIRO (szybki i wygodny sposób wypłaty środków bez konta bankowego. Po otrzymaniu decyzji należy udać się do najbliższego urzędu pocztowego i okazać dowód osobisty oraz kod przesłany sms-em).
 5. Wybraliśmy opcję weryfikacji przez przelew i od razu pojawiła się oferta na maksymalną kwotę możliwą do otrzymania. Od Ciebie zależy, o jaką pożyczkę ostatecznie zawnioskujesz i na jaki okres. Z naszych doświadczeń wynika, że nie ma możliwości skrócenia okresu spłaty poniżej 13 miesięcy. Nie ma to większego znaczenia, bo nie chcąc ponosić dodatkowych kosztów i tak musisz oddać pieniądze przed upływem 30 dni.
 6. Po chwili na ekranie wyświetli się wstępna zgoda i instrukcja dotycząca wykonania przelewu weryfikacyjnego 1 zł. W tym momencie trzeba potwierdzić akceptację warunków pożyczki i treści formularza informacyjnego. Jest w nim informacja, że wnioskujący o kredyt może zostać sprawdzony w jednej z baz danych zawierających dane o korzystających z produktów kredytowych (np. BIK) lub zalegających ze spłatą zobowiązań (np. BIG).
  Uwaga: na ekranie wyświetlają się warunki dla standardowej pożyczki z prowizją i oprocentowaniem. Zapewniono nas, że nie należy się tym przejmować, gdyż – zgodnie z regulaminem – wszystkie koszty będą zrabatowane, o ile spłata pełnej kwoty nastąpi przed upływem 30 dni. Decyduje data wpływu środków na konto pożyczkodawcy.
 7. Po wysłaniu przelewu weryfikacyjnego pojawia się komunikat, że po jego otrzymaniu zostanie podjęta ostateczna decyzja w sprawie pożyczki, a informacja zostanie przekazana sms-em i e-mailem.
 8. W rzeczywistości, zanim to nastąpi, dzwoni konsultant, który weryfikuje dane osobowe i te dotyczące zatrudnienia podane we wniosku oraz pyta, czy pożyczka ma być przesłana na numer rachunku, z którego został dokonany przelew weryfikacyjny.
 9. Kolejny etap to wiadomość sms i e-mail z ostateczną decyzją o udzieleniu (lub nie) pożyczki, zwrot kwoty przelewu weryfikacyjnego oraz udostępnienie pożyczonych pieniędzy. Jeśli masz konto w banku uczestniczącym w systemie przelewów Express Elixir pieniądze natychmiast znajdą się na wskazanym przez Ciebie rachunku.
 10. Numer konta do spłaty pożyczki oraz jej harmonogram znajdziesz w swoim profilu na SuperGrosz.pl.
 11. Nie spłacaj pożyczki przez min. 14 dni, ale nie zapomnij o oddaniu pożyczonej kwoty przed upływem 30 dni. Przypominamy, że decyduje data wpływu środków na konto pożyczkodawcy.

Rzeczy, o których musisz pamiętać

Jeśli nie spłacisz pożyczki przed upływem 30 dni, będziesz musiał ponieść wszelkie standardowe opłaty związane z pożyczką.

Uczulamy też na podanie rachunku bankowego, na który chcesz otrzymać 100 zł premii. Jeśli nie zrobisz tego na swoim profilu na stronie promocji do 15 czerwca 2020 r., premia zostanie w rękach firmy Blue Services.

Czas na Twoją decyzję

Raz jeszcze apelujemy, byś nie ulegał emocjom, nie patrzył tylko na atrakcyjną premię gotówkową w wysokości 100 zł, ale również na obowiązek oddania pożyczonych pieniędzy w terminie. Jeśli możesz mieć problem z realizacją tego zadania, boisz się, że dasz się ponieść radości wydawania środków widocznych na koncie, lepiej zrezygnuj z udziału w tej promocji. W takiej sytuacji bezpieczniejszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie poszukanie na naszym portalu innej możliwości zdobycia bonusu, wybór jest bardzo duży.

Co sądzisz o promocjach darmowych pożyczek z premią gotówkową? Przekaż nam swoją opinię w komentarzach, chętnie ją poznamy.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
X
xyz
Gość

Szczerze? Trochę to "brzydko pachnie". Nie, żeby prawnie było coś nie tak, tylko wygląda na takie łowienie nowego klienta. Ja bym się bała, że później już się nie odczepią, a warunki prędko zmienią się z "fantastycznych" na takie, że się z rozumem nie pozbieram.,..

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@xyz

Warunki są opisane w regulaminie i się nie zmieniają. Przynajmniej tak było do tej pory, zanim wybuchła sprawa związana z pandemią...

Co do samej promocji - to już któraś z kolei akcja pożyczki z premią. Do tej pory nasze doświadczenia były pozytywne, czyli premia była wypłacana.

Odpowiedz

J
Jus001
Gość

Jak bardzo szczegółowe są pytania o zarobki?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jus001

We wniosku kredytowym jest tylko jedna rubryka na wpisanie zarobków "na rękę". W trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem nie padło pytanie o dochody. Weryfikowane były tylko personalia i miejsce pracy.

Odpowiedz

M
Marcinn
Gość

Czy pożyczkę 0% mogę spłacać w ratach czy od razu całość?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Marcinn

Regulamin nic nie mówi na ten temat. Jedyny wymóg jest taki, że cała pożyczona kwota musi być zwrócona pożyczkodawcy przed upływem 30 dni. Tylko wtedy nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z pożyczką. Aha, pamiętaj jeszcze, że pieniądze możesz oddać najwcześniej po 14 dniach.

Odpowiedz