Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł za rejestrację i pierwsze zakupy przez Refunder.pl

Publikacja:
20 zł za rejestrację i pierwsze zakupy przez Refunder.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł w gotówce.
Uczestnik Osoba, która nie była dotąd zarejestrowana w serwisie Refunder.pl
Po drodze Wystarczy rejestracja na Refunder.pl i dokonanie zakupów na kwotę min. 50 zł poprzez tę witrynę w ciągu 14 dni od daty rejestracji.
Powraca sympatyczna akcja dla Łowców Promocji, czyli 20 zł za zarejestrowanie się w serwisie Refunder.pl i dokonanie z jego pomocą zakupów. To dopiero pierwszy z bonusów, jakie możesz zgarniać dzięki tej stronie. Będziesz je otrzymywał, nawet kupując na wyprzedażach czy korzystając z rabatów.

Większość z nas przed dokonaniem zakupów rozgląda się, gdzie można je zrobić najtaniej. Jednym ze sposobów uzyskania najkorzystniejszej ceny jest rozpoczęcie transakcji w serwisie Refunder.pl, który jest polskim odpowiednikiem największej w Skandynawii platformy pozwalającej uzyskać zwrot części wydatków.

Nie są to może wielkie kwoty, raptem kilka lub kilkanaście procent, ale grosz do grosza i można uzbierać znaczną sumkę. W tekście „Refunder, czyli sposób na zwrot pieniędzy za zakupy przez Internet” opisaliśmy szczegółowo zasadę działania tej witryny.

Dla kogo i za co 20 zł „na start”?

Właściciel Refunder.pl oferuje teraz dodatkową zachętę do poznania jego serwisu. Do 30 września 2022 r. nowi użytkownicy mogą otrzymać 20 zł „na start”. Zdobędą je tylko ci, którzy najszybciej dokonają rejestracji, gdyż przygotowano jedynie 2500 nagród.

Nagroda bez wysiłku

Śmiało można powiedzieć, że zdobycie 20 zł w tej promocji nie wymaga żadnego wysiłku.

Start
 • Krok 1

  Do 30 września 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się na stronie Refunder.pl, klikając w znajdujący się na dole przycisk Zarejestruj się za darmo.

 • Krok 2

  W ciągu 14 dni od daty rejestracji sfinalizuj zakupy rozpoczęte na Refunder.pl. Wartość transakcji musi wynosić min. 50 zł.

 • Informacja

  Kiedy tylko Twój zakup zostanie uznany przez sklep, bonus trafi do sekcji „Gotowe do wypłaty”.

 • Premia

  Nagrodę będziesz mógł przelać na swój rachunek bankowy w chwili, gdy na koncie w Refunderze zgromadzisz przynajmniej 25 zł.

Mission complete!

Dodatkowe ważne informacje

Musisz wiedzieć, że gdybyś anulował zamówienie lub nie dokonał za nie płatności, to bonus nie zostanie Ci przyznany.

Pamiętaj, że nie za każdą transakcję otrzymasz zwrot, gdyż niektóre sklepy w swoich regulaminach zawarły informacje o produktach wyłączonych z promocji.

Zgarniając bonus „na start” lub zwroty za kolejne zakupy, nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, gdyż są one zwolnione z opodatkowania.

Zwroty za zakupy – miła perspektywa

20 zł „na start” za dokonanie rejestracji i pierwsze zakupy z wykorzystaniem Refunder.pl to miła propozycja. Jeszcze przyjemniej będzie później, bo kolejne transakcje będą nagradzane zwrotami części wydatków.

Tylko od Ciebie zależy, jak wiele zyskasz. Pamiętaj, że możesz korzystać także z wyprzedaży i rabatów, dzięki czemu zapłacisz o wiele mniej niż w innych sklepach online.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos