Wróć

21 000 punktów w programie Priceless Specials za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Handlowym

21 000 punktów w programie Priceless Specials za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) Vouchery o wartości 350 zł.
Po drodze Po wyrobieniu karty kredytowej w Citibanku i rejestracji w programie Priceless Specials należy dokonać transakcji kartą na łączną kwotę min. 1500 zł.
Citi Handlowy cyklicznie uruchamia promocje, w których za skorzystanie z karty kredytowej czeka dość nietypowa nagroda - 21 000 punktów w programie Priceless Specials. Za każdym razem bank podpowiada na co można wymienić otrzymane punkty - na vouchery do wskazanych sklepów, sprzęt sportowo-turystyczny, czy inne rzeczy. Poznaj warunki zdobycia punktów i aktualne sugestie.

Oprócz akcji, w których do zdobycia są konkretne nagrody - np. pieniądze do Biedronki lub na Allegro.pl, albo smartfon czy coś jeszcze innego - co pewien czas Citi Handlowy oferuje 21 000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials. Tego typu akcje bank reklamuje, sugerując jakie atrakcyjne nagrody możesz otrzymać za zdobyte punkty.

Poniżej znajdziesz informacje o aktualnych promocjach tego typu, dowiesz się, jakie stoją przed Tobą wyzwania, jeśli chcesz zdobyć bonusy dostępne w ramach programu lojalnościowego.

Aktualne akcje promocyjne

Oto wykaz trwających akcji, w których bank oferuje 21 000 pkt. w programie lojalnościowym Priceless Specials.

 • 350 zł na zakupy na stacjach CircleK
 • 350 zł na zakupy w RTV EURO AGD
 • 350 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon
 • Walizka Wittchen
 • Głośnik JBL Flip 4
 • Smartband Garmin Vivofit 4

Wszystkie promocje obowiązują do 30 czerwca 2019 r. i dotyczy ich jeden regulamin.

Nagroda przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów

Zacznijmy od podstawowej informacji, czyli kto może wziąć udział w promocjach, w których proponowane są punkty w ramach Programu Priceless Specials.

Ich regulaminy są identyczne. Różne są tylko strony, na których są zamieszczone, bo na każdej prezentowana jest nagroda sugerowana przez bank.

Akcje są skierowane do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2016 r. nie posiadały w Citi Handlowym głównej karty kredytowej.

Kryteria dochodowe, które trzeba spełnić, by ubiegać się o "kredytówkę" Citi Simplicity też są zawsze identyczne. Oto one:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 18 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla przedsiębiorców: wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - min. 2500 zł.

Prosty sposób na zdobycie nagrody

Aby zgarnąć pełną pulę punktów (czyli 21 000), musisz spełnić kilka prostych warunków.

 1. W pierwszej kolejności wypełnij dedykowany formularz kontaktowy na stronie danej akcji (ich wykaz wraz z prowadzącymi do nich linkami znajdziesz powyżej). Wysłanie zgłoszenia wiąże się z podaniem Twoich podstawowych danych osobowo-kontaktowych, a także wyrażeniem zgody na telefoniczny kontakt ze strony pracownika Citi Handlowego. Po wysłaniu formularza cierpliwie poczekaj na rozmowę z konsultantem.
 2. Kiedy już przedstawiciel banku do Ciebie zadzwoni, złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity. Na tym etapie musisz także wyrazić zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznej (w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego).
 3. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie wymaganych przez bank dokumentów dochodowych (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu). Pamiętaj jednak, że jeśli zaświadczenia nie będą dla banku wystarczające, możesz zostać poproszony o dostarczenie dodatkowych dokumentów.
 4. Następną formalnością będzie podpisanie umowy o kartę oraz spełnienie warunków aktywności. Oto one:
  • nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową przynajmniej raz zaloguj się w systemie bankowości internetowej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • w tym samym okresie (czyli do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę) zapisz się do programu Priceless Specials. Do programu przystąpisz poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu Citibank Online. Ten warunek nie obowiązuje Cię, jeśli już uczestniczysz w Priceless Specials.
  • wykaż się aktywnością w korzystaniu z otrzymanej "kredytówki". Twoim zadaniem jest wykonanie nią do końca 2. miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę, transakcji na łączną kwotę min. 1500 zł.
  • Pamiętaj, że organizator będzie uznawał transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty oraz transakcji zwróconych i tzw. szczególnych.

Przekazanie bonusu

21 000 punktów w programie Priceless Specials otrzymasz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Wcześniej organizator poinformuje Cię o przyznaniu bonusu w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Naliczone punkty będą widoczne po zalogowaniu na stronie programu pl.priceless.com.

Nagroda jest - oczywiście - zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Połącz promocję z loterią i powalcz o kolejne nagrody

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną ciekawą informację. Aktualnie w Citi Handlowym trwa loteria, w której mogą uczestniczyć wszyscy posiadacze kart kredytowych. Do zdobycia w niej jest m.in.: Apple iPhone Xs 256GB, laptop Mi Air 13,3 oraz vouchery do Fostertravel i Ski Team o wartości 4 tys zł. Do wygrania jest także kilkaset kart podarunkowych (do IKEI, Empiku, H&M, Booking.com, Pyszne.pl), jak również sportowe opaski, słuchawki Xiaomi i bilety do Multikina.

Aby mieć szansę na otrzymanie którejś z tych nagród, należy spełnić trzy proste warunki: posiadać aktywną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego, do 31 grudnia 2019 r. zarejestrować się na stronie loterii oraz wykonać przynajmniej 1 płatność kartą kredytową Citi na min. 50 zł. Każda płatność o wartości min. 50 zł, to jeden los biorący udział w loterii.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz połączyć promocję z loterią i upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Wystarczy, że po wyrobieniu karty wykonasz nią 30 transakcji po 50 zł (łącznie 1500 zł), a bez wysiłku zdobędziesz większą liczbę losów i jednocześnie spełnisz warunki promocji.

Dla pełnego obrazu tej "kredytówki" dorzucimy jeszcze informację, że bierze ona udział w programie poleceń. Za każdego skutecznie pozyskanego klienta możesz zdobyć równowartość 100 zł.

Mastercard Priceless Specials

Mastercard Priceless Specials to program lojalnościowy dla posiadaczy kart płatniczych od Mastercarda. Dokonując za ich pomocą codziennych zakupów, gromadzisz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody. Katalog dostępnych bonusów znajdziesz na stronie programu.

Zapewne zastanawiasz się, czy udział w akcji, w której zamiast gotówki lub karty zakupowej można zdobyć punkty w programie lojalnościowym, będzie dla Ciebie krokiem opłacalnym. Już podpowiadamy - promocyjne 21 000 punktów Priceless Specials stanowi równowartość ok. 300-400 zł, tak więc jest to dość atrakcyjna nagroda. Na dodatek nie masz obowiązku, by bonus wymieniać konkretnie na te rzeczy, które podpowiada bank, możesz wybrać coś innego z katalogu.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Citi Simplicity stanowi obecnie jedną z najlepszych i najtańszych kart kredytowych na rynku. Przyjrzyjmy się opłatom związanym z jej użytkowaniem:

 • 0 zł – koszt wydania karty głównej i kart dodatkowych;
 • 0 zł – miesięczny koszt korzystania z karty głównej oraz kart dodatkowych;
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Kartę kredytową Citi Simplicity dokładnie opisaliśmy w tym artykule.

Komentarz redakcji

Masz jeszcze wątpliwości, co do atrakcyjności udziału w promocjach z "punktami"? Staraliśmy się pokazać Ci, że pozornie niezbyt ciekawa nagroda, skłaniająca do reakcji - po co mi jakieś tam punkty, wolałbym gotówkę - warta jest jednak głębszych przemyśleń. Zwróć uwagę, że 21 000 promocyjnych punktów przekłada się na całkiem wysoką wartość nagrody (ok. 300-400 zł). Co więcej, możesz zamienić bonus na dowolną nagrodę rzeczową z naprawdę obszernego katalogu programu. Propozycje banku to tylko sugestie.

Oczywiście, aby „zasłużyć” na punkty, musisz przeprowadzić transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości - 1500 zł - wymaganej przez regulamin. W praktyce oznacza to aktywne posługiwanie się kartą kredytową przez kilka tygodni. Jeżeli spełnienie tego warunku nie jest dla Ciebie problemem, śmiało korzystaj z oferty Citi Handlowego.

Obstajesz jednak przy "konkretnej" nagrodzie? Podsuwamy Ci do przemyślenia opis akcji, w których za sięgnięcie po "kredytówkę" Citi Handlowego możesz otrzymać 400 zł na Allegro lub smartfona Oppo AX7 o wartości 999 zł.

Pamiętaj, że karta kredytowa jest produktem finansowym, którego niewłaściwe użycie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli jednak będziesz korzystać z niej rozważnie, to możesz nawet nie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji