Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł premii dostępne zaraz po rejestracji w Twisto

Publikacja:
50 zł premii dostępne zaraz po rejestracji w Twisto
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł na spłatę należności wobec Twisto.
Uczestnik Nowy użytkownik Twisto.
Po drodze Wystarczy założenie konta Twisto.
Twisto przygotowało atrakcyjny prezent dla nowych użytkowników. Tym razem proponuje im 50 zł premii na pokrycie należności. Wystarczy założenie konta Twisto i nagroda będzie Twoja!

Nie dość, że nagroda jest atrakcyjna, to do jej zdobycia nie jest wymagane nic specjalnego, wystarczy wyrażenie zgód marketingowych i założenie konta. Przyznasz, że prościej już się chyba nie da 😉.

Kup teraz, zapłać później – za darmo!

Przypomnijmy pokrótce, jakie są powody popularności czeskiego fintechu.

Twisto to karta przypominająca do złudzenia tradycyjną „kredytówkę”. Robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet do 45 dni. Jeśli zmieścisz się w terminie, to nie zapłacisz ani grosza. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Jakby tego było mało, kartę Twisto wyrobisz łatwiej niż tradycyjną kredytówkę, ponieważ fintech nie dokonuje aż tak wnikliwej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, jak to czynią banki.

Dla kogo promocja?

Wróćmy do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które dotąd nie korzystały z usług fintechu. I choć regulamin promocji wprost nie wyklucza udziału obecnych i byłych klientów Twisto, to w praktyce fintech odrzuca wnioski od takich osób. Tak to przynajmniej wyglądało w poprzednich akcjach specjalnych – dajcie znać w komentarzach, czy coś się w tym zakresie nie zmieniło.

Jak widzisz, wymagania nie są komplikowane. Jeśli je spełniasz, śmiało czytaj dalej.

Wystarczy założenie konta Twisto

Chcesz zgarnąć 50 zł na spłatę należności? Poniżej Twój plan działania, który składa się zaledwie z... kilku prostych kroków:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2022 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto Twisto.

  We wniosku zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Wymagane zgody marketingowe Twisto
 • Krok 2

  Zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł (środki zostaną zwrócone).

  Zadbaj, by Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres) podane w formularzu Twisto były takie same jak te, którymi dysponuje bank.

 • Premia

  Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku 50 zł pojawi się na Twoim koncie Twisto, w zakładce Punkty, w postaci kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto.

Mission complete!

Pamiętaj, że zamknięcie konta, rozwiązanie umowy lub choćby cofnięcie zgód marketingowych czy na przetwarzanie danych przez Twisto pozbawi Cię prawa do uzyskania premii.

Garść praktycznych informacji

Składając wniosek, zwróć uwagę, czy pojawiła się informacja o aktywowanym kodzie promocyjnym:

Kod 50 zł Twisto

Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go rozbić w celu np. spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego. Zgodnie z regulaminem kod musisz wykorzystać do 31 grudnia 2022 r.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Ile kosztuje Twisto?

Konto Twisto może być darmowe, ale wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. W bezpłatnym pakiecie Online otrzymujesz kartę wirtualną z limitem, której możesz używać, płacąc online. Pierwszego dnia miesiąca Twisto podsumuje wszystkie Twoje transakcje wykonane w poprzednim miesiącu. Z kolei do 15. dnia masz czas na uregulowanie należności. Z kosztami musisz się liczyć jedynie w przypadku opóźnień w spłacie należności oraz przy przewalutowaniach transakcji.

W płatnym planie Space (9,99 zł miesięcznie) możliwości Twisto są znacznie szersze – m.in. możesz płacić fizyczną kartą oraz nie ponosisz prowizji za przewalutowania. Warto dodać, że w dowolnej chwili możesz się wygodnie (jednym przyciskiem) przełączyć na wersję darmową w aplikacji mobilnej lub na koncie online.

Porównanie planów Twisto

Sami korzystamy z tej usługi już od dłuższego czasu. Wyniki naszych doświadczeń opisaliśmy w szczegółowej analizie Twisto.

Bardzo łatwy bonus za przetestowanie Twisto

Dzięki najnowszej edycji promocji nowi użytkownicy Twisto mogą dokonać zakupów o wartości 50 zł bez ponoszenia tego kosztu. Należność w tej kwocie będą mogli spłacić dzięki otrzymanej premii.

Wartość bonusu jest godna uwagi, zważywszy na fakt, że w poprzednich edycjach do zdobycia premii konieczne było nie tylko założenie konta Twisto, ale i sięgnięcie po kartę i wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niej. Tym razem wystarczy jedynie przejść pozytywnie proces rejestracji konta.

Warto rozważyć propozycję Twisto, skorzystać z nadarzającej się okazji na zdobycie atrakcyjnej premii.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Agata
Gość

Dzień dobry, czy promocja nadal obowiązuje?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Agata

W regulaminie akcji nie ma mowy o ograniczonej puli bonusów, link do formularza działa, więc wszystko wskazuje na to, że promocja jest nadal dostępna.

Odpowiedz

N
Nambi
Gość
@Agata

Działa, założyłam wczoraj konto i dostałam bonusa. Dotychczas korzystałam z płatności Twisto kilka razy - bez rejestracji, i zawsze wszystko było ok. Już myślałam o rejestracji, a promocja tylko przyśpieszyła moją decyzję.

Odpowiedz

I
Igor
Gość

Wiem, że kiedyś Twisto nieźle wypadało przy płatnościach z przewalutowaniem. Nadal tak jest?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Igor

Samo przewalutowanie wciąż jest korzystne, bo odbywa się po kursie Mastercard. W darmowym planie pobierana jest prowizja 3%, natomiast płatny plan pozwala na bezprowizyjne transakcje w obcych walutach do równowartości 3 tys. zł w miesiącu.

Odpowiedz

E
enzo
Gość

Czy Twisto prowadzi weryfikację w BIK? Planuję wyrobić w tym miesiącu jeszcze dwie karty kredytowe a ponoć kolejne zapytania w bazie BIK wpływają na przyznawalność linii kredytowej. Ktoś potwierdzi?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@enzo

Z tego, co wiemy, to tak, sprawdzają w BIK.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

"I choć regulamin promocji wprost nie wyklucza udziału obecnych i byłych klientów Twisto, to w praktyce fintech odrzuca wnioski od takich osób."

Ktoś to już sprawdzał w tej promocji?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Robert

W tej nie, ale po 2 próbach uzyskania karty ponownie (raz po jednym roku) dałam sobie z tym spokój

Odpowiedz