Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Darmowa pożyczka w Net Credit z premią 100 zł

11 komentarzy / opinii
Darmowa pożyczka w Net Credit z premią 100 zł
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Uczestnik Pożyczając do 3000 zł i korzystając z pieniędzy przez min. 14 dni zgarniesz 100 zł premii. Jeśli oddasz pożyczkę w terminie, to nie poniesiesz żadnych kosztów.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest wzięcie pożyczki w kwocie do 3000 zł i utrzymanie jej przez min. 14 dni.
Przybywa ofert pożyczek, które nie dość, że są darmowe (oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczysz), to jeszcze otrzymujesz za to nagrodę! Tym razem, biorąc do 3000 zł i korzystając z nich przez min. 14 dni, zgarniesz 100 zł. Nie jest to jednak propozycja dla każdego, przeczytaj tekst i dobrze się zastanów przed podjęciem decyzji.

Ciekawych dożyliśmy czasów. Oszczędzanie staje się coraz mniej opłacalne, oferowane przez banki oprocentowanie ledwo nadąża za inflacją lub, jak ma to miejsce w kilku krajach, trzeba bankowi wręcz płacić za opiekę nad oszczędnościami. Z drugiej strony mnożą się oferty darmowych pożyczek.

Na polskim rynku ostatnio przybywa akcji, w których za pożyczenie pieniędzy można otrzymać nagrodę. Pisaliśmy o promocji Credit Agricole, gdzie pożyczając 3000 zł, trzeba bankowi oddać tylko 2750 zł. Teraz przedstawiamy trwającą do 11 grudnia 2019 r. akcję „Blue Bonus II”, w której oddajesz dokładnie tyle, ile wziąłeś, a za wypróbowanie tej oferty otrzymasz premię gotówkową w wysokości 100 zł. Organizatorem promocji jest firma Blue Services sp. z o.o., a partnerem - Net Credit sp. z o.o.

Pożyczaj odpowiedzialnie

Zanim przejdziemy do opisu szczegółów akcji, chcemy zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii związanych z pożyczkami.

Przede wszystkim musisz mieć świadomość, że każde zobowiązanie trzeba spłacić, a preferencyjne warunki obowiązują tylko w ściśle określonych przypadkach. Na ogół sprowadzają się one do konieczności oddania pieniędzy w określonym czasie, terminowego regulowania kolejnych rat.

Spłacenie choćby jednej z nich z opóźnieniem oznacza utratę promocyjnych warunków i daje pożyczkodawcy podstawę do naliczenia karnych odsetek. W zależności od okresu opóźnienia i skali zaległości możesz się też narazić na dodatkowe koszty, np. związane z wysłaniem upomnień, skierowaniem do Ciebie pracownika firmy, a w ostateczności nawet na bardzo kosztowną egzekucję komorniczą.

Dlatego decyzję o udziale w promocji dotyczącej pożyczki musisz podjąć bardzo rozważnie, po zastanowieniu się, czy będziesz w stanie wywiązać się z zapisów umowy. Gra idzie bowiem nie tylko o to, czy otrzymasz nagrodę, ale i o to, czy nie poniesiesz dodatkowych kosztów, nie narazisz się na stres i kłopoty.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Sprawdźmy, kto może pożyczyć pieniądze w ramach tej akcji. Zgodnie z regulaminem mogą to być pełnoletnie osoby fizyczne (w tym prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową) z pełną zdolnością do czynności prawnych, a także osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

Z akcji wykluczeni są ci, którzy korzystali już z pożyczki Net Credit, czyli byli klientami NetCredit sp. z o.o. lub Payday Loans Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Co zrobić, by zdobyć 100 zł?

Czas przedstawić działania niezbędne do uzyskania premii. Maksymalna kwota, o jaką możesz zawnioskować, to 3000 zł na 30 dni. Jeśli oddasz pieniądze w terminie, to nie zapłacisz prowizji ani odsetek.

Start
 • Krok 1

  Do 11 grudnia 2019 r. zarejestruj się na stronie internetowej promocji. Na tym etapie musisz podać swoje dane osobowe i kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail), zaakceptować regulamin i wyrazić zgody marketingowe na rzecz organizatora.

 • Krok 2

  Także do 11 grudnia 2019 r., korzystając z linka otrzymanego na podany adres e-mail, złóż wniosek i zawrzyj z Net Credit umowę pożyczki. W dalszej części tekstu znajdziesz szczegółowy opis, jak przebiega ten proces.

 • Krok 3

  Utrzymaj pożyczkę przez min. 14 dni. Oznacza to, że w tym okresie nie możesz odstąpić od umowy ani spłacić zaciągniętego zobowiązania.
  Powiedzmy, pożyczyłeś pieniądze w środę, to oddaj je najwcześniej za dwa tygodnie w czwartek. Po co się spieszyć, skoro i tak nic Cię to nie kosztuje.

 • Informacja

  Informację o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz do 31 grudnia 2019 r.

 • Premia

  Dokładna data przekazania premii uzależniona jest od terminu wymiany informacji między partnerem promocji i jej organizatorem na temat spełnienia przez Ciebie warunków akcji. Pieniądze wpłyną na rachunek, z którego dokonałeś przelewu weryfikacyjnego. Możesz go zmienić w serwisie netcredit.pl w zakładce Moje dane - rachunek bankowy.

Mission complete!

Proces pożyczkowy krok po kroku

 1. Wypełniasz formularz rejestracyjny na stronie promocji zaznaczając w nim wszystkie zgody, tak, jak na obrazku:
  Blue Bonus rejestracja
 2. Klikasz w link otrzymany w e-mailu, zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie po ustaleniu swojego hasła złożysz wniosek o pożyczkę. Podajesz dane osobowe i akceptujesz umowę ramową i regulaminy. Pozostałych zgód nie musisz udzielać.
 3. W następnym kroku wpisujesz pełne dane osobowe (personalia, adres korespondencyjny, numer Pesel itp.). Co prawda konieczne jest tylko zaznaczenie opcji nr 2 i 4, ale dla pewności, że wniosek nie zostanie odrzucony, warto zaznaczyć też punkt nr 1
 4. Następnie w formularzu znajdziesz pytania o status Twojego zatrudnienia, osiągane dochody (wybierasz jeden z przedziałów) i posiadane zobowiązania (wg określonych progów). Niczego nie musisz udowadniać, wystarczy Twoje oświadczenie. Na podstawie przekazanych danych otrzymasz propozycję kwoty pożyczki. Najprościej jest ją zaakceptować i zaznaczyć pierwszy punkt.
 5. Potwierdzenie Twoich danych następuje przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z banku, w którym masz rachunek. Jeśli nie ma go na poniższej liście, możesz wpłacić 1 zł bezpośrednio na konto firmy Net Credit, korzystając z danych do przelewu zamieszczonych na stronie.
 6. Wkrótce po wykonaniu powyższych czynności skontaktuje się z Tobą konsultant Net Credit, by zweryfikować Twoje personalia, osiągane dochody i posiadane zobowiązania oraz upewnić się, czy nadal jesteś zainteresowany pożyczką.
 7. Później otrzymasz ostateczną decyzję pożyczkową i kwota, na którą opiewa umowa, trafi na rachunek bankowy, z którego wykonałeś przelew weryfikacyjny. Osobną transakcją zostanie Ci zwrócona przelana wcześniej złotówka.
 8. Nie spłacaj pożyczki przez min. 14 dni (po co się spieszyć, skoro korzystanie z pieniędzy Net Credit nic Cię nie kosztuje), ale nie zapomnij o uregulowaniu długu do dnia wskazanego na etapie składania wniosku oraz w “Harmonogramie”, który otrzymasz po przyznaniu Ci pożyczki.
 9. Numer rachunku do spłaty pożyczki (w Banku Millennium) i inne dane niezbędne do przelewu znajdziesz we wspomnianym harmonogramie.

  Istnieje też prostsze rozwiązanie. Zaloguj się w serwisie netcredit.pl (czyli tam, gdzie rejestrowałeś udział w promocji) i wejdź w zakładkę Moja pożyczka. Pod obrazkiem znajdziesz przycisk Spłać pożyczkę. W następnym kroku wybierasz sposób wykonania przelewu.

Na każdym etapie będziesz na bieżąco informowany o sytuacji wiadomościami sms i e-mail. W naszym przypadku cały proces – od momentu złożenia wniosku do chwili otrzymania pieniędzy na konto - zajął… ok. 15 minut!

Nagroda będzie w całości do twojej dyspozycji, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Pamiętaj o terminie spłaty

Raz jeszcze uczulamy na terminową spłatę zobowiązania. Jeśli nie wywiążesz się z tego obowiązku, narazisz się na niepotrzebne koszty w wysokości dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie (jest to suma stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych), tj. 14%.

Pamiętaj, że pożyczkę musisz utrzymać przez min. 14 dni i spłacić ją przed upływem 30 dni.

Gdybyś nie spłacił pożyczki w terminie, pożyczkodawca będzie miał też możliwość przekazania prawa do egzekucji zaległości osobom trzecim oraz do dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Po spełnieniu przesłanek określonych przepisami prawa będzie też mógł przekazać informację o Twoim długu do Biur Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej.

Decyzja należy do Ciebie

Możliwość pożyczenia pieniędzy na kilka tygodni bez żadnych kosztów to atrakcja sama w sobie. Z opcją otrzymania za to dodatkowo premii w wysokości 100 zł w gotówce brzmi jeszcze bardziej kusząco.

Należy jednak podejść odpowiedzialnie do tematu. Przede wszystkim trzeba pamiętać o oddaniu pożyczki w terminie, by cieszyć się w pełni z bonusu.

Co o tym sądzisz? Daj nam znać w komentarzach. Chętnie poznamy Twoje zdanie na temat tego typu ofert.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marcin K
Gość

Ja i żona otrzymaliśmy dwie pożyczki poniżej 900 zł. Mamy jeden problem, bo nie udało nam się niestety znaleźć numeru konta do spłaty zadłużenia.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marcin K

Numer konta do spłaty powinien znajdować się w harmonogramie, który Net Credit dostarcza klientowi po przyznaniu pożyczki.

Odpowiedz

K
Krzeszny
Gość

Odrzucili mój wniosek. Pewnie dlatego, że jestem studentem. Twisto pewnie też odrzuci...
Szkoda, że nie można zaznaczyć opcji "nie mam zamiaru korzystać z tej pożyczki, więc na pewno ją oddam" :P

Odpowiedz

T
Tadek
Gość

Mi przyznali 650 zł. Mogę w 15 dniu spłacić całość, czy lepiej czekać do 30?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Tadek

Decyzja należy do Ciebie. :) Regulamin mówi, że trzeba korzystać z pieniędzy min. 14 dni. Nie zabrania, by oddać je w 15. czy 16 dniu. Pamiętaj tylko, byś nie przekroczył daty wskazanej w dokumentach.

Odpowiedz

K
Krzeszny
Gość
@Tadek

Nie możesz czekać 30 dni, bo limit to 30 dni. Pożyczki najlepiej spłacać jak najwcześniej się da, bo łatwo zapomnieć.

Odpowiedz

S
Sebastian Buczek
Gość

Jaką minimalną pożyczka aby dostać bonus 100zł?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Sebastian Buczek

W regulaminie nie ma informacji o kwocie minimalnej. Zasady obowiązujące w Net Credit ograniczają kwotę maksymalną pierwszej pożyczki do 3 tys. zł. Najważniejsze, by pożyczone pieniądze trzymać przez min. 14 dni.

Odpowiedz

K
Kuki
Gość

Można pożyczkę spłacać w ratach czy od razu całość?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kuki

Pożyczka powinna być spłacona najpóźniej w 30 dniu od jej otrzymania w całości. Gdyby nie było to możliwe, należy się wcześniej skontaktować z pożyczkodawcą i zgłosić prośbę o refinansowanie na okres 7, 14 lub 30 dni. Wówczas trzeba się liczyć z kosztami. Szczegóły są opisane tutaj:
https://www.netcredit.pl/support/questions/jak-refinansowac-pozyczke/

Odpowiedz

J
Jacek Janczak
Gość
@Kuki

całość

Odpowiedz