Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 50 zł za płatności zbliżeniowe Blikiem dla klientów PKO BP.

60 zł do perfumerii Douglas dla zaproszonych klientów PKO BP

3 komentarze / opinie
60 zł do perfumerii Douglas dla zaproszonych klientów PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 60 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas.
Uczestnik Klient zaproszony przez bank PKO BP.
Po drodze W sierpniu i we wrześniu należy wykonać po 5 transakcji kartą, telefonem lub Blikiem i choć raz zalogować się w tych miesiącach do bankowości elektronicznej.
Kolejny przykład, że nie robiąc nic poza normalnym korzystaniem z produktów bankowych, też można zdobywać bonusy. Bank PKO BP proponuje wybranym klientom bon o wartości 60 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas.

Przy każdej nadarzającej się okazji podkreślamy, że banki powinny nie tylko starać się pozyskać nowych klientów, ale i dbać o tych, którzy już z nimi współpracują. Akcja „Dla aktywnych – 2” to właśnie przykład działań skierowanych do tej drugiej grupy osób. Szkoda tylko, że PKO BP przygotował jedynie 2600 nagród.

Kogo i jak bank zaprasza?

Na pierwszą część pytania nie znamy odpowiedzi. Regulamin nic nie mówi o kryteriach, jakimi kierowano się przy wyborze osób, które otrzymały zaproszenie do udziału w tej akcji. Możemy tylko przypuszczać, że wybrano mniej aktywnych klientów, by skłonić ich do częstszego korzystania z produktów banku.

Wiemy natomiast, że informacje o niej były wysyłane poprzez IKO, iPKO a także w wiadomości sms. Sprawdź każdy z tych kanałów komunikacji, może jesteś w gronie wybranych.

Jak zdobyć 60 zł do perfumerii Douglas?

W bardzo prosty sposób, zupełnie bez żadnego wysiłku.

Start
 • Krok 1

  Do 31 lipca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej.

 • Informacja

  Zwróć uwagę, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym za pomocą urządzeń elektronicznych i telefonu. Nie możesz ich odwołać do chwili otrzymania nagrody.

 • Krok 2

  W sierpniu i we wrześniu:

  • wykonaj min. 5 transakcji kartą, telefonem lub Blikiem (przelewy nie spełnią warunków regulaminu);
  • choć raz zaloguj się do serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.
 • Premia

  Po spełnieniu powyższych warunków do 31 października 2020 r. możesz otrzymać w iPKO (sekcja Wiadomości) lub w wiadomości sms kod elektroniczny, mający rangę bonu zakupowego o wartości 60 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas.

Mission complete!

Ważne informacje o nagrodzie

Niestety nie ma pewności, że zgarniesz nagrodę, bo jest ich tylko 2600. W regulaminie zapisano, że gdyby uczestników promocji, którzy wywiązali się ze wszystkich wymagań, było więcej, to bonusy trafią do osób, które wykonały największą liczbę transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Z nagrody będziesz mógł skorzystać tylko jednorazowo, a termin jej ważności upływa 31 marca 2021 r. Po tym okresie nie będzie możliwości jej wykorzystania.

Warunkiem przekazania premii jest, byś w dniu jej przekazania posiadał aktywny dostęp do iPKO.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Tylko 2600 nagród

Jak wspomnieliśmy na wstępie, pochwalamy, że PKO BP chce docenić swoich obecnych klientów. Nie podoba nam się jednak ograniczona pula nagród i sposób ich przyznawania, zwłaszcza jeśli bonusów jest dużo mniej niż klientów, do których trafiło zaproszenie do udziału w promocji. W ten sposób wiele osób, które zarejestrują w niej swój udział, może się poczuć zawiedzionych.

To tylko nasza opinia, Ty możesz mieć własne zdanie. Sprawdź więc, czy zostałeś zaproszony do udziału w tej akcji i zdecyduj, czy weźmiesz w niej udział.

Dziękujemy Czytelniczce Gosi za “cynk” o tej promocji. Zachęcamy innych do dzielenia się podobnymi informacjami.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Dax_Fon
Gość

Fajna akcja, szkoda tylko, że dla zaproszonych, bo mnie oczywiscie nie ma wśród nich. :(

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Dax_Fon

Znam ten ból. Też nie jestem zadowolony, gdy widzę akcje dla zaproszonych klientów w banku, gdzie mam konto.

Może spójrz na inne promocje na naszym portalu i rozważ założenie rachunku w innym banku w ramach jednej z nich. Skoro bank Cię nie docenia jako klienta, możesz zakończyć z nim współpracę. ?

Odpowiedz

G
Gosia
Gość

Nie ma za co ?

Odpowiedz