Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 zł zwrotu za płatność Masterpassem w aplikacji SkyCash za przejazd iTaxi

2 komentarze / opinie
10 zł zwrotu za płatność Masterpassem w aplikacji SkyCash za przejazd iTaxi
Czas trwania
Cel (zysk) 30%, maksymalnie 10 zł, rabatu na przejazd iTaxi.
Uczestnik Uzytkownik aplikacji SkyCash, który nie zamawiał dotąd przejazdu iTaxi i zapłąci za niego Masterpassem.
Po drodze Wymagane jest zamówienie przejazdu iTaxi w aplikacji SkyCash i opłacenie usługi Masterpassem.
Oto promocja, która przyda się podczas wypadów na karnawałowe imprezy, w razie konieczności szybkiego przemieszczenia się po mieście czy w trakcie podróży. Płacąc portfelem elektronicznym Masterpass w aplikacji SkyCash za przejazd iTaxi, możesz zaoszczędzić 10 zł.

Regularnie informujemy o różnych akcjach, które pozwalają odzyskać część pieniędzy za codzienne płatności. Tym razem mamy coś dla tych, którzy chcą lub muszą skorzystać z taksówki. Do 1 marca 2020 r. w bardzo prosty sposób można zaoszczędzić 10 zł. Trzeba się jednak pospieszyć, bo organizator, czyli SkyCash Poland Spółka Akcyjna, przygotował ograniczoną pulę bonusów, ale niestety nie sprecyzował w regulaminie akcji „Do 10 zł mniej za przejazd iTaxi w SkyCash”, ile ich jest. Tak więc – kto pierwszy, ten lepszy i ma większe szanse, by dycha wróciła na jego konto.

Czy ja też mogę zapłacić mniej?

Tak, jeżeli jesteś użytkownikiem aplikacji SkyCash i dokonując w niej płatności za przejazd iTaxi, skorzystasz z portfela elektronicznego Masterpass. Dodatkowy warunek – musi to być Twój pierwszy przejazd iTaxi przy wykorzystaniu wspomnianej apki.

Co zrobić, by odzyskać dychę?

Odpowiedź na to pytanie też nie jest trudna. Oto sekwencja koniecznych czynności:

Start
 • Krok 1

  Do 1 marca 2020 r. zamów przejazd iTaxi w aplikacji SkyCash.

 • Krok 2

  Zapłać za usługę portfelem elektronicznym Masterpass (promocja obejmuje tylko płatności kartami Mastercard lub Maestro). Dzięki temu otrzymasz zwrot 30% wydanej kwoty, maksymalnie 10 zł.

 • Premia

  Pieniądze trafią na rachunek karty płatniczej „podpiętej” do Masterpassa w ciągu 7 dni kalendarzowych od dokonania płatności.

Mission complete!

Bardzo istotne informacje

Zwracamy uwagę na następujące kwestie:

 • pula nagród jest ograniczona;
 • z promocji możesz skorzystać tylko raz, tak więc najlepiej wybrać przejazd, którego koszt będzie wyższy niż 30 zł, bo tylko w ten sposób zgarniesz maksymalną premię;
 • otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu.

Każda dycha się przyda

Oczywiście można narzekać, że przejazd może być tańszy tylko o 10 zł, że nagrodę można otrzymać tylko raz, ale można też się cieszyć, że jest jakakolwiek szansa na oszczędności. My wybieramy drugą opcję i poszukiwanie innych okazji, by zapłacić mniej.

Podzielasz nasze podejście? Sprawdź wśród aktualnych promocji, czy gdzieś jeszcze można zaoszczędzić kilka złotych, skorzystać z moneybacku.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kindziuk
Gość

To Skycash nie działa jak portmonetka prepaid? Można tam płacić kartą lub Masterpass bezpośrednio za przejazd?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kindziuk

W ramach konta użytkownika można korzystać ze środków, które przelejemy wcześniej z innego banku (tak jak piszesz - na zasadzie prepaid). W tej promocji wymagana jest płatność kartą podpiętą do Skycash.

Odpowiedz