Wróć

Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi i rachunku oszczędnościowego 2,5% w ING Banku Śląskim

Publikacja:
Do 140 zł za otwarcie Konta z Lwem Mobi i rachunku oszczędnościowego 2,5% w ING Banku Śląskim
Czas trwania
Cel (zysk) 100, 120 lub 140 zł.
Po drodze Należy otworzyć Konto z Lwem Mobi wraz z rachunkiem oszczędnościowym i wykazać się aktywnością (transakcje kartą lub Blikiem).
Nie tylko posiadacze Konta z Lwem Direct lub Komfort, ale również otwierający rachunek w wersji Mobi mogą się ubiegać o premię do 140 zł za aktywność. ING Bank Śląski odnowił promocję dla klientów w wieku 18-26 lat, pozostawiając ją niezmiennie prostą i atrakcyjną.

Ta promocja to prawdziwa gratka dla młodych klientów, którzy regularnie płacą kartą lub Blikiem. W akcji promocyjnej ING Banku Śląskiego premiowana jest właśnie taka aktywność.

Z Kontem z Lwem Mobi bez większego wysiłku zdobędziesz 100, 120, a nawet 140 zł premii. Dodatkowo zyskasz możliwość skorzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego (2,5% przez 4 miesiące dla środków do 100 tys. zł).

Na otwarcie konta w promocji masz czas do 30 czerwca 2019 r.

Czy możesz wziąć udział?

Z najnowszej oferty ING Banku Śląskiego mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w momencie otwarcia promocyjnego konta nie miały ukończonych 26 lat.

Niestety, uczestnikami promocji nie mogą być osoby, które między 1 stycznia 2018 r. a 31 marca 2019 r. posiadały w ING następujące rachunki osobiste: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, PRP lub Mobi.

Jaka aktywność, taka premia

Wysokość nagrody będzie zależeć od Twojej aktywności w posługiwaniu się kontem i wydaną do niego kartą. Jak już wspomnieliśmy, będzie Ci przysługiwała tylko jedna premia – warto więc zawalczyć, by była jak najwyższa.

Jeśli chcesz mieć szansę na jedną z trzech nagród, powinieneś do 30 czerwca 2019 r. otworzyć Konto Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Wniosek o rachunek koniecznie złóż na tej stronie ING Banku Śląskiego.

Na etapie składania internetowego wniosku o otwarcie konta osobistego wymagane jest obecnie dołączenie skanu dowodu osobistego.

Po podpisaniu umowy pozostaje Ci tylko aktywnie korzystać z karty i Blika.

Premia 100 zł za jedną aktywność

Najniższy z dostępnych bonusów otrzymasz za dokonanie do 31 lipca 2019 r. min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Bank weźmie pod uwagę zarówno płatności dokonane w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną za to uwzględnione transakcje anulowane i wypłaty gotówki.

Premia 120 zł za dwie aktywności

Aby otrzymać 120 zł, musisz do 31 lipca 2019 r.:

 • spełnić opisany powyżej warunek (10 transakcji kartą lub Blikiem) oraz
 • dokonać min. 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być płatności dokonane w ramach wcześniej wspomnianych transakcji) ALBO dokonać min. 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), na kwotę min. 5 zł każdy.

Premia 140 zł za trzy aktywności

Otrzymanie najwyższej premii wiąże się ze spełnieniem wszystkich warunków opisanych w kontekście bonusu 120 zł. Musisz więc do 31 lipca 2019 r.:

 • dokonać 10 transakcji kartą lub Blikiem,
 • dokonać 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych (wystarczy, że będą to płatności dokonane w ramach płatności z pkt. 1.),
 • wykonać przynajmniej 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców za kwotę min. 5 zł każdy.

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z płatności Blik, zapraszamy do lektury naszego artykułu. Wyjaśniamy w nim, jak aktywować tę przydatną usługę, czym są przelewy Blik na telefon i jak w praktyce wygląda taki przelew.

Przyznanie premii

Wypłata bonusu nastąpi najpóźniej do 15 sierpnia 2019 r. w formie przelewu na konto oszczędnościowe. Pamiętaj, by nie zamykać rachunków przed wypłatą premii!

Wszystkie nagrody pieniężne w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto z Lwem Mobi w ING Banku Śląskim

Zanim zdecydujesz się na udział w akcji, warto sprawdzić parametry rachunku objętego promocją. Konto z Lwem Mobi jest prawie darmowe, co oznacza, że jego posiadacze do ukończenia 26. roku życia nie płacą za otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie i korzystanie z karty oraz przelewy internetowe w PLN.

W przypadku korzystania z bankomatów w Polsce darmowe są wszystkie wypłaty z maszyn własnych ING oraz Planet Cash. Osoby poniżej 26. roku życia mogą ponadto bezpłatnie wypłacać gotówkę Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Klienci ING mają dostęp do wielu przydatnych usług, m.in. nowoczesnej aplikacji mobilnej (możliwość logowania odciskiem palca) czy karty wielowalutowej. Ta ostatnia z pewnością przyda się, przykładowo, przebywającym za granicą na wymianie studenckiej.

Więcej o Koncie Mobi piszemy tutaj.

Otwarte Konto Oszczędnościowe:

Oprocentowanie
6%
Oprocentowanie 6%

oprocentowanie standardowe wynosi 1,5% w skali roku

Okres obowiązywania
3 miesiące
Zakres kwot
do 200 tys. zł
Konto osobiste
NIE
Oferta dla nowych klientów.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.3

Oprocentowanie

 • Oprocentowanie
  6%
 • Okres obowiązywania

  3 miesiące

 • Zakres kwot

  do 200 tys. zł

 • Kapitalizacja odsetek

  miesięczna

  odsetki wypłacane są w dwóch częściach: co miesiąc bank nalicza odsetki wynikające z oprocentowania standardowego (1,5%), a po 3 miesiącach wypłaca odsetki wynikające z podwyższenia oprocentowania do 6% (czyli brakujące 4,5%)

 • Limit kont

  1

 • Klient

  nowy klient, czyli osoba, która od 13 lutego 2024 r. nie posiadała (ani nie była współposiadaczem / pełnomocnikiem) żadnego produktu banku

 • Wpłata

  dowolne środki

 • Uwagi

  z oferty może skorzystać osoba, która nie posiada Otwartego Konta Oszczędnościowego, lub osoba, która ma taki rachunek, ale nie korzystała z niego od 13 lutego 2023 r., zaś saldo na rachunku nie było wyższe niż 10 zł)

 • Oferta ważna do

  11.03.2024 r.

 • Dodatkowe informacje

  oprocentowanie standardowe wynosi 1,5% w skali roku

Podstawowe opłaty

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Przelew internetowy
  • 0 zł - przelewy wewnętrzne
  • 0 zł - pierwszy przelew zewnętrzny w miesiącu, 9 zł za każdy kolejny
 • Zlecenie stałe

  niedostępne

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  NIE

Zalety

 • brak konieczności posiadania konta osobistego
 • nielimitowana liczba wypłat przelewem internetowym na własne konto w ING Banku Śląskim w miesiącu

Wady

 • oferta dla nowych klientów banku
 • mało intuicyjne naliczanie odsetek w ofercie "Bonus na start"
 • Wysokość oprocentowania
  4.3/ 5
 • Atrakcyjność opłat
  4.5/ 5
 • Wygoda osiągnięcia zysku
  4.3/ 5

Nie rezygnuj z walki o pełną pulę!

Trzeba przyznać, że najnowsza akcja promocyjna ING Banku Śląskiego posiada trzy istotne zalety.

Po pierwsze, jej warunki są naprawdę proste – nawet zgarnięcie całych 140 zł nie powinno sprawić Ci większego problemu.

Po drugie, uczestnicy sami decydują, jak wysoką nagrodę chcą zdobyć. W najprostszym wariancie wystarczy wykonać 10 transakcji na dowolną kwotę kartą lub Blikiem, aby otrzymać od banku 100 zł. Pozostałe opcje wymagają nieco większej, ale wciąż umiarkowanej aktywności.

Po trzecie, na spełnienie warunków masz czas do 31 lipca (przypominamy, że konto musisz założyć do 30 czerwca 2019 r.), możesz więc w taki sposób rozłożyć płatności w czasie, aby były dla Ciebie jak najmniej uciążliwe.

Reasumując, oferta jest prosta, pozbawiona haczyków i zdecydowanie warta rozważenia.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
ban45zx
Gość

Czy w ramach 10 transkacji blik moge po prostu wykonac 10 przelewow blikiem ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@ban45zx

Regulamin tej promocji słowo "transakcja" definiuje w następujący sposób:

transakcja bezgotówkowa zrealizowana Kartą lub BLIKIEM za towary i usługi np.
w sklepach stacjonarnych, internetowych, przez telefon


Jeśli więc przelewy, które planujesz wykonać będą spełniały zapisy przytoczonego fragmentu regulaminu, to wszystko powinno być w porządku

Odpowiedz