Wróć

Subskrypcja do Playstation Plus za założenie eKonta Standard w mBanku

Subskrypcja do Playstation Plus za założenie eKonta Standard w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) Kody do Playstation Plus o wartości 300 zł.
Po drodze Należy założyć eKonto standard do 31 stycznia 2018 r., a następnie dokonywać transakcji kartą i zapewniać stałe wpływy na konto.
mBank wystartował niedawno z oryginalną promocją skierowaną do pasjonatów gier video. Za założenie rachunku eKonto standard oraz aktywne posługiwanie się kartą debetową można zdobyć nawet 9-miesięczną subskrypcję do internetowej platformy Playstation Plus. Cennikowa wartość nagrody to aż 300 zł.

Oprócz tego uczestnicy promocji nie poniosą opłaty za wydanie i obsługę wirtualnej eKarty do płatności internetowych. Standardowy koszt jej wydania oraz użytkowania to 50 zł. Łącznie wartość nagród w promocji „Konto dla gracza” wynosi więc aż 350 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji mogą być wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, które po 1 stycznia 2016 roku nie posiadały lub współposiadały rachunku osobistego lub oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 prowadzonego przez mBank.

Do promocji można przystąpić do 31 stycznia 2018 roku.

Co zrobić, aby otrzymać kody do Playstation Plus?

Do zdobycia nagród oferowanych przez mBank wystarczy wykonanie tylko kilku prostych kroków:

 1. Do 31 stycznia 2018 roku złóż wniosek o otwarcie rachunku eKonto standard oraz wydanie do niego karty debetowej, a następnie podpisz z bankiem umowę ramową o konto. Umowę możesz podpisać zarówno za pośrednictwem kuriera jak i zgłaszając się do dowolnej placówki mBanku. Wniosek możesz złożyć na tej stronie.
 2. Do 28 lutego 2018 roku używaj regularnie swojej karty płatniczej, wykonując przynajmniej 10 transakcji na dowolną kwotę. Oprócz tradycyjnych płatności z użyciem PIN-u, pod uwagę brane są także transakcje zbliżeniowe, płatności mTransferem zbliżeniowym oraz płatności BLIK-iem. Do końca lutego 2018 roku powinieneś także przynajmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.
  • Po spełnieniu warunków opisanych w pkt 1. i 2. otrzymasz kod uprawniający do bezpłatnej, 3-miesięcznej subskrypcji serwisu Playstation Plus o cennikowej wartości 100 zł.
 3. W okresie od marca do końca maja 2018 roku wykonaj łącznie 10 transakcji płatniczych na dowolną kwotę, a także w każdym z tych miesięcy zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości przynajmniej 1000 zł (jeśli masz poniżej 25 lat, wystarczą comiesięczne wpływy w kwocie 500 zł).
  • Za spełnienie wytycznych opisanych w pkt 3. otrzymasz kolejny kod umożliwiający bezpłatną, 3-miesięczną subskrypcje usług dostępnych na Playstation Plus.
 4. W okresie od czerwca do końca sierpnia wykonaj te same czynności, które opisaliśmy w pkt 3, czyli dokonaj w sumie 10 transakcji płatniczych oraz zapewnij stałe wpływy na swoje konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie (500 zł dla osób poniżej 25 roku życie).
  • Spełniając ten warunek, otrzymasz jeszcze jeden kod rabatowy na 3-miesięczną subskrypcję serwisu Playstation Plus.

Łącznie uczestnicząc w promocji „Konto dla gracza” do zdobycia są 3 kody rabatowe, pozwalające w sumie na 9-miesięczne, bezpłatne korzystanie z zasobów Playstation Plus.

Przekazanie nagród

Każdy z kodów zostanie przekazany uczestnikowi drogą elektroniczną w serwisie transakcyjnym mBanku w ciągu 14 dni roboczych od daty zakończenia poszczególnych etapów promocji. W praktyce oznacza to, że poszczególne kody otrzymamy najpóźniej do:

 • kod nr 1 – przekazanie nastąpi do 20 marca 2018 roku;
 • kod nr 2 – przekazanie nastąpi do 20 czerwca 2018 roku;
 • kod nr 3 – przekazanie nastąpi do 20 września 2018 roku.

Kody można zrealizować po zalogowaniu na stronie http://store.plasystation.com lub za pośrednictwem sklepu Playstation Store dostępnego na konsolach Playstation.

Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Zwolnienie z rocznej opłaty za eKartę

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, wszyscy uczestnicy promocji mają możliwość zwolnienia z opłat za wydanie i korzystanie z eKarta - służącej tylko do płatności internetowych - wydawanej do rachunku eKonto standard. Aby zyskać zwolnienie z wynoszących łącznie 50 zł opłat, po podpisaniu umowy z bankiem należy skontaktować się w tym celu z bankową infolinią.

Co warto wiedzieć o eKoncie standard w mBanku?

eKonto Standard to podstawowy rachunek dla klientów indywidualnych oferowany przez mBank. Przy niewielkiej aktywności konto staje się w zasadzie bezpłatne, a przy tym daje dostęp do wielu wygodnych funkcjonalności, takich jak aplikacja mobilna, mTransfer, eMakler, Supermarket Funduszy Inwestycyjnych czy program polecający.

Za prowadzenie konta bank nie pobiera opłaty, darmowe jest również wydanie karty. Za jej obsługę zapłacimy 4 zł - jednak tej prowizji można łatwo uniknąć, wykonując 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę w miesiącu. Bezpłatne są także przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cash, ale tylko dla kwot od co najmniej 100 zł. Za wypłatę niższej kwoty z tych maszyn zapłacimy 1,30 zł, a za korzystanie z pozostałych bankomatów - 7 zł.

eKonto dokładnie przeanalizowaliśmy tutaj.

Czym jest Playstation Plus?

Playstation Plus jest internetową platformą przeznaczoną dla graczy korzystających z konsoli PS4. Jej użytkownicy mają możliwość rozgrywania gier w trybie multiplayer, darmowego korzystania z wybranych gier dostępnych na PS4 (co miesiąc udostępniane są dwie takie gry), a także odbioru kodów rabatowych i zniżek na produkty oferowane w PlayStation Store.

Komentarz Redakcji

Nie musimy chyba pisać, że najnowsza promocja mBanku przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom gier na konsole PS4. Zakładając eKonto standard, a następnie aktywnie korzystając z wydanej do niego karty płatniczej, można w bardzo prosty sposób zdobyć 3-miesięczną subskrypcję do Playstation Plus o wartości 100 zł.

Zdobycie kolejnych kodów, zapewniających aż 6-miesięczny dostęp do tego serwisu będzie już nieco trudniejsze – oprócz wymogu regularnego płacenia kartą należy zapewnić także co miesiąc niewielkie (zależnie od wieku uczestnika promocji 500 zł lub 1000 zł ) wpływy na konto. Niemniej także ten warunek dla większości osób nie powinien być trudny do spełnienia, a frajda z korzystania z funkcjonalności serwisu Playstation Plus – bezcenna.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos