Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Rekordowy bonus Twisto: 100 zł premii dostępne zaraz po rejestracji!

Publikacja:
Rekordowy bonus Twisto: 100 zł premii dostępne zaraz po rejestracji!
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł na spłatę należności wobec Twisto.
Uczestnik Nowy użytkownik Twisto.
Po drodze Wystarczy założenie konta Twisto.
Twisto przygotowało atrakcyjny prezent dla nowych użytkowników. Tym razem proponuje im aż 100 zł premii na pokrycie należności. Wystarczy założenie konta Twisto i nagroda będzie Twoja!

Nie dość, że nagroda jest atrakcyjna (najwyższa do tej pory), to do jej zdobycia nie jest wymagane nic specjalnego, wystarczy wyrażenie zgód marketingowych i założenie konta. Przewidujemy więc, że będące w puli 5000 bonusów rozejdzie się bardzo szybko, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich edycjach. Bez zbędnej zwłoki przechodzimy do przedstawienia warunków 10. edycji promocji "Bonus z Twisto".

Kup teraz, zapłać później – za darmo!

Przypomnijmy pokrótce, jakie są powody popularności czeskiego fintechu.

Twisto to karta przypominająca do złudzenia tradycyjną „kredytówkę”. Robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet do 45 dni. Jeśli zmieścisz się w terminie, to nie zapłacisz ani grosza. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Jakby tego było mało, kartę Twisto wyrobisz łatwiej niż tradycyjną kredytówkę, ponieważ fintech nie dokonuje aż tak wnikliwej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, jak to czynią banki.

Dla kogo promocja?

Wróćmy do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które dotąd nie korzystały z usług fintechu. I choć regulamin promocji wprost nie wyklucza udziału obecnych i byłych klientów fintechu, to w praktyce Twisto odrzuca wnioski od takich osób. Tak to przynajmniej wyglądało w poprzednich akcjach specjalnych – dajcie znać w komentarzach, czy coś się w tym zakresie nie zmieniło.

Jak widzisz, wymagania nie są komplikowane. Jeśli je spełniasz, śmiało czytaj dalej.

Wystarczy założenie konta Twisto

Chcesz zgarnąć 100 zł na spłatę należności? Poniżej Twój plan działania, który składa się zaledwie z... kilku prostych kroków:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków) wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto Twisto.

  We wniosku zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Wymagane zgody marketingowe Twisto
 • Krok 2

  Zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł (środki zostaną zwrócone).

  Zadbaj, by Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres) podane w formularzu Twisto były takie same jak te, którymi dysponuje bank.

 • Premia

  Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku 100 zł pojawi się na Twoim koncie Twisto, w zakładce Punkty, w postaci kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto.

Mission complete!

Pamiętaj, że zamknięcie konta, rozwiązanie umowy lub choćby cofnięcie zgód marketingowych czy na przetwarzanie danych przez Twisto pozbawi Cię prawa do uzyskania premii.

Garść praktycznych informacji

Składając wniosek, zwróć uwagę, czy pojawiła się informacja o aktywowanym kodzie promocyjnym:

Kod 100 zł Twisto

Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go rozbić w celu np. spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego. Zgodnie z regulaminem kod musisz wykorzystać do 31 lipca 2021 r.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Ile kosztuje Twisto?

Konto Twisto może być darmowe, ale wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. W bezpłatnym pakiecie Online otrzymujesz kartę wirtualną z limitem, której możesz używać, płacąc online. Pierwszego dnia miesiąca Twisto podsumuje wszystkie Twoje transakcje wykonane w poprzednim miesiącu. Z kolei do 15. dnia masz czas na uregulowanie należności. Z kosztami musisz się liczyć jedynie w przypadku opóźnień w spłacie należności oraz przy przewalutowaniach transakcji.

W płatnym planie Space (9,99 zł miesięcznie) możliwości Twisto są znacznie szersze – m.in. możesz płacić fizyczną kartą oraz nie ponosisz prowizji za przewalutowania. Warto dodać, że przez pierwsze 3 miesiące z pakietu Space możesz korzystać zupełnie za darmo. Później, w dowolnej chwili, możesz się wygodnie (jednym przyciskiem) przełączyć na wersję darmową w aplikacji mobilnej lub na koncie online.

Porównanie planów Twisto

Sami korzystamy z tej usługi już od dobrych kilku miesięcy. Wyniki naszych doświadczeń opisaliśmy w szczegółowej analizie Twisto.

Bardzo łatwy bonus za przetestowanie Twisto

Dzięki najnowszej edycji promocji nowi użytkownicy Twisto mogą dokonać zakupów o wartości 100 zł bez ponoszenia tego kosztu. Należność w tej kwocie będą mogli spłacić dzięki otrzymanej premii.

Wartość bonusu jest godna uwagi zważywszy na fakt, że w poprzednich edycjach do zdobycia premii konieczne było nie tylko założenie konta Twisto, ale i sięgnięcie po kartę i wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niej. Tym razem wystarczy jedynie przejść pozytywnie proces rejestracji konta.

Warto rozważyć propozycję Twisto, kto wie, czy kolejna edycja tej promocji nie będzie mniej atrakcyjna.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(44)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
O
Omu
Gość

Zgodnie z regulaminem kod musisz wykorzystać do 31 lipca 2021 r. Zatem, czy zdaze go wykorzystac, jesli dzis wystapie o karte?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Omu

Ciągle czekamy na odpowiedź Twisto na pytanie, czy będzie aktualizacja tego zapisu. Odezwiemy się, gdy tylko ją otrzymamy.

Póki co (jeszcze) wydaje się prawdopodobne, by do końca miesiąca otworzyć konto, dokonać zakupu płacąc Twisto i wykorzystać bonus na spłatę należności.

Odpowiedz

D
Dawid1995
Gość

Witam! Czy promocja obowiązuje również w czerwcu?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Dawid1995

Promocja nie ma ram czasowych, obowiązuje limit 5000 promocyjnych wniosków. Jak dotąd Twisto nie informowało o wyczerpaniu puli nagród.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Jeżeli chodzi o minimalny limit to ile on wynosić i czy go można potem zwiększyć?

I co do tych zgód wszystkie kwadraciki zaznaczamy? Bo na waszym screenie ten ostatni nie jest zaznaczony.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Twisto nie precyzuje wysokości minimalnego limitu. Praktyka pokazuje, że po zbadaniu zdolności kredytowej wnioskodawcy fintech przedstawia mu pewną propozycję, można próbować ją obniżyć. Trzeba jednak pamiętać, że podniesienie limitu nie jest bezproblemowe. Z sygnałów czytelników wiemy, że można tego dokonać poprzez kontakt z supportem, który sprawdzi historię transakcji, terminowość spłat.

Co do zgód marketingowych - zaznaczenie ostatniego kwadracika nie jest konieczne, gdyż ta zgoda dotyczy kontaktów marketingowych partnerów Twisto, co nie jest wymagane.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Krzysztof Duliński

Aha, to mylący jest ten fragment. tekście:

"Pamiętaj, że zamknięcie konta, rozwiązanie umowy lub choćby cofnięcie zgód marketingowych czy na przetwarzanie danych pozbawi Cię prawa do uzyskania premii."

Bo jest tam info o "przetwarzaniu danych"

A co do tej wersji płatnej za 9,99 to tylko podczas zakładania konta można skorzystać z tej wersji darmowej na 3 miesięcy czy również juz w trakcie jak się na początek wybierze samą kartę on-line to potem też można skorzystać z tych 3 miesięcy za darmo w wersji płatnej?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Doprecyzowałem we wskazanym przez Ciebie fragmencie, że chodzi o przetwarzanie danych przez Twisto.

Plan space jest darmowy przez 3 miesiące od momentu jego wyboru.

Odpowiedz

K
Kacper
Gość

Czemu mam tylko 10 zł za polecenego? Po ilu poleconych się to zmieni?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Kacper

Liczy się to, jaka premia obowiązywała w momencie otwarcia konta przez nowego klienta, a ostatnio było to właśnie 10 zł za każde polecenie – każde, to znaczy, że bonus za jedno polecenie był stały niezależnie od ostatecznej liczby rekomendacji.

Odpowiedz

E
Erwin
Gość

Dobry biznes, zamawiasz z kartą, żeby płacić jak człowiek, dostajesz premię 100zł, a po 10 miesiącach ci się zeruje haha :D

Odpowiedz

E
Erwin
Gość
@Erwin

Nadaje się chyba tylko do zgarnięcia premii i zamknięcia konta, a szkoda.

Odpowiedz

A
Aneta
Gość

Witam. Mam pytanie odnośnie płatności kartą wirtualną w normalnych sklepach typu Lidl czy Biedronka. Czy da się później wykorzystać ten kod do spłaty zaległości powstałych w w/w sklepach?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Aneta

Witam. Transakcje kartą wirtualną Twisto w sklepach stacjonarnych są możliwe, o ile dodasz taką kartę do któregoś z wirtualnych portfeli. W grę wchodzi np. podpięcie Twisto do Curve.

Oczywiście promocyjny kod może z powodzeniem posłużyć do spłaty wszelkich należności wobec Twisto, sklepy stacjonarne nie są tu wyjątkiem.

Odpowiedz

.
...
Gość

MobilneZarabianie zrzyna od was grafikę i treść

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@...

Jak kopiować, to od najlepszych ?

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Korzystam z Twisto już od kilku miesięcy. Przed chwila otrzymałem wiadomość od nich wiadomość o treści "Właśnie dodaliśmy do Twojego konta punkty o wartości 10. Są one ważne do 25. lipca 2021, więc pamiętaj o ich wykorzystaniu."

Ktoś wie za co to? Jednorazowa akcja czy istnieje szansa że będą powtarzać?

Odpowiedz

V
Viktorek
Gość
@Robert

Wiem, że kiedyś dawali tyle za polecenie, nie wiem jak teraz ale może o to chodzi?

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Robert

Pewnie była to minipromocja dla obecnych, taka jak ta: https://www.najlepszekonto.pl/ruszaj-w-trase-z-twisto-10-zl-premii

Odpowiedz

F
Franko
Gość

Jakich dokumentów wymagają do przyznania limitu?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Franko

Dostarczanie jakichkolwiek dokumentów potwierdzających dochody czy okres zatrudnienia nie jest wymagane.

Twisto podejmuje decyzję na podstawie zadeklarowanych we wniosku dochodów i stałych zobowiązań, wykształcenia, stanu cywilnego i podobnych danych. Weryfikuje też historię kredytową w BIK oraz na Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej. Dzięki temu proces przyznania limitu jest wyjątkowo krótki.

Odpowiedz

E
Eryk
Gość
@Michał Radzimiński

a wpisuje nas do BIKu?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Eryk

Tak, wśród udzielanych zgód (widocznych na grafice w tekście) jest upoważnienie na "przekazanie do Biura Informacji Kredytowej S.A. informacji o zobowiązaniu".

Odpowiedz

P
Pawelek
Gość

Niestety, mój wniosek został odrzucony... ktoś jeszcze spotkał się z odmową? Zarabiam zdecydowanie powyżej średniej krajowej i zaaplikowałem o najniższy limit 1500zł... Żadnych kredytów, żadnych rat, wszędzie w BIKach i podobnych jestem czysty. Napisałem do supportu.

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Pawelek

Byłeś wcześniej klientem Twisto?

Odpowiedz

P
Pawelek
Gość
@Remiq

Nie byłem...


Napisałem do supportu wczoraj, ale wciąż bez odpowiedzi. Dam update jak coś się dowiem :)

Odpowiedz

P
Pawelek
Gość
@Pawelek

OK, słuchajcie, problem był z domeną maila... Support wytłumaczył mi, że niezbyt się lubią z protonmailem :)

Spróbowałem raz jeszcze używając gmail - weryfikacja bardzo szybka w kilka godzin.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Pawelek

Ciekawa sytuacja. Fajnie, że sprawa szybko się wyjaśniła.

Odpowiedz

P
patryyk
Gość

Kiedy najszybciej zamknac karte i jaki koszt??

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@patryyk

W celu uniknięcia kosztów radziłbym przejście na darmowy plan zaraz po upłynięciu 3-miesięcznego okresu bezpłatnego korzystania z planu Space. Wówczas wydana karta fizyczna automatycznie stanie się nieaktywna.

Jeśli chodzi Ci o definitywną rezygnację z usługi, to w odpowiedzi na komentarz @Gucio zamieściłem instrukcję od Twisto. Wypowiedzenie umowy nie wiąże się z kosztami.

Odpowiedz

M
Michal
Gość

Czy do premii liczy się darmowy plan czy trzeba wybrać płatny?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Michal

Nie, możesz wybrać darmowy plan.

Odpowiedz

G
Gucio
Gość

Czy kartę przysyłają bezpłatnie? I jaka jest procedura zamknięcia konta? Może ktoś wie?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Gucio

Tak, karta fizyczna (dostępna w planie Space) dostarczana jest za darmo. Jeśli chodzi o procedurę wypowiedzenia umowy, oto instrukcja prosto od Twisto:

Jeśli decyzja zostanie już podjęta, w celu odstąpienia od umowy proszę skorzystać z formularza odstąpienia od umowy. Jest dostępny na profilu, po zalogowaniu. Trzeba kliknąć w prawy górny róg, wybrać sekcję “dokumenty” i kliknąć “Umowa Twisto Free”. Formularz jest na samym dole. Tak uzupełniony dokument proszę wysłać na [email protected] (koniecznie z użyciem podpisu elektronicznego, ale nie ePUAP) lub listem na adres ul. Zgoda 3/8A, 00-018, Warszawa. Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę prosimy o napisanie wypowiedzenia odręcznie i wysłania do nas w ten sam sposób jak opisany powyżej. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie opinie, dlatego chętnie otrzymamy informacje o tym, dlaczego chcesz dezaktywować swoje konto. Twoje konto zostanie zdezaktywowanego w ciągu 30 dni od złożenia wniosku, a my powiadomimy Cię wiadomością mailową kiedy to nastąpi.

Ze swojej strony przypomnę, że posiadanie konta Twisto w planie Online nie generuje żadnych kosztów, więc przejście na darmowy plan może być pewną alternatywą dla całkowitej rezygnacji z usługi ?

Odpowiedz

G
Gucio
Gość
@Michał Radzimiński

Dzięki za odpowiedź. Czyli wielki fintech każe wysyłać listy pocztą tradycyjną. Oczywiście po to, żeby maksymalnie utrudnić rozstanie, ale mimo wszystko żenada.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Gucio

A wpisy w bik jakieś zostają? Nasze zgody zostaną wycofane?

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Michał Radzimiński

A wpisy w bik jakieś zostają? Nasze zgody zostaną wycofane?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Piotr

W momencie wnioskowania klient wyraża zgodę na wpisanie do BIK-u informacji o zobowiązaniu. Jeśli jest ono spłacane terminowo, to dane są widoczne w rejestrze tak długo, jak obowiązuje umowa z Twisto. Po jej wygaśnięciu BIK przestanie przetwarzać dane na temat zobowiązania.

Odpowiedz

W
Wiktor
Gość

Jest jakaś opcja sprawdzenia, czy pula nagród nie została już wyczerpana?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Wiktor

Niestety w regulaminie nie ma żadnej informacji w jakiej formie Twisto przekaże informację o wyczerpaniu puli nagród. Będziemy trzymali rękę na pulsie i jak tylko będziemy mieli wiadomość o tym fakcie dokonamy niezbędnej aktualizacji tekstu.

Odpowiedz

K
KATARZYNA
Gość
@Krzysztof Duliński

Czy wyczerpała się już pula promocyjnych kont Twisto?

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@KATARZYNA

Nie. Promocja jest wciąż aktywna. Można to łatwo sprawdzić: przy rejestracji (po podaniu adresu mailowego i ustaleniu hasła) wyświetla się informacja o kodzie promocyjnym o wartości 100 pkt.

Odpowiedz

K
KATARZYNA
Gość
@Krystian

Dziękuję ?

Odpowiedz

A
Adrian
Gość

Ktoś może sprawdzał, czy przepuszczają byłych klientów Twisto? W ubiegłym roku nie dało się zarejestrować, ale może coś od tego czasu zmienili.

Odpowiedz