Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA

Publikacja:
Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA
Czas trwania
Cel (zysk) Urządzenie kuchenne Thermomix o wartości 5595 zł i/lub karta podarunkowa IKEA o wartości 500 zł.
Uczestnik Posiadacz karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank / T-Mobile Usługi Bankowe.
Po drodze Wystarczy zgłosić się w konkursie i aktywnie posługiwać się kartą Mastercard.
Jesteś posiadaczem karty z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank? A może dopiero ją otrzymasz? W obu przypadkach masz szansę na zgarnięcie cennych nagród w konkursie dla aktywnych klientów – karty podarunkowej IKEA o wartości 500 zł lub wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego o wartości niemal 5,5 tys. zł!

Konkurs „Dbaj o to, co blisko Ciebie” potrwa do 29 listopada 2020 r. Jest to czas, w którym należy zgłosić swój udział oraz dołożyć wszelkich starań, by zwiększyć swoją szansę na atrakcyjną nagrodę.

Organizatorem jest spółka Albedo Marketing z siedzibą w Poznaniu.

Do zdobycia cenne nagrody

W sumie organizator rozda:

 • 5 nagród głównych – urządzeń kuchennych THERMOMIX TM6 o wartości 5495 zł oraz
 • 160 tzw. nagród etapowych – kart podarunkowych IKEA o wartości 500 zł.

Jesteś ciekaw, co potrafi urządzenie Thermomix? Zapoznaj się ze specyfikacją techniczną na stronie producenta.

Thermomix, konkurs Alior Banku

Dla kogo konkurs?

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające polski adres zamieszkania będące klientami Alior Banku lub T-Mobile Usługi Bankowe.

A skoro oferta dotyczy płatności kartą, to wymagane jest też posiadanie karty płatniczej Mastercard (debetowej lub kredytowej) wydanej przez któryś z wymienionych banków, z wyłączeniem kart służących do obsługi rachunków firmowych.

Nowy w Alior Banku? Zyskaj dodatkowo 100 zł!

Jeśli aktualnie nie masz w portfelu wymaganej w konkursie karty, rozważ otwarcie chociażby Konta Jakże Osobistego. Nowo otrzymany „plastik” możesz też zarejestrować do programu Mastercard Bezcenne Chwile, dzięki czemu zyskasz 6800 punktów powitalnych (wartość tych punktów to 100 zł):

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).

Aktywnie korzystaj z karty

Przejdźmy jednak do konkursu. Oto jego szczegółowe zasady:

Start
 • Krok 1

  Do 29 listopada 2020 r. zgłoś swój udział w konkursie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie banku. Podaj dane swoje oraz karty i zaakceptuj regulamin:

  Konkurs Alior Banku, formularz

  Potwierdzenie dokonanego zgłoszenia otrzymasz w formie komunikatu na ekranie, a w terminie 1 dnia – również mailowo.

 • Krok 2

  Do 29 listopada 2020 r., ciągu 4 kolejnych etapów, wykonuj transakcje zgłoszoną kartą. Za każdą płatność na kwotę min. 5 zł otrzymasz 1 punkt.

 • Informacja

  Czas trwania poszczególnych etapów:

  • etap 1 – od 5 października 2020 r. do 18 października 2020 r.
  • etap II – od 19 października 2020 r. do 1 listopada 2020 r.
  • etap III – od 2 listopada 2020 r. do 15 listopada 2020 r.
  • etap IV – od 16 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r.

  Na zakończenie każdego etapu organizator wyłoni 40 najaktywniejszych klientów, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów w danym okresie i przyzna każdemu z nich kartę podarunkową IKEA o wartości 500 zł.

  Z kolei 5 osób, które uzyskają najlepszy wynik w ciągu całego okresu trwania konkursu, otrzyma nagrodę główną – urządzenie kuchenne Thermomix.

 • Krok 3

  Jeśli uda Ci się „załapać” do najlepszej 40-tki w którymkolwiek z etapów, organizator powiadomi Cię o tym fakcie mailowo w terminie 21 dni od zakończenia danego etapu. Taki sam termin obowiązuje w przypadku nagrody głównej (21 dni po zakończeniu ostatniego etapu).

  Od momentu otrzymania maila masz 72 godziny na uzupełnienie tzw. formularza zwycięzcy, który znajdziesz w tej samej wiadomości e-mail. W formularzu będziesz musiał podać swój adres korespondencyjny oraz numer telefonu. Pamiętaj – jeśli nie dopełnisz tej formalności, stracisz prawo do nagrody!

 • Premia

  Organizator prześle Ci nagrodę przesyłką kurierską najpóźniej 4 stycznia 2021 r.

Mission complete!

Kilka dodatkowych informacji – przeczytaj uważnie!

Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę Mastercard w Aliorze, np. debetową i kredytową, możesz zgłosić w konkursie każdą z nich z osobna.

Przed wysłaniem zgłoszenia upewnij się, że podałeś prawidłowe dane – informacji zawartych w wysłanym formularzu nie można już zmienić!

Organizator przyzna 1 punkt za każdą płatność kartą na kwotę min. 5 zł. Nie ma przy tym większego znaczenia, czy wartość transakcji opiewa na 5 zł, 20 zł, 100 zł, czy więcej. Niezależnie od kwoty pojedynczej płatności otrzymasz tylko 1 punkt. Łączna kwota wydana przy użyciu karty decyduje jedynie o kolejności w rankingu w przypadku uzyskania przez dwóch lub więcej uczestników identycznej liczby punktów.

Jeśli w tym samym dniu dokonasz więcej niż jednej płatności w tym samym sklepie, to organizator przyzna punkt tylko za jedną (pierwszą) transakcję. Wprowadzenie takiej zasady ma zapobiec sytuacji, w której uczestnik „rozbija” zakupy na kilka płatności, by zwiększyć swoje szanse.

Dobra informacja – jeśli zgłosisz się do konkursu w trakcie trwania jakiegokolwiek z etapów, to otrzymasz także punkty „wsteczne” za płatności dokonane przed zgłoszeniem, od początku trwania danego etapu.

Każdy uczestnik może wygrać maksymalnie jedną kartę podarunkową IKEA i jedną nagrodę główną.

Nie musisz martwić się rozliczeniem nagrody z fiskusem. Organizator ufunduje dodatkową nagrodę, którą sam przekaże do właściwego urzędu skarbowego.

To nie koniec niespodzianek od Alior Banku!

Sprawdź pozostałe aktualne promocje Alior Banku – może uda Ci się zyskać więcej?

Prosty konkurs z cennymi nagrodami

Zasady konkursu „Dbaj o to, co blisko Ciebie” są w gruncie rzeczy proste. Jeśli będziesz aktywnie korzystał z kart debetowych i kredytowych Mastercard wydanych przez Alliora (lub TMUB), masz sporą szansę na naprawdę cenne nagrody. Ich wartość robi wrażenie. Już sama karta podarunkowa do IKEI pozwoli na całkiem solidne zakupy, a urządzenie Thermomix to sprzęt naprawdę wysokiej klasy, za który normalnie musiałbyś zapłacić kilka tysięcy złotych.

Życzymy powodzenia! :)

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Browarek
Gość

Bank będzie punktował liczbę transakcji, a nie ich łączną wartość? Czyli jak rano kupię bilety na tramwaj, w południe dwie drożdżówki, a wieczorem browarka, to będę miał zaliczone 3 płatności?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Browarek

Jeśli tylko każda z tych transakcji będzie wykonana w innym miejscu, to tak - będziesz miał zaliczone 3 płatności.

Odpowiedz

R
Remiq
Gość

"Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKE"

W tytule zabrakło "A" na końcu.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Remiq

Literka się znalazła :)

Odpowiedz

Z
zezoo
Gość

Kto wie, czy 500 zł do ikei nie jest dla części osób nawet cenniejsze od robota kuchennego. Ja mało gotuję, więc chyba wybrałbym bon gdybym miał wybór :)

Odpowiedz

S
Sebastian
Gość

Zgłoszenie wysłane. Szkoda, że nie można rozbijać płatności, pewnie bym tak właśnie kombinował xD no ale szanse równe dla wszystkich.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Sebastian

Dokładnie, skoro nikt nie może tak robić, to nie ma czego żałować ?

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Michał Radzimiński

Zakupy na Allegro od różnych sprzedawców są traktowane, jakby były wykonane w różnych punktach akceptujących?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Remiq

Raczej bym na to nie liczył. O ile się nie mylę, w historii transakcji takie płatności kartą widnieją raczej jako transakcje Allegro (bez wskazania konkretnego sprzedawcy). W związku z tym spodziewam się raczej, że dla Aliora "punktem akceptującym" jest po prostu Allegro, a nie sprzedający.

Odpowiedz