Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Cenne nagrody w konkursie Master of Cards w Raiffeisen Polbanku

Cenne nagrody w konkursie Master of Cards w Raiffeisen Polbanku
Czas trwania
Cel (zysk) Bony wycieczkowe o wartości 3000 zł, eKarty prezentowe na kwotę 100 zł i punkty w programie #korzystaj
Po drodze W każdym etapie konkursu należy wykonać min. 3 transakcje kartą debetową i uzyskać jak najwyższy wynik w grze zręcznościowej.
Bony podróżne o wartości 3 tys. zł, kupony do Empiku i ekstra punkty w programie rabatowym – to nagrody w najnowszym konkursie #Master of Cards organizowanym przez Raiffeisen Polbank. Zasady? Bardzo proste, a do tego niezła zabawa w grze zręcznościowej. W artykule prześwietlamy tę sympatyczną, letnią ofertę.

Cenne nagrody: bony podróżne i kupony do Empiku

W wakacyjnym konkursie Raiffeisen Polbanku do zdobycia jest:

 • 6 bonów podróżnych o wartości 3 tys. zł do Rainbow Tour SA – nagrody główne;
 • 300 eKart o wartości 100 zł do sklepu internetowego empik.com – nagrody dodatkowe;
 • 25 pkt. do wykorzystania w programie rabatowym #korzystaj – nagrody gwarantowane, przewidziane dla 200 uczestników.

W konkursie nie musisz układać promocyjnych haseł ani przesyłać swoich zdjęć z wakacji. Udział w akcji polega tylko na dokonaniu płatności kartą i zagraniu w grę zręcznościową Master of Cards, w której wirtualny ludzik płaci „plastikiem” w sklepie. Liczba zdobytych punktów decyduje o wygranej w danym etapie konkursu.

Co tydzień kolejny zwycięzca

Konkurs trwa do 30 lipca 2017 r. Podzielony jest na sześć etapów:

 • od 19 czerwca do 25 czerwca włącznie (do godz. 23:59) – etap pierwszy;
 • od 26 czerwca do 2 lipca – etap drugi;
 • od 3 lipca do 9 lipca – etap trzeci;
 • od 10 lipca do 16 lipca – etap czwarty;
 • od 17 lipca do 23 lipca – etap piąty;
 • od 24 lipca do 30 lipca – etap szósty.

W każdym etapie zostanie wyłoniony jeden laureat nagrody głównej (bonu podróżnego) i 50 laureatów nagrody dodatkowej (eKarta do sklepu empik.com). Punkty do programu rabatowego zostaną przyznane 200 uczestnikom po zakończeniu wszystkich etapów konkursu.

Jedynie dla posiadaczy karty debetowej Mastercard

Akcja przewidziana jest dla klientów Raiffeisen Polbanku, którzy posiadają w nim konto osobiste (może być również wspólne) oraz kartę debetową Mastercard. Z oferty specjalnej możesz również skorzystać, jeżeli posiadasz rachunek walutowy A'vista w euro i kartę walutową.

Co ważne, aby wziąć udział w konkursie, należy mieć również wyrażone zgody na przesyłanie treści marketingowych i nie odwołać ich aż do zakończenia zabawy.

Sprawdź naszą analizę Wymarzonego Konta Osobistego - to jeden z ciekawszych rachunków na rynku bankowym, choć posiadacze karty debetowej Mastercard muszą się liczyć ze sztywną miesięczną opłatą w wysokości 6 zł. Jeżeli jeszcze nie posiadasz tego konta, możesz je założyć na .

Proste warunki konkursu

Należy przyznać, że zasady akcji są bardzo proste. Jeżeli chcesz wziąć udział w danym etapie w konkursu, powinieneś:

 1. Wykonać 3 transakcje kartą na min. 10 zł lub o równowartości 10 zł każda (jeśli płacisz kartą w euro). Pod uwagę braną są również płatności przez Internet.
 2. Zagrać w grę zręcznościową dostępną na stronie internetowej.
 3. Zapisać swój wynik w grze w formularzu, który pokazywany jest za każdym razem, gdy gra się zakończy.
 4. Utrzymać aktywne konto i kartę przynajmniej do 30 lipca 2017 r.

W grę możesz grać wielokrotnie, aż do uzyskania satysfakcjonujących Cię wyników. Pamiętaj jednak, że za każdym razem konieczne jest wypełnienie formularza – w przeciwnym wypadku Twój wynik nie zostanie zapisany w systemie. Gdy zapiszesz liczbę uzyskanych przez siebie punktów, otrzymasz na swój adres e-mail automatycznego linka; po kliknięciu w link Twoje zgłoszenie udziału w konkursie zostanie potwierdzone.

Dane zawarte w formularzu muszą być takie same jak te, które podawałeś w banku. Pamiętaj także, że wymóg wykonania trzech płatności kartą dotyczy tylko jednego etapu konkursu. Jeżeli chcesz bawić się w następnych edycjach, w każdej z nich musisz przynajmniej trzy razy zapłacić kartą na min. 10 zł.

Ważne! Bank stawia jeszcze jeden istotny warunek odnoszący się do płatności kartą: jeżeli wykonasz dwie transakcje tego samego dnia w tym samym sklepie, na poczet konkursu zostanie zaakceptowana tylko jedna z nich, opiewająca na najwyższą kwotę.

Jak grać w #Master of Cards?

Udział w konkursie – oprócz wykonania płatności kartą – polega na zdobyciu w danym etapie możliwie największej liczby punktów w grze zręcznościowej dostępnej na stronie internetowej akcji.

Gra Master of Cards. Grafika ze strony internetowej organizatora.

Gra nie jest skomplikowana, choć jej stopień trudności zmienia się w trakcie trwania. To typowa zręcznościówka, gdzie Twoim zadaniem jest opłacenie kartą jak największej liczby przedmiotów (grę obsługujesz klawiszami "Q", "S", "P" i "L"), które zsuwają się po sklepowej taśmie. Kiedy upuścisz na podłogę trzy przedmioty – gra kończy się.

Zasady wyłaniania zwycięzców

Jak już wspomnieliśmy, w każdym etapie konkursu wyłaniany jest jeden laureat nagrody głównej (bonu podróżnego) oraz 50 laureatów nagrody dodatkowej (eKarty o wartości 100 zł do Empiku). O przyznaniu nagrody decyduje liczba punktów zdobytych w danej edycji.

O czym jeszcze warto wiedzieć? Poniżej wymieniamy inne szczegóły akcji:

 • możesz zdobyć po jednej z każdych przewidzianych nagród, jednak nie na tym samym etapie konkursu. Dla przykładu: w trzeciej edycji możesz wygrać eKartę, a w czwartej – bon podróżny;
 • jeżeli Twój wynik będzie identyczny jak innego zwycięzcy, nagroda zostanie przyznana osobie, która jako pierwsza wzięła udział w zwycięskiej grze;
 • lista najwyższych wyników uczestników wyświetlana jest na stronie konkursu, możesz więc na bieżąco śledzić, kto aktualnie znajduje się na podium;
 • po zakończeniu konkursu uczestnicy, którzy nie zdobyli żadnej nagrody, i osoby, które uzyskały najwyższą liczbę punktów, otrzymają nagrodę gwarantowaną, czyli 25 punktów do wykorzystania w programie #korzystaj.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Kilka słów o nagrodach

Aby otrzymać nagrodę dodatkową – eKartę do Empiku – powinieneś być zarejestrowany w programie rabatowym #korzystaj. Zarówno bon wycieczkowy, jak i eKarta oraz punkty promocyjne przyznawane są w formie kodów elektronicznych. Do każdej nagrody bank przewidział premię pieniężną, która zostanie zaliczona na poczet podatku od wygranej.

Przekazanie nagród następuje w ciągu 14 dni od chwili wyłonienia laureatów.

O programie #Korzystaj, który ruszył kilka miesięcy temu, pisaliśmy w tym artykule.

Podsumowanie

Raiffeisen Polbank wystartował niedawno z konkursem, w którym posiadacze konta osobistego (również prowadzonego w euro oraz rachunków wspólnych) i karty debetowej mogą zdobyć cenne nagrody: bony podróżne o wartości 3000 zł do wykorzystania w Rainbow Tour, eKarty na 100 zł do sklepu internetowego Empiku, a także punkty promocyjne do programu rabatowego banku #korzystaj.

Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy, że w trakcie jednego z etapów zabawy wykonasz trzy płatności kartą na min. 10 każda oraz uzyskasz wystarczającą liczbę punktów w grze zręcznościowej Master of Cards. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w danym etapie, otrzyma nagrodę główną, czyli bon podróżny.

Prawda, że proste? Niestety, bank obwarował te nieskomplikowane zasady wieloma wyjątkami, o których napisaliśmy powyżej i które warto mieć na uwadze, aby przez przypadek nie stracić szansy na nagrodę. Po zaznajomieniu się ze wszystkimi szczegółami akcji udział w konkursie nie przedstawia się już jednak w tak zawiły sposób.

Początek lata może być więc naprawdę obiecujący. Osobom zainteresowanym życzymy udanej zabawy i prędkiego zdobycia tytułu Master of Cards!

Krystian

Autor tekstu o promocji